Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wieczor panienski/kawalerski

55 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~nerrio~

~nerrio~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2014 - 15:26:12

Ja się dobrze bawiłem na kawalerskim w New Orleans – neworleans.pl. Dobra miejscówka, z miłą obsługą. Tancerki widać, że nie są z przypadku, tylko rzeczywiście wiedzą o co w tej zabawie chodzi;) Miło, prestiżowo, ale nie tak drogo np. 0,7 wódki w weekend kupiliśmy za 150 zł.

#22 ~vesee~

~vesee~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 08:18:49

Nowym a jednocześnie coraz częstszym są pokoje z zagadkami. Coś takiego jest QUEST ROOM, w Warszawie, przy ul. Mazowieckiej 7. Do wyboru jest pokój z pirackim skarbem i duchami.

#23 ~vzss~

~vzss~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2015 - 12:37:41

Fajny pomysł to zabawa w QUEST ROOM, w Warszawie, przy ul. Mazowieckiej 7. Musicie rozwiązywać zagadki w pokojach, coś jak na amerykańskich filmach My byliśmy w większej grupie i było super.

#24 ~vcddf~

~vcddf~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2015 - 14:33:38

Miałem wieczór kawalerski w stylu survivalowym w asgpredators.pl. Po skończonym dniu „w terenie” mogliśmy z kumplami potańczyć czy pograć w Black Jacka. Ogólnie przyjemny, męski klimat.

#25 ~Marco~

~Marco~
  • Goście

Napisano 17 luty 2016 - 17:17:50

Najlepsze imprezy to tylko w stolicy! W klubie New Orleans było super! neworlans.pl Przepiękne kobiety robiące fantastyczne show na scenach! Coś niesamowitego!

#26 ~Marcino~

~Marcino~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2016 - 21:41:05

Najlepsze imprezy to tylko w stolicy! W klubie New Orleans było super! neworlans.pl Przepiękne kobiety robiące fantastyczne show na scenach! Coś niesamowitego!

Zdecydowanie się z tym zgadzam. Najlepsze tancerki, wieczory klimatowe, tematyczne. Naprawdę cudnie. Kawalerski to najlepszy wieczór jaki tam spędziłem. neworleans.pl/en/?nkpage=2

#27 ~nech~

~nech~
  • Goście

Napisano 06 maj 2016 - 11:29:04

A może tak wieczór kawalerski w Warszawie? Ja tam byłem u kumpla i powiem szczerze, że tak dobrze zorganizowanego wieczoru kawalerskiego się na pewno nie spodziewałem. Byliśmy w Klubie New Orleans. Świetne miejsce, niezapomniana impreza.

#28 ~starka~

~starka~
  • Goście

Napisano 27 maj 2016 - 09:03:23

Ja byłam na panieńskim w adventurepark.pl zabawa była przednia i na pewno to oryginalne rozwiązanie.

#29 ~amond~

~amond~
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 09:29:00

Najlepiej bawiłem się na wieczorze kawalerskim brata. Byliśmy w neworleans.pl/en/?nkpage=3 nawet nie spodziewałem się tak świetnego wieczoru!

#30 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 10:16:17

Mój kawalerski był w klubie nocnym Pokusa w Rabce Zdrój. Było naprawdę fajnie. Miejsce z klimatem, fajnym oświetleniem, sympatyczną obsługą, no i tancerkami, które naprawdę znają się na swojej pracy. Rewelacja!

#31 ~majsti~

~majsti~
  • Goście

Napisano 13 październik 2016 - 10:07:43

Najlepszym miejscem na urządzenie wieczoru kawalerskiego w Wawie jest klub Neworleans.pl Naprawdę niezapomniana przygoda.

#32 ~yrta~

~yrta~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 14:36:56

W Warszawie na Zgody 12. Ja urządzałam swój wieczór panieński w piankaztanka.pl Dobra zabawa to podstawa.

#33 ~parina~

~parina~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2017 - 08:22:12

Oj, panieński to impreza jak impreza. Nie chciałam, żeby kosztowała majątek. Wszystko zorganizowałam z głową. Piłyśmy po prostu Gutt Pure Vodka, znalazłam czystą, która po prostu jest delikatna i .. nie śmierdzi wódką. Część moich koleżanek nie pije alkoholu, a jednak na mojej imprezie spróbowały. Najważniejsze to zwyczajnie nie przesadzić. My się doskonale bawiłyśmy na disco przez całą noc.

#34 ~czemper~

~czemper~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 07:24:55

Kilka składników trzeba kupić, ale ogólnie sam drink jest wyjątkowo klimatyczny. Dużą różnicę robi tutaj ta sama wódka ziołowa, w sumie to dzięki niej ten smak jest tak wyjątkowo fajny ;-)

40 ml Herbal Gutt Vodka

5 ml syropu cukrowego

plaster świeżego imbiru

ginger beer do uzupełnienia

zmieszać, dodać kostki lodu

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2017 - 20:25:42

słyszalem o agencji na pilsudskiego blok vis a vie mex kebab czy ktos moze polecic konkretna dziewczyne na kawalerskie?

Agencja Piotra Grybisza kiedys.

#36 MalinowySorbet

MalinowySorbet

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 styczeń 2018 - 14:02:13

Trzeba brać pod uwagę co się będzie pannie młodej/panu młodemu podobało.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2018 - 15:43:51

a zna ktos z was firme ananday.pl? musze znalezc firmę, która pomoże mi przy organizacji wieczoru panieńskiego z krakowa.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2018 - 19:41:54

a zna ktos z was firme ananday.pl? musze znalezc firmę, która pomoże mi przy organizacji wieczoru panieńskiego z krakowa.

znam i nie polecam nikomu! nawet wrogowi!!!

#39 ~tymonkruda~

~tymonkruda~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 12:31:46

jeżeli chodzi o wieczór kawalerski to jest świetny klub go go w Warszawie - Gold House.. byłem tam na kawalerskim kumpla i bawiliśmy się do samego rana z pięknymi dziewczynami, dobrą muzyka i drineczkami 

#40 ~Baobab~

~Baobab~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 00:50:26

Jesli chodzi o wieczór kawalerski to tylko Adamek w Słupsku.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych