Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Wirtualne biuro?

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 cinek

cinek

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 16 marzec 2015 - 08:54:34

Co sądzicie o usłudze wirtualnego biura? Czy prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą zdecydowalibyście się na coś takiego? Z jednej strony teoretycznie nie jest to jakieś konieczne, ale z drugiej strony wsparcie prawne i księgowe plus możliwość wynajmowania sal na spotkania i szkolenia są bardzo przydatne. Zastanawiam się, czy nie spróbować, ale chętnie najpierw zebrałbym opinie od osób, które już przerobiły ten temat.

#2 azubu

azubu

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 17 marzec 2015 - 11:23:33

Przynajmniej jeśli chodzi o księgowość, to można (przynajmniej jeśli mamy niewielką firmę albo jednoosobową działalność gospodarczą) ogarnąć we własnym zakresie. Szczególnie że teraz można łatwo znaleźć kursy, na których spokojnie opanujemy podstawy wystarczające do obsługi małego przedsiębiorstwa.

#3 Firmowa

Firmowa

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 14 wrzesień 2015 - 10:37:36

Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł. Ja korzystam z usług wirtualnego biura od tego roku i jestem bardzo zadowolona. Też prowadzę jednoosobową działalność i miałam podobne wątpliwości. U mnie przede wszystkim zadecydowało to, że potrzebowałam dobrego adresu do rejestracji firmy, żeby nie podawać adresu prywatnego. Poza tym podstawowa obsługa sekretarska poczty e-mail i telefonów też bardzo ułatwiły mi życie. Dzięki temu mam więcej czasu na rozwijanie kontaktów, podróże służbowe i nie czuje się "uziemniona" załatwianiem spraw "na wczoraj". Na bieżąco dostaje info o pilnych tematach w postaci skanów poczty. Korzystam z ich mobilnej księgowości, co też jest bardzo wygodne.]

#4 hanianow

hanianow

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 20 październik 2015 - 12:02:59

Moim zdaniem to fantastyczna idea. Takie usługi zazwyczaj nie sa drogie, a znacznie podnoszą nasz prestiż.

#5 waldi155

waldi155

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 21 luty 2016 - 23:13:57

Wirtualne biuro to ciekawe rozwiązanie.

#6 mistamarek

mistamarek

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 12 kwiecień 2016 - 14:54:36

Według mnie to super pomysł! Mój brat czasem musi pracować w domu, a nie do końca mu to odpowiada, może tego typu rozwiązanie by go zainteresowało. :)

#7 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 06 lipiec 2016 - 08:06:45

Jeśli zakładasz swoją firmę, to istotne jest założenie też konta w banku. Trzeba znaleźć takie, które będzie jak najbardziej korzystne. Warto zajrzeć na ranking.

Fachowcy pomogą porównać oferty banków i dobiorą konto, które będzie odpowiednie.

#8 ~Anna D~

~Anna D~
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 10:54:14

Wirtualne biuro to rozwiązanie tańsze niż wynajem lokalu do prowadzenia działalności. Dodatkowo można skorzystać z ofert firm prowadzących usługę biura wirtualnego, jak również wynajmujących sale konferencyjne i gabinetu. Warto poznać bliżej firmę, której powierzymy naszą korespondencję.
Właśnie tak działa OmniOffice - zapraszam do zapoznania się z ofertą na stronie lub do jednego z naszych biur, gdzie opowiemy o tym jak wygląda obsługa, jak pracujemy i pomożemy w wyborze odpowiedniego pakietu a wszystko przy pysznej kawie.

#9 ~Michau348~

~Michau348~
  • Goście

Napisano 25 luty 2017 - 20:01:36

A polecicie jakieś warszawskie biuro?? 

#10 ~krzysiek~

~krzysiek~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 11:50:15

Ale-biuro na Mickiewicza, mega konkretna obsługa i dobre ceny jak na wawę

#11 Worgo87

Worgo87

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 24 lipiec 2017 - 12:20:06

Ja osobiście korzystam z takiego biura w Krakowie od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony.

Biuro29 - mam adres w centrum miasta to po pierwsze a po drugie mają biura w kilku miastach ( Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice)  i nie miałem problemów w związku z przeprowadzką z przeniesieniem adresu przy opłaconej już umowie.

Szczególnie na początku działalności jest to bardzo pomocne.

Mam adres działalności i nie muszę wynajmować na co dzień biura

- tym bardziej że moja praca polega bardziej na pracy w terenie niż w czterech ścianach.

Więc nie płacę kroci a dostaję to co chce.

Informują mnie o korespondencji, zawsze mogę wpaść do biura zaprosić klienta jeżeli mam taką potrzebę,

zorganizować spotkanie, miła obsługa w centrum miasta i dużo mniejsze koszty niż gdybym miał wynajmować lokal na stałe.

Jeśli ktoś z Was się zastanawia to z czystym sumieniem polecam biuro w Krakowie na ul. Karmelickiej - Biuro29

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2017 - 19:59:23

ja polecam agencję, która pomoże wybrać biuro gwiazda. info

#13 ~Gabi~

~Gabi~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2018 - 17:24:25

Przy prowadzeniu takiego biura może się przydać również (w zależnościi od biznesu) obsługa klienta. Polecam tutaj outsourcing call center. Szczegóły dostępne na VoiceConnect: voiceconnect.pl/oferta/

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2018 - 10:24:25

mnie też nie przekonują wirtalne biura, tylko tradycyjne. Mogę osobiście polecić agencję gwiazda.info jeśli chodzi o wynajem na najwyższym poziomie

#15 agnieszka.kawka3

agnieszka.kawka3

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 16 maj 2018 - 10:15:26

Myślę, że wirtualne biuro to znakomite rozwiązanie.

#16 tari

tari

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 11 grudzień 2018 - 05:19:30

W przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej, księgowość możesz z powodzeniem poprowadzić samemu, kwestia tylko, czy masz na to czas. Wirtualne biuro jest dobrym pomysłem, jeżeli chcesz ograniczyć koszty np. wynajmu lokalu itd, kiedy przez większość czasu będzie ono tylko generować koszty. Poczytaj o tym np. tutaj  i sprawdź, która opcja będzie w tym przypadku najbardziej opłacalna.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych