Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

windykator na karku

get back windykacja dług

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~czeslaw r~

~czeslaw r~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 14:35:45

Szukam osób które tak jak i ja wpadły w długi i dostały pismo od windykatora. Mam dług (niespłacona pożyczka wzięta 2,5 roku temu) Przez 2 lata nikt się do mnie w tej sprawie nie odzywał. 4 dni temu przyszlo pismo od firmy Get Back że mam spłacać dług a inaczej to egzekucja komornicza... Jes ttu ktoś na tym forum co ma taki problem? Jak to si u was potoczyło? Płaciliście im? 

#2 paulla

paulla

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 lipiec 2015 - 03:26:56

miałam styczność z getback, wiadomo takie sprawy nie należą do przyjemnych, ale ja byłam mile zaskoczona, bo część mi anulowali, a pozostałość spłacałam ratalnie, nie ma się czym przejmować, bo kontakt jest spoko i nie patrzą na Ciebie z góry, tylko dlatego, że siedzisz w długach, bez obaw.

#3 ~Malonka~

~Malonka~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2015 - 19:04:51

no nie należą do najlepszych ale też trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny...które czesto też wynikają z różnych względów...w każdym razie myślę ze z takim getbackiem da się dogadać, nie gryzą , także współpraca z nimi działa tylko na naszą korzyść

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2015 - 19:54:47

I oczywiście łykajcie takie dyskusje anonimowych wynajętych pisaczy reklamowych (jednego i tego samego pisacza ? :D ) z pełnym zaufaniem.

Oni żerują na ogłupianiu naiwnych ludzi w potrzebie.

Tylko później nie płaczcie, że przychodzą pisma z żądaniami spłaty i groźbami, grube karki, komornik itd, i nie stać was na sprawę w sądzie...

#5 ~Kjola~

~Kjola~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2015 - 18:38:57

no ale przecież idzie się z nimi dogadać....teraz tak nie jest że za wszelką cenę chcą odzyskać dług....jednak ugoda z Getbackiem jest możliwa!

#6 ~Matylda~

~Matylda~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 18:14:25

no też tak myślę...uważam ze gorszym rozwiązaniem jest omijanie getbacka szerokim łukiem - nie sądzę zeby gryźli :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: get back, windykacja, dług

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych