Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wielkie korki w Ustce

korki most remont przebudowa darłowska ustka

35 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 11:20:54

Można przejechać przez byłą stocznię.

Możliwości jest wiele, tylko rozwiązań szuka się po nie przed utrudnieniami.

#22 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 11:43:33

Zachodnia strona to cię g. obchodzi. Typowe zachowanie "dziada" ze wschodu/ Gratuluję takiego podejśćia, osoba która uznaje się za obywatelskiego dziennikarza, patrzącego na ręce władzy w rzeczywistości jest propagandową tubą, wychwalająca guru pod niebiosa, a kiedy tego zrobić nie może, to atakuję innyh, żeby zmienić temat.

Czemu Pinoki znowu kłamiesz  ? Napisałem, ze g ... mnie obchodzi co zrobił Graczyk, i jako pierwszy podniosłem larum w tej sprawie, wielu pisało, że przesadzam,, a Smerf jak zawsze miał racje.

A grówno Smerfa  obchodzi co zrobił. Zadaj to pytanie oficjalnie Graczykowi, np: w formie petycji, albo przesiądz się jak  Smerf na rower.

Parę dni temu ostrzegałem na forum, face Zbuku Straży Miejskiej i Graczyka, że będzie tragedia. Nic wiecej nie jestem w stanie zrobić. sam sobie nie potrafie pomóc i normalnie zyc, a ty wymagasz od smerfa cudów.

Jak remontowano droge z darłowa do koszalina to pierwsze 8 km jechało sie 45  minut, z 5 razy był ruch wahadłowy)

To nie był mój wpis, nie znam Graczyka,

tyle co z sesji miejskich.

#23 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 31 październik 2017 - 11:58:00

UUuuuu... panowie.. wschó-zachód? Co wy dzielicie?! A Ty ^smerf maruda^ chyba Ci się tematy pomyliły. Nie po to zakładam posta, żebyś go zaśmiecał go swoimi żalami nie na temat! Każdy post zasypujesz takim syfem? Ludzie! Piszemy o korku żeby miasto coś z tym zrobiło a nie o sprawozdaniu z sesji Rady Miasta!!

A propos... coś się ruszyło... tzn. ruch w 2 strony! :)

Pocałuj Smerfa w cztery.

Smerf Maruda, dnia 29 Paź 2017 - 10:56 PM, napisał:

Dzięki ;)

ale nie wybieram się na policję, jestem zbyt zmęczony.

Chyba, że mi się  nastrój zmieni ... ale 3 to dopiero w piatek !!!

Jeszcze tyle dni mam się męczyć ?

Sadyści !!! Sumienia i litości nie macie ...

22829333_1873592682668295_36775221428598

I co mam temu sierżantowi powiedzieć, że czerwona  komunistka Smerfa wyruch ... ła

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 13:04:03

Czemu Pinoki znowu kłamiesz  ? Napisałem, ze g ... mnie obchodzi co zrobił Graczyk, i jako pierwszy podniosłem larum w tej sprawie, wielu pisało, że przesadzam,, a Smerf jak zawsze miał racje.

Taaak ratuszowy piesku? To zacytuj te posty, gdzie podniosłeś larum w tej sprawie!!!!

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 13:05:58

Jeżeli w Ustce pojawi się jakiś problem, to burmistrz z zasady reaguje (i to nie zawsze) dopiero po ostrej fali krytyki, zawartej na forach, w internecie a nawet na stronie facebooku burmistrza. Wolałbym aby gospodarz miasta wykazywał się większą samodzielnością i inicjatywą wyprzedzając krytyczne glosy mieszkańców i sam potrafił je dostrzegać. Jak do tej pory to jedyne samodzielne działania burmistrza raczej były skierowane przeciwko mieszkańcom (fabryka mączki poprzedzona podziałem na ustkę dzielnicową). W ratuszu obowiazuje zasada że jakoś to będzie. 

Ratuszowy piesku jak będziesz bronił swojego guru i odeprzesz te zarzuty? Ja mam takie samo zdanie!!!!!!

#26 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 31 październik 2017 - 14:05:44

Taaak ratuszowy piesku? To zacytuj te posty, gdzie podniosłeś larum w tej sprawie!!!!

Na Graczykowym FaceZbuku.

22853134_932582840230484_380495892291413

Ratuszowy piesku jak będziesz bronił swojego guru i odeprzesz te zarzuty? Ja mam takie samo zdanie!!!!!!

Burmistrz Graczyk to nie moja rodzina, nie mój syn, dlaczego mam się tłumaczyć z jego zachowań? Facet już dawno skończył 18 lat i sam odpowiada za swoje czyny ;)

#27 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 31 październik 2017 - 14:11:32

Na FaceZbuku Strazy  miejskiej

22893953_932587213563380_211880395478295

#28 ~bodek~

~bodek~
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 14:44:38

Od dawna burmistrz swoim działaniem żle reprezentuje interesy mieszkańców Ustki, a już Ustki zach. w szczególności. Twierdzenie, że miasto nie jest inwestorem, a droga jest krajowa nie zwalnia burmistrza do reagowania na wszelkie objawy złej organizacji pracy, aroganckiego traktowania przez wykonawcę mieszkańców (i kierowców i pieszych). Proszę przypomnieć sobie jak wyglądało przejście pieszych przez most i dalej przez tory do Portowej. Burmistrz chwali się na facebooku, że kupił sobie nowy rower. Dobrze by było, aby przejechał się także po Ustce zach. zobaczył ile tu jest do zrobienia, jakie tu są zaniedbania. Może gdyby utknął na moście, uszkodził sobie rower na wertepach i dołach to zacząłby w końcu logicznie mówić. Ale jak się jeździ rowerem tylko tam gdzie rozwinięto czerwony dywan albo dzień wcześniej PGK cały dzień sprzątało, to i ma się spaczone wyobrażenie o swoim mieście i problemach jego mieszkańców. Do tej pory Jacek Cegła lukrował rzeczywistość i burmistrz żył jakby w wirtualnym świecie. 

#29 ~AnnaM~

~AnnaM~
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 15:22:48

Zastanawia mnie postawa straży miejskiej. Jeżdżą na patrole nawet na tereny Ustki Zachodniej. Czy Ci Panowie i Panie opłacani, z naszych podatków nie mogą czasami zauważyć ,że np. jest żle przygotowane przejście przez tory podczas remontu, czy że zasypany liśćmi czy piaskiem trakt do plaży, że pijący alkohol okupują ławki przy trakcie, że gdzieś zwalona gałąż,że wybite dziury na objeżdzie do Lędowa  Owszem jak napisze się na forum , to reakcja Ratusza zazwyczaj jest. 

.  

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 15:29:52

Zastanawia mnie postawa straży miejskiej. Jeżdżą na patrole nawet na tereny Ustki Zachodniej. Czy Ci Panowie i Panie opłacani, z naszych podatków nie mogą czasami zauważyć ,że np. jest żle przygotowane przejście przez tory podczas remontu, czy że zasypany liśćmi czy piaskiem trakt do plaży, że pijący alkohol okupują ławki przy trakcie, że gdzieś zwalona gałąż,że wybite dziury na objeżdzie do Lędowa  Owszem jak napisze się na forum , to reakcja Ratusza zazwyczaj jest. 

.  

coś ostatnio ci panowie całkiem z miasta zniknęli... a na zachodnią stronę to już pewnie całkiem się nie wybierają, bo jak dojadą ;)

#31 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 01 listopad 2017 - 22:45:53

Podałem i co ? zatkało kakao ?

1795941_795266583848768_8814518358464215

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2017 - 07:43:32

stary most niby otworzony czasowo ale stan nawierzchni przed nim i za nim jest tragiczny!!! przecież ludzie zaczną tam gubić zawieszenia! to już nie są zwykłe dziury tylko głębokie wyrwy, które teraz skutecznie spowalniają ruch. Czy na tej budowie już stale będzie taki burdel?

#33 ~hau hau~

~hau hau~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2017 - 07:49:09

Zapytajmy ratuszowego kundelka jak teraz będzie bronił swojego GURU?

No piesku, daj głos!

#34 ~bodek~

~bodek~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2017 - 08:17:16

stary most niby otworzony czasowo ale stan nawierzchni przed nim i za nim jest tragiczny!!! przecież ludzie zaczną tam gubić zawieszenia! to już nie są zwykłe dziury tylko głębokie wyrwy, które teraz skutecznie spowalniają ruch. Czy na tej budowie już stale będzie taki burdel?

Budowa tego mostu to przykład nieudolności organizacyjnej zarówno kierownictwa budowy jak i władz miejskich. Czy tych wyrw i dziur nikt z władnych podjąć decyzję o ich zasypaniu nikt nie widzi. Dopiero jak posypią się joby i wyzwiska od kierowców to decydenci w końcu zareagują. Kolejny przykład lekceważenia mieszkańćów

#35 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2017 - 10:18:30

Ciekawy jestem, kiedy smerf zauważy że Graczyk nie jest taki wspaniały i fantastyczny jak mu się wydaje. Prosty antagonizm. Olech był be i najgorszym złem czarnym charakterem, a Graczyk to ten dobry biały charakter nieskazitelnie czysty. Za dużo się smerf westernów naoglądał....

#36 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 11:45:58

Ciekawy jestem, kiedy smerf zauważy że Graczyk nie jest taki wspaniały i fantastyczny jak mu się wydaje. Prosty antagonizm. Olech był be i najgorszym złem czarnym charakterem, a Graczyk to ten dobry biały charakter nieskazitelnie czysty. Za dużo się smerf westernów naoglądał....

Stosujesz Pinokio tą sama technikę manipulacji, wmawiasz Smerfowi słowa, które nigdzie na napisał, nie powiedział. Uważaj na nosek kłamczuchu.

Kolejny raz powtarzam, burmistrza Graczyka nie znam, nigdy z nim nie rozmawiałem, znam go tylko z oficjalnych występach na sesjach i spotkaniach wyborczych.

..............................................................

Mecenas Danuta Wawrowska pozwana do prokuratury.

Kto Smerfowi pomoże, co mam powiedzieć, jakich użyć argumentów ?
Znowu nikt ?

Zaczęło się śledztwo w sprawie kombinatorskich i przestępczych  działań prawniczki Danuty Wawrowskiej, feministki, lewackiej działaczki , fanki marksistowskiej partii Razem, polegające na oszukańczym, przestępczym prowadzeniu obrony, na niekorzyść swojego klienta Smerfa Marudy, tak, że przegrał w sądzie ze swoim bratem kłamcą i bandyta Dariuszem M. , a apelacja odbyła się bez Smerfa i jego adwokata, bo pani Wawrowska, ... "zapomniała" odebrać wezwanie na apelacje. W piątek 3 listopada idę na przesłuchanie na ustecką Policję. Dochodzenie prowadzi sierżant Piotr Dobosz.

22829333_1873592682668295_36775221428598

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: korki, most, remont, przebudowa, darłowska, ustka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych