Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

43 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gośćććććć~

~gośćććććć~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 07:14:44

No i gdzie te ławki, ta chluba rządów Macieja Kobylińskiego? Na śniegu sobie usiądźcie moi drodzy Słupszczanie.

#2 ~majkel~

~majkel~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 07:35:45

Kto to widział, żeby w zimie był śnieg! I do tego nie pozwalał chodzić na skróty!!!
Natomiast właściciele aptek, salonów, sklepów, itp...chcecie mieć klienta? Trzeba trochę pomachać łopatą, a to naprawdę nie jest ujma...

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 07:43:35

Po dokonanej przez niego obserwacji dowiedzieliśmy się, że stan ulicy Wojska Polskiego jest bardzo dobry.

Ta ulica jest naprawdę w dobrym stanie. Jest dostęp zarówno do przystanków, przejścia dla pieszych czy osób spacerujących po chodniku – oznajmia. Dodaje on także, że podczas odśnieżania śnieg musi być gdzieś umiejscowiony. – On znajduje się pod drzewami obok koszy na śmieci. Nie powinien tam nikomu przeszkadzać. Ja nie widzę tutaj żadnego problemu – poinformował.

Żal. Jeśli ma pan taki porządek w domu to ....................................................................................................... i wg. mnie nie powinien pan nawet zajmować funkcji odźwiernego na pobliskim wysypie w Bierkowie.
śnieg powinien być usunięty posypane piaskiem a na foto widać jakąś ...................................
....................... która prowadzi od Karmelkowa do Miodkowa przez pola.

Pół miliona zł kosztuje miesięczne utrzymanie zimy w Słupsku :blink: :huh:
:huh:??? A CO WY ZIMĘ UTRZYMUJECIE???? :blink: :blink: :blink:
chyba lód z Arktyki sprowadzają by tę zimę utrzymać i wiosna nie przyszła za szybko :lol:
utrzymanie zimy w Słupsku :lol: :lol: :lol:

#4 ~bronek barbazynca~

~bronek barbazynca~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 07:52:17

od machania lopata to powinna byc STRAZ MIEJSKA, zrobila by wkoncu cos pozytecznego, bo chodza jak te lanie i nie wiedza co z soba zrobic a moze odziac ich w mundury watykanskie i niech stoja przed wejsciem do ratusza, taki sam pozytek znich bedzie

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 07:53:46

Brak słów, p. Grzybiński nie widzi problemu, to trzeba znależć takiego co nie ma problemu z oczami, bo tylko głupiec tego nie dostrzeże. Co z tego, że już trochę odśnieżyli jak oprócz spacerku chce się załatwić coś na tej ulicy, bo jeszcze trochę firm tam zostało, to nie można się do nich dostać. Jak wszystkie padną, bo klienci do nich nie dotrą, to problemu dla p. Grzybińskiego nie będzie.
Czy Prezydent nie wie, nie widzi jakich ma nieudaczników wokół siebie na których my płacimy haracz.
Panie Grzybiński zmień pan pracę, bo do tej się nie nadajesz, powinieneś pan służyć ludziom, ułatwiać im życie, a nie utrudniać. Pomyśl Pan, że jesteś niepełnosprawny lub starszy i spróbuj się poruszać po Słupsku, a będziesz pan kiedyś i starszy i niepełnosprawny i pana też mam nadzieję nie będą szanować, ułatwiać życia, a utrudniać jak pan to robisz.
Po co te śmietniki, kiedy do nich dojść nie można tergo też pan nie widzisz, po co nasze pieniądze zmarnowane?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 07:59:13

Ja na pana miejscu panie grzybiński po takiej wypowiedzi i takim wykonaniu swojej pracy ze wstydu bym się spaliła, a pan jeszcze weżniesz za to kasę. Wstyd, wstyd, wstyd!!!

#7 chrumek

chrumek

Aquaparku nie będzie...

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3762 postów

Napisano 15 grudzień 2012 - 08:04:29

a zaraz zacznie się zapowiadana od kilku dni odwilż i reprezentacyjna ulica popłyynie. Nie ma problemu.

#8 ~pijak~

~pijak~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 08:07:35

Po referendum w słupsku nikt nie widzi w tym syfie żadnego problemu.

#9 ~dobAK~

~dobAK~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 08:11:55

rzeczywiście właściciel jednej czy drugiej posesji może wziąć łopatkę i 3 minutki poświecić na udrożnienie dróżki. za co wspólnotom płaci apteka czy operator gsm?

#10 ~alkam~

~alkam~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 08:12:25

Kto to widział, żeby w zimie był śnieg! I do tego nie pozwalał chodzić na skróty!!!
Natomiast właściciele aptek, salonów, sklepów, itp...chcecie mieć klienta? Trzeba trochę pomachać łopatą, a to naprawdę nie jest ujma...

Właściciele mogą pomachać łopatą i usunąć śnieg, który spadł z nieba i to robią, ale nie ten, który z rozkazu tego pana został usypany w wały na długość całej ulicy.

#11 ~dyzio~

~dyzio~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 08:25:21

ludzie w dupsku mieszkacie i pupskiem myslicie p,grzybinski ma racje
w glowach wam sie pomieszalo jak widac kosze to zle jak widac laweczki
to lumpy siedza - tez zle zasypalo i odsniezyli tez zle-pierdziele jestescie

#12 ~mara~

~mara~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 08:28:31

Pan moze i nie widzi problemu /to pana problem/, albo nie potrafi sobie z nim poradzić, ale ludzie widzą problem i mają z nim kłopoty i Pana obowiązkiem jest wykonać pracę tak , by ludzie nie mieli problemu, za to bierze pan ich pieniądze.
Ta Pana arogancja wobec mieszkańców jest zadziwiająca.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 08:41:18

Jeżeli ktoś i coś w tym mieście krytykuje np.że śnieg jest nie odgarnięty to najpierw niech poda nazwisko i miejsce pracy to będziemy wiedzieli że krzykacz płaci podatki .Myślę że w Słupsku nie płaci 50 % mieszkańców podatków i niech nic nie mówią bo śnieg im złożą pod ich klatką schodową żeby przetrenowali w czasie wolnym szuflę.Nabiorą rozumu.Najpierw trzeba opłacić podatek a póżniej wolno dopiero jest siadanie na ławeczce na Wojska Polskiego.Jak się nie płaci podatków to prawo jest tylko do stania lub leżenia pod ławką.

#14 slavecki

slavecki

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 298 postów

Napisano 15 grudzień 2012 - 08:54:35

Parę lat temu zima byłem w Wiedniu i miałem okazję się przejść starówką i nie tylko. I co? Otóż na obrzeżach miasta, czy nawet w parkach na trawnikach leżał śnieg, ale na reprezentacyjnych ulicach - a taką jest u nas chociażby Wojska Polskiego - śniegu nie było widać wcale. Jakby inna pora roku była. A i chodniki w mieście były całkowicie odśnieżone - ani deka śniegu na nich. Nasze władze tyle podróżują po świecie i jakoś nie potrafią od innych się dowiedzieć jak oni to robią, że u nich śnieg leży tylko tam gdzie powinien? To po cholerę wydają tą kasę na zagraniczne wojaże? W cywilizowanym świecie za taką wypowiedź specjalisty już by on pożegnał się ze stanowiskiem, a u nas jeszcze premie pewnie weźmie.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 09:07:46

teraz nie trzeba nawet jeżdzić po świecie można to zobaczyć poprzez kamery internetowe i ja to zobaczyłam np. w Sankt Petersburgu, gdzie padał cały dzień śnieg, a rano ulice i przede wszystkim chodniki były czyściutkie jak latem. Na drugi dzień przypilnowałam i zobaczyłam jak sprzątają ten śnieg i wywożą go ładując specjalną maszyną. Tak robią po każdy opadzie śnieguJeśli nie sypią soli to mogą wywieżć wszędzie, a nasz śnieg szkodzi środowisku.
Link do kamer w w/w mieście
http://vpiter.com/we...nichkov-palace/

#16 ~chypcik~

~chypcik~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 09:22:54

Kurde, przecież oni czekają aż się wdroży nowy szef PGK niejaki pan Chmiel, oj będzie porządek, będzie

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 09:46:56

Jest zima stąd można było się spodziewać, że będzie zimno i będze śnieg. Czy pismaki z tym stwierdzeniem mają jakieś problemy. Jeśli wam przeszkadza to ogłoście w swoim periodyku czyn spoleczny i wywiexcie taczkami śnieg do słupi.Starsi typu Marecki bedą pamiętali takie czyny, które były organizowane przez znienawidzony komunizm. Także dajcie sobie na luz i nie zarzucajcie służbom nieudolności. Ociepli się i śnieg sam spłynie instalacją deszczową do rzeki. Nie szukajcie dziury w całym.

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 10:01:57

Pan moze i nie widzi problemu /to pana problem/, albo nie potrafi sobie z nim poradzić, ale ludzie widzą problem i mają z nim kłopoty i Pana obowiązkiem jest wykonać pracę tak , by ludzie nie mieli problemu, za to bierze pan ich pieniądze.
Ta Pana arogancja wobec mieszkańców jest zadziwiająca.

Ja też " LUDŹ" i problemu nie widzę. Skoro jest zima to musi być zimno mówił klasyk w komedi filmowej. Jak zimy nie lubisz. to weź złap się za łopatę i sobie odśnież. Narzekasz na długi miasta a rządasz pogłebiani miejskiego długu. Czysta hipokryzja.

#19 ~gośćććććć~

~gośćććććć~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 10:24:17

rzeczywiście właściciel jednej czy drugiej posesji może wziąć łopatkę i 3 minutki poświecić na udrożnienie dróżki.

Kobyliński z Chmielem też mogą to zrobić.

#20 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 10:27:09

Kurde, przecież oni czekają aż się wdroży nowy szef PGK niejaki pan Chmiel, oj będzie porządek, będzie

Oj będzie porządek, bo jak wypisują na forach przydupasy, to wielkiej klasy fachowiec i specjalista od melioracji.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: aleja śmietnikowa, kobyła, żenada

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych