Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wesele w Ustce - Royal Baltic

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mikar~

~mikar~
  • Goście

Napisano 23 luty 2010 - 09:44:43

Witam,
Planujemy z narzeczoną wyprawić wesele w Ustce. Obejrzeliśmy kilka miejsc (Azoty, Royal Baltic, Przy plaży, Dom Rybaka, Dolina Charlotty). Zdecydujemy się chyba na Royal Baltic.
Chciałbym usłyszeć opinie ludzi, którzy mieli okazje być tam na weselu, co sądzicie o jedzeniu i obsłudze? Sala nam się bardzo podoba, hotel też jest przepiękny. Aczkolwiek menu mają dość dziwne i nie wiem jak to wychodzi w praktyce.

Dzięki za odpowiedzi!

#2 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 23 luty 2010 - 10:33:12

sala, hotel, pokój nowożeńców super, obsługa również , ale kucharzowi narzucić swoje menu i nie korzystać z funkcji szwedzkiego stołu, nie sprawdza sie, goście zapominają o jedzeniu, jeżeli dobrze się bawią- to po pierwsze, a po drugie wiadomo ile jedzenia przygotował kucharz.Polecam łososia faszerowanego z menu restauracji !!!!

#3 ~Joan~

~Joan~
  • Goście

Napisano 23 luty 2010 - 13:06:20

Royal to również był mój typ,ale niestety dla mnie zbyt wygórowana cena. Jesli przewidujecie wesele na ponad 100 osób koszt to 160 od osoby + do tego 30 zł za kawy, herbaty, napoje (czyli 190), jeśli mniej osób niz 100 to koszt od 190 (+oczywiście 30 za napoje, czyli już 220zl). Pokój od osoby to od 70-100 w zależności czy ze śniadaniem czy bez. Pokój dla nowożeńców pod warunkiem, że wynajmie się 10 pokoi. Co do wystroju to oczywiście pięknie. Szwedzki stół rzeczywiście na weselu to gafa, bo ludzie są przyzwyczajeni, że stół ugina się od ilości przysmaków na wyciągnięcie ręki.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2010 - 23:20:35

witam!
ja wybierałam miedzy royalem ,charlotta, przy plazy i lubiczem i moge polecic hotel lubicz z czystym sumieniem pełen profesjonalizm jedzenie super rowniez szwedzki stol rewelacja kawa herbata gratis pokoj przestrony dwa pomieszczenia przystrojony super obsługa profesjonalna cały czas czuwa by nic goscia nie zabrakło razem z mezem jestesmy zadowoleni i mozemy goraco polecic

#5 ~Lena~

~Lena~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2014 - 12:36:43

Nikomu nie polecam Royala!! Nawet wlasnemu weogoei! Co za ludzie tam pracuja!! Straszne podejscie do klienta!
Zepsuli mi wesele! moi goscie narzekali na niemila obsluge a manager hotelu to chyba ich wszystkich trenuje jak byc niemilym dla klienta!

#6 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 14:08:12

Potwierdzam, mialam tam kiedys spotkanie - jaka ta baba niemila! Strasznie pyskowala do mojego narzyczonego! Od razu zrezygnowalismy...

#7 ~jurek~

~jurek~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 22:34:44

jakiś cygański wystrój , totalny kicz czuję się tam jak w Maroku.

#8 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 12 maj 2014 - 21:47:06

Jest opcja jeszcze najlepsza,amianowicie:zabierajcie swoje pieniądze i jedźcie do np:Paryża,Wenecji będzie tajnej i lepiej. No i odrazu w cenie masz podróż poślubną.wspomnisz moje słowa.pozdrawiam:-):-):-)

#9 ~ami~

~ami~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2016 - 09:45:26

Chciałabym odświeżyć temat, może ktoś ma jakieś doświadczenia z organizacji wesela w Hotelu Royal Baltic, czy warto? Bardzo proszę o opinie.

#10 ~Hania~

~Hania~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 11:28:59

Royal ma fatalna obsluge, bardzo nie mili ludzie!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych