Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2014 - 12:43:54

Co drugi autobus slupskiego mzk jest niesprawny. Wczoraj dwa popsute stały na 3 maja

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2014 - 12:50:09

Brawo Panie Grzybowski, czekamy zatem na nowie wiaty

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2014 - 12:53:19

Super! Grzybowski do nieba za nowe wiaty, oczywiście pod warunkiem, że rzeczywiście będą :)

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2014 - 13:00:55

A dlaczego nie ma żadnej wiaty na ul. Łokietka? Czy my jesteśmy ludźmi drugiej kategorii? Stoimy na przystanku i mokniemy.... Prosimy, Grzybowski dopomóż nam

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2014 - 13:02:01

Co drugi autobus slupskiego mzk jest niesprawny. Wczoraj dwa popsute stały na 3 maja

a ty stałeś i patrzyłeś się  jako trzeci-też popsuty

#6 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 24 czerwiec 2014 - 13:07:37

Autorzy wpisów powołujący się na konkretne nazwisko,litości,ie przekręcajcie nazwisk,bo to ani grzeczne ani właściwe.

Zwracacie się do p. Grzybowskiego,a on bogu ducha wnien lekarzem jest.

Zapewniam,że nie załatwi sprawy zgodnie z waszym życzeniem. Zwróćcie się natomiast do pana Grzybińskiego,załatwi napewno,a przynajmniej dopilnuje aby sprawa zostałą załatwiona. :)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2014 - 15:31:17

Jakoś nie wszystkie postulaty mieszkańców są załatwiane. Ja od kilku lat postuluję o odpowiednią wiatę z odpowiednimi miejscami do siedzenia na Tuwima na przeciw przychodni ortopedycznej, gdzie ludzie niepełnosprawni muszą usiąść czekając na autobus ale nie bardzo mają gdzie. Raptem 4 zdezelowane siodełka nie wystarczają, pomijając ze nie są wygodne. Przy marketach powstały ładne wiaty z dużą ilością miejsc siedzących a "staruszka" wiata na Tuwima stoi i czeka na zlitowanie.

Mam nadzieję, że też wreszcie pójdzie ktoś po rozum do głowy i w nowych wiatach rozkłady jazdy nie będzie montował tak, by były za plecami siedzących, bez dostępu do nich.

Ten kto wymyślił takie umieszczanie rozkładów zasługuje na "szczególną" nagrodę. Nie dość, że i tak nie dla wszystkich i nie o każdej porze są czytelne, to jeszcze schowane. Trzeba na prawdę być bez wyobrażni żeby tak zamontować rozkłady.

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2014 - 15:53:45

Zapraszam Pana na przystanek przy ul. Gdyńskiej, fakt jest się czym szczycić. Postawiono obskurny, szpecący przystanek. Ot taki z odzysku. Z powbijanymi szybami i połamanymi krzesłami. Rewelacja, można nam go pozazdrościć.  

#9 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 24 czerwiec 2014 - 16:33:13

Ja proponuję swoje sugestie zgłąszać do ZIM-u.Mailem,telefonem,osobiscie,listownie. Sama kiedyś poddałam myśl i po krótkim czasie została ona zrealizowana :)

Nie jest prawdą,że zostaniecie odstaiweni do kąta

#10 ~anagram~

~anagram~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2014 - 16:36:08

Na Piłsudskiego przed kościołem zdemontowali wiatę na czas budowy. Tak trudno to zrozumieć? Po zakończeniu prac postawią nowy, taki z klęcznikiem.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2014 - 16:48:38

Ja proponuję swoje sugestie zgłąszać do ZIM-u.Mailem,telefonem,osobiscie,listownie. Sama kiedyś poddałam myśl i po krótkim czasie została ona zrealizowana :)

Nie jest prawdą,że zostaniecie odstaiweni do kąta

Ja pisałam w sprawie przystanku na Tuwima i skończyło się na obiecankach poza jednym wyjątkiem, a mianowicie znikneły połamane krzesełka i zostało tylko 4 całe.

#12 ~Proście a otrzymacie..~

~Proście a otrzymacie..~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2014 - 19:58:15

ZIM stosuje się do słów ;"Proście, a będzie wam dane". To jednak trzeba głośno i często dopominać się by mogli jakoś przeżyc starzejący się mieszkańcy. Dla wielu ludzi przejście odległości miëdzy przystankami przekracza ich możliwości, więc na każdym przystanku powinny być ławeczki i daszek. Starosć zaczyna się wcześnie bo już po 40 tym roku życia zaczyna "łamać w kościach i łupać w krzyżu".

#13 ~jaaaaaaaaa~

~jaaaaaaaaa~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2014 - 07:05:49

dobre 10/10.ale masz racje co niektórzy to CKM

Na Piłsudskiego przed kościołem zdemontowali wiatę na czas budowy. Tak trudno to zrozumieć? Po zakończeniu prac postawią nowy, taki z klęcznikiem.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: slupsk, dupsk mzk u kobyły, mzk dupsk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych