Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mm30~

~mm30~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2011 - 15:06:04

Tatuaż robi sobie ktoś, kto chce zwrócić na siebie uwagę-najgorzej jak ktoś sobie zrobi je nad pupą, karku, ramionach-dla mnie tylko pustaki je mają. Ciekawe jak będą kiedyś wyglądały babcie i dziadkowie z dziarami?!

#2 ~rdza_spi~

~rdza_spi~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 12:09:13

Pani Marta rozumiem opiera sie na jakichs badaniach ferujac opinie, ze tatuujemy sie zeby przyciagac uwage innych ludzi? Moze Pani Marta, pojdzie krok dalej i doszuka sie sklonnosci masochistycznych, w koncu tatuowanie boli, a i uwagi przecietnego uzytkownika chodnika nie zawsze sa najprzyjemniejsze?
Pani psycholog Marto, z checia poczytam skad czerpie Pani wiedze, z obserwacji? A moze sama ma Pani tatuaze?
Do komentarza tyczacego sie nas wytatuowanych za lat 50. Stare cialo, tak czy owak nie wyglada pieknie, a nasze beda przynajmniej kolorowe.

pozdrawiam
rdza

https://www.rdzaniespi.blogspot.com

#3 ElArturo

ElArturo

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 78 postów

Napisano 08 luty 2013 - 11:24:42

Wg. mnie tatuaż robi się dla samego siebie...

#4 Piotrek-Popi

Piotrek-Popi

bon vivant

• PipPipPipPip
  • 605 postów

Napisano 24 lipiec 2013 - 19:57:13

Ja tam lubię swoje dziary, szkoda tylko że ilość miejsca na nie jest taka ograniczona;)))))

#5 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 24 lipiec 2013 - 20:05:22

Ciekawe jak będą kiedyś wyglądały babcie i dziadkowie z dziarami?!

Jak będą wyglądali? Normalnie. Tyle osób już ma tatuaże, że za ileś tam lat, jak nasze pokolenie będzie "babciami i dziadkami" nikogo to nie będzie dziwić. Tatuaż 40 lat temu może był czymś "dziwnym", dlatego teraz 70-latek z tatuażem może budzić sensację. Za kilkadziesiąt lat będzie to normalka

#6 Piotrek-Popi

Piotrek-Popi

bon vivant

• PipPipPipPip
  • 605 postów

Napisano 24 lipiec 2013 - 21:35:44

70 siątki raczej nie dożyję za duże tempo życia ;))))

#7 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 24 lipiec 2013 - 21:42:06

tym lepiej, nie będą się z Ciebie co poniektórzy śmiać, że masz w tym wieku tatuaż :D

#8 Piotrek-Popi

Piotrek-Popi

bon vivant

• PipPipPipPip
  • 605 postów

Napisano 24 lipiec 2013 - 21:52:02

wczoraj na plaży słyszałem określenie ~pisanka~ więc i tak się śmieją, ja też się uśmiałem:)))))))

#9 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 24 lipiec 2013 - 21:58:34

no i git- śmiech to zdrowie

#10 Czytnij

Czytnij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 25 lipiec 2013 - 10:58:20

Tatuaż robi sobie ktoś, kto chce zwrócić na siebie uwagę-najgorzej jak ktoś sobie zrobi je nad pupą, karku, ramionach-dla mnie tylko pustaki je mają. Ciekawe jak będą kiedyś wyglądały babcie i dziadkowie z dziarami?!

osobiście, uważam, że dziara może być po to, aby zwrócić na siebie uwagę. to oczywiście jest normalne. Uważam że osoby które decydują sie np. na tatuaże, dredy, kolczyki etc. są bardziej otwarci na świat. Sama zauważyłam, że łatwiej do takiej osoby zagadać. 
Nawet głupiutki tekst w stylu "o siemano, też chciałam mieć dredy, jak długo Ci je skręcali?" 
No i tak też jest z tatuażami, nie każdego stać na odrobinę szaleństwa. Niektórym taka forma sztuki najzwyczajniej w świecie sie nie podoba i trzeba to szanować, ale niektórzy nie wyobrażają sobie życia bez takiej sztuki - też trzeba to szanować ;)
Dziadki i babcie z dziarami wyglądają zajebiście. Sama mam 18 lat i wcale nie byłabym zła, gdyby moi mieli jakąś dziarkę. 
Dziadek w ramach buntu młodzieńczego robił sobie sznyty na rękach, gdy zaliczał jakąś laskę, no ale na tatuaż się niestety nie zdecydował. 

#11 Piotrek-Popi

Piotrek-Popi

bon vivant

• PipPipPipPip
  • 605 postów

Napisano 25 lipiec 2013 - 15:26:45

A dużo tych sznyt ma ? :))))

#12 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• PipPipPipPip
  • 4920 postów

Napisano 27 lipiec 2013 - 00:05:55

Jeśli można  komuś coś doradzić to zdecydowanie odradzam.

Jeżeli ktoś już musi, to jakiś delikatny, nie widoczny albo mały napis, ale u zawodowca i artysty w profesjonalnym gabinecie i w miarę sterylnych warunkach.

Jednak i tak odradzam.

Użytkownik niu edytował ten post 27 lipiec 2013 - 00:07:21

#13 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 27 lipiec 2013 - 16:23:58

Generalnie tatuaż nie kojarzy mi się dobrze. Wczoraj jednak na przystanku widziałam młodą fajną dziewczynę, na lewej łopatce miała tatuaż : łapki młodego psiaczka,takie delikatne,zmniejszające się ku górze.

Już wyobraziłąm sobie tego psiunka,takiego mięciutkiego rozkosznego maluszka zostawiającego ślady m.innymi na plecach swojej pani :) Jak dotąd jedyny tatuaż,który mi się podobał :)

#14 zakładka

zakładka

Okruszki serca zbieram rozsypane gdzieś na ...

• PipPipPipPip
  • 22981 postów

Napisano 29 lipiec 2013 - 11:05:48

W profesjonalnym studio nie od dziś można zrobić tatuaż zanikającą henną, np. po 5, 4 latach. tzw. biotatuaż. Niczym nie różni się od tych na stałe, po prostu ulega zanikowi i w miarę upływu czasu złuszcza się całkowicie. A na ich miejscu można robić nowe :)

#15 Canoe

Canoe

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 29 czerwiec 2017 - 12:45:53

Pani Marta
Do komentarza tyczacego sie nas wytatuowanych za lat 50. Stare cialo, tak czy owak nie wyglada pieknie, a nasze beda przynajmniej kolorowe.
pozdrawiam
rdza

Nie wiem o jakich kolorach pisze rdza, bo tatuaże są sine, jakby pod skórą były żyły z denaturatem. Szpecić coś co samo już nie jest piękne, to nadmiar - jak rokoko. Ja sobie takiego kuku dobrowolnie nie zafunduję.

#16 Bratek

Bratek

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 25 lipiec 2017 - 13:51:56

Nie mam nic przeciwko tatuażom, o ile są przemyślane i dobrze zrobione. Dziara wyraża nas tak samo jak ubrania czy fryzura. A tatuaż u starszej osoby? Osobiście wolałabym mieć do czynienia z wytatuowaną starszą panią niż taką, dla której jakiekolwiek wyrażanie siebie to zło.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych