Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wieczor panienski/kawalerski

55 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 19:10:21

Witam.. planuje za kilka tygodni zorganizowac wieczor panienski... gdzie mozna w Słupsku milo spedzic czas???

#2 R@dek

R@dek

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1247 postów

Napisano 28 czerwiec 2012 - 20:49:03

AGA:D

#3 ~BLUE BAR~

~BLUE BAR~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 23:47:16

Proponuje ci Blue Bar w Reblinku.
Niesamowita atmosfera i ten lokal powstał właśnie po to żeby robić takie imprezy.
Nic nie mam do agi lecz tam możesz sobie tylko fajnie pośpiewać :)
A panieński czy kawalerski ma być ten jedyny i nie powtarzalny.

#4 ~karol i marek~

~karol i marek~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 02:08:49

Niesamowita atmosfera i ten lokal powstał właśnie po to żeby robić takie imprezy.

Potwierdzam bardzo dobry lokal na taką imprezę.
Sam miałem tam kawalerski.
Bardzo czysto i w 100% wywiążą się ze wszystkiego co sobie zażyczysz a to już coś w naszej szarej słupskiej wiosce.
Dobry alkohol i muzyka świetny wystrój oraz bajeczne loże.

#5 ~ikar~

~ikar~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2012 - 13:23:47

a jak z tancerkami?wy macie lub załatwiacie czy jak?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2012 - 19:38:24

ja tam byłem jakos gośc na iweczore kawalerskim i było swietnie i było wsszystko co trzeba było. musisz zadzwonic i sie dowiedziec ale lokal jest swietny do takich zorganizowanych imprezek

#7 ~~25~~

~~25~~

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1460 postów

Napisano 10 lipiec 2012 - 13:35:02

Z tego co widziałam na zdjęciach w necie Blue Bar jest mały i idealny do zamkniętych imprez jednak osobiście nie organizowałabym tam panieńskiego a swojego faceta prędzej bym wysłała na mega imprezę do 3miasta niż do BB - trudno tam o porządną imprezę z tańcami do rana, no chyba, że ktoś chce się nawalic jak autobus i popatrzec na pląsy wynajętej striptizerki/striptizera.
W Adze często są orgaznizowane wieczory panieńskie i dziewczyny zawsze dobrze się bawią :) Latem też nad morze można pojechac, w końcu mamy blisko Ustkę, Łebę czy Mielno.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2012 - 13:20:36

ostatnio w bluebarze byłem z kolegami w sobote i wstep był 20zł i taka swietna kelnereczka obsługiwała itd. ona by była idealna na wieczór kawalerski :D

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2012 - 19:26:11

Jeśli chcesz wynająć klub tylko na swoja imprezę, to słyszałem ze tam koło podkowy w dawnym levelsie jest taka możliwość. Mój kumpel miał tam kawalerskie. Lokal 3 pietra, fajny klimat do tego zamówił tancerke z gd ii było jak to określił kozak. Pozdrawiam

#10 ~różowa landrynka~

~różowa landrynka~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2012 - 11:32:39

Jeśli chcesz wynająć klub tylko na swoja imprezę, to słyszałem ze tam koło podkowy w dawnym levelsie jest taka możliwość. Mój kumpel miał tam kawalerskie. Lokal 3 pietra, fajny klimat do tego zamówił tancerke z gd ii było jak to określił kozak. Pozdrawiam

http://oszukana-kobieta.blogspot.com/

#11 ~francis reventai~

~francis reventai~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2012 - 11:35:59

Jak kawalerki to tylko w bluebarze maja dobry klimat, za miastem wiec masz spokoj. Podejrzewam że Panieńskie też robią musisz zadzwonić i się spytać

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2012 - 15:47:55

mieliśmy tam ostatnio wieczór kawalerski i jest tam wszystko co trzeba, a wystroj jest zajebisty tylko niech obsługa sie wiecej usmiecha. wieczór był nei duzy bo tylko 11 osob ale kameralna impreza gwarantowana

#13 ~cassidy~

~cassidy~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2012 - 10:14:34

mieliśmy tam ostatnio wieczór kawalerski i jest tam wszystko co trzeba, a wystroj jest zajebisty tylko niech obsługa sie wiecej usmiecha. wieczór był nei duzy bo tylko 11 osob ale kameralna impreza gwarantowana

a striptizerki?

#14 ~hasza~

~hasza~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 23:21:02

Świetnym pomysłem na wieczór panieński jest SPA. Mi koleżanki zorganizowały w SPA w Marriocie. Było super, bo oprócz zabiegów mogłyśmy kożystać za darmo z całej siłowni, basenu, jacuzz, sauny. Do tego zorganizowano nam katering. Serdecznie polecam, bo moje paznokcie, twarz i całe ciało świetnie zostało przygotowane do ślubu!

#15 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 21 maj 2013 - 00:26:21

świetna impreza, warto spróbować i polecic znajomym

#16 ~Yoobbb~

~Yoobbb~
  • Goście

Napisano 21 maj 2013 - 08:18:58

Jakie trzeba ponieść koszty żeby coś takiego robić? Chodzi mi ile kosztowało szkolenie, sprzęt i później same weekendowe wypady?

#17 ~kamil~

~kamil~
  • Goście

Napisano 23 maj 2013 - 14:23:43

słyszalem o agencji na pilsudskiego blok vis a vie mex kebab czy ktos moze polecic konkretna dziewczyne na kawalerskie?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2013 - 16:32:27

Zależy jakiego wieczoru panieńskiego oczekujesz lub chcesz zorganizować. Impreza taneczna w zamkniętym gronie, striptizer, fajne drinki itd to ja byłam w okolicach Słupska nie za realem jest bluebar tam możesz zapytać. ogolnie wszędzie w słupsku drogo a tam fajnie i przystępna cena była z tego co koleżanka mówiła

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2013 - 00:08:19

Uważajcie na takiego ciemnego goscia to jego lokal a to straszny konfident

#20 ~mirabelka5~

~mirabelka5~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 20:06:45

Mnie koleżanki wywiozły aż do Warszawy na panieński:D Wynajęły pokoje na http://www.hotelatos.pl/

zamówiły mnóstwo jedzenia i dobrą muzę. Ale i tak największą atrakcją była wróżka ha ha :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych