Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wieczor panienski/kawalerski

55 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Baobab~

~Baobab~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 00:50:38

Jesli chodzi o wieczór kawalerski to tylko Adamek w Słupsku.

#42 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 08:58:49

Na takie okazje warto wypozyczyć jakieś luksusowe autko ;) Polecam wypozyczalnie Car4Vip w Warszawie. Jedna z lepszych jeśli chodzi o samochody i ceny

#43 ~Bogaczczczczcz~

~Bogaczczczczcz~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 12:03:31

Na takie okazje warto wypozyczyć jakieś luksusowe autko ;) Polecam wypozyczalnie Car4Vip w Warszawie. Jedna z lepszych jeśli chodzi o samochody i ceny

nie polecam wypozyczac luksusowego autka na takie okazje. Lepiej spożytkować te pieniadze ma dziewczyny niz lansować sie w wypozyczonym autku.

#44 ~marecki~

~marecki~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 16:07:23

Zróbcie sobie wypad do Warszawki, nie ma jak stolica. Jest tam fenomenalny klub New Orleans .Mogę się podpisać dwiema rękoma, że to najlepszy klub w Warszawie-wspaniałe steki, piękne tancerki, najlepsza muzyka, wszystko dopracowane w każdym calu. Ekskluzywny klub dla mężczyzn z klasą 

•  

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 18:31:40

Zróbcie sobie wypad do Warszawki, nie ma jak stolica. Jest tam fenomenalny klub New Orleans .Mogę się podpisać dwiema rękoma, że to najlepszy klub w Warszawie-wspaniałe steki, piękne tancerki, najlepsza muzyka, wszystko dopracowane w każdym calu. Ekskluzywny klub dla mężczyzn z klasą 

•  
  •  

nie polecam, kręci się tam pełno homoseksualistów!!!!!!!!!!!

#46 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 12:53:19

nie polecam, kręci się tam pełno homoseksualistów!!!!!!!!!!!

Co Ty człowieku za głupoty gadasz? Dziewczyny kręcą się na rurach, a Ty mówisz że pełno tam homo? Byłem tam jakiś czas temu i nie potwierdzam Twojej opinii. To normalny strip club dla panów z tancerkami.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 11:07:33

Cześć. chciałabym zorganizować przyjaciółce mega super wieczór panieński. natrafiłam na  ofertę firmy ananday.pl. mial ktos z nimi stycznosc?

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 16:44:36

Cześć. chciałabym zorganizować przyjaciółce mega super wieczór panieński. natrafiłam na  ofertę firmy ananday.pl. mial ktos z nimi stycznosc?

ja miałam z nimi styczność i nie polecam powinni nazywać się analday

#49 ~tymonkruda~

~tymonkruda~
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 09:20:10

polecam jechać do Warszawy na kawalerski i iść do klubu Gold House - mega miejsce, piękne dziewczyny i spory wybór "specjalnych show" :D ja dostałem od kumpli Domination Show i z pewnością go nie zapomnę do końca życia jak również żonie tez nie wspominam, ze coś takiego mi kumple zorganizowali :)

#50 ~Sobia~

~Sobia~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 20:42:12

Nie chcę wiedzieć, co robił mój narzeczony ;) Mi dziewczyny zorganizowały fajną wycieczkę - pojechałyśmy wszystkie razem busem (wynajętym od ComfortClass) do Wrocławia. Trochę zwiedzania, później impreza, było naprawdę fajnie. :)

#51 polanart45

polanart45

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 31 maj 2019 - 13:00:43

Według mnie jeśli to ma byc niezapomniana impreza to tylko wieczór kawalerski w klubie nocnym 

się liczy i nic więcej. bez tego nie ma mówić o udanej imprezeie i podczas organizacji trzeba to koniecznie wziąć pod uwagę

#52 ~tymtym~

~tymtym~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 11:17:35

polecam jechać do Warszawy na kawalerski i iść do klubu Gold House - mega miejsce, piękne dziewczyny i spory wybór "specjalnych show" :D ja dostałem od kumpli Domination Show i z pewnością go nie zapomnę do końca życia jak również żonie tez nie wspominam, ze coś takiego mi kumple zorganizowali :)

nooo klub mega! Gold House w porównaniu do innych klubów go go, jest eleganckim klubem

#53 ~Justa~

~Justa~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 12:11:48

Z dziewczynami uznałyśmy, że lepiej jechać gdzieś dalej niż w swoim mieście organizować panieński. Pojechaliśmy do wielkopolski na początku do Leszna do tunelu aerodynamicznego, a później poszłyśmy na imprezkę w Poznaniu. Jak sie spotykamy na ploty to często wspominam ten pamiętny weekend :) Panna młoda była zadowolona :)

#54 asabert5

asabert5

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 31 lipiec 2019 - 15:29:24

Powiem wam od siebie, że jeśli chodzi o wieczór kawalerski, to w Warszawie chyba to jest najlepszy klub na taka imprezę https://neworleans.p...erski-warszawa/ . Sadze, ze jeśłi zorganizujecie kawalerski własnie tam, wszyscy będa z tego faktu zadowoleni!

#55 gregorius_pp

gregorius_pp

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 02 sierpień 2019 - 07:21:14

Zachęcam do wsparcia inicjatywy https://zrzutka.pl/z...gas-po-goralsku

#56 ~Iczkaaa~

~Iczkaaa~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 15:44:05

Jeśli chodzi o panieński to ja osobiście uwielbiam klub w Konecku - Venus planet. Super się tam zawsze bawię, naprawdę. A drineczki w niskich cenach i fajne promki więc taką imprezę warto tam zorganizować

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych