Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wesele w Słupsku

400 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~amelka~

~amelka~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2008 - 12:07:05

Witam! Gdzie polecacie wyprawić wesele w Słupsku lub w okolicach??? może jakiś pałac lub dworek? proszę o godne polecenia miejsca

#2 ~Emka~

~Emka~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2008 - 12:13:52

Dolina Charloty, Karczma pod Kluką- super. Wszystko zależy ile chcesz wydać pieniędzy no i na ile osób to wesele.
Stanowczo odradzam hotel Atena
Przez ostatnie kilka lat bywaliśmy na weselach 2-3 razy w roku (taki wysyp wśród bliskich :lol: ) więc trochę lokali poznałam.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2008 - 12:32:51

Polecam Annę De Croy i Jasminum

Bylismy na dwoch weselach z rodziny tu i tu
Jedno i 2 miejsce super

#4 ~~Joanna~~

~~Joanna~~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2008 - 14:00:13

Polecam hotel Lubicz w Ustce (sprawdzone na własnej skórze) - zdecydowanie powyżej oczekiwań, pieknie, jedzenie pyszne, pieknie podane, obsługa na najwyższym poziome, no i pokoje, basen... W Ustce jeszcze Energetyk, chociaż poziom zupełnie inny niż w Lubiczu. Zdecydowanie nie polecam Doliny Charlotty - nie oferują nic, oprócz pięknego miejsca, ceny nieadekwatne do tego, co znajduje się na talerzu, obsługa żenująca itp. Ze słupskich lokali polecam Karczmę pod Kluką (za jedzenie, ostatnio widziałam też przystrojoną salę na wesele - skromnie, ale z klasą), Annę de Croy (za klimat), ewentualnie Intrygę (od niedawna oferują kilka pokoi).

#5 ~R@dek85~

~R@dek85~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2008 - 14:05:23

a ZDZ na Szczecińskiej? ktoś może wyrazic opinie? bo tam co tydzien zajete. wiec ktos pewnie był. bo ja takze powoli.bardzo powoli zaczynam sie brac do planowania :D

#6 ~~Joanna~~

~~Joanna~~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2008 - 14:21:36

Byłam tam na weselu, bez rewelacji, ale zależy jakie kto ma wymagania. Ja osobiście uważam, że po to ktoś wymyślił restauracje, żeby takie imprezy mogły odbywać się właśnie tam. W ZDZtach na pewno jest tanio, zastawa jest z różnych kompletów (przynajmniej ja się z takim czymś spotkałam). No i jesli ktoś lubi czytać "ogłoszenia parafialne" o różnych kursach itp i siedzieć na krzesłach jak w szkole to polecam.

#7 ~Weselmy_Się~

~Weselmy_Się~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2008 - 15:13:46

Adamek, ewentualnie sala remizy strażackiej w Postominie.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2008 - 16:19:47

[quote name='~Joanna~' date='19.08.2008, 15:21' post='49964']
Byłam tam na weselu, bez rewelacji, ale zależy jakie kto ma wymagania. Ja osobiście uważam, że po to ktoś wymyślił restauracje, żeby takie imprezy mogły odbywać się właśnie tam. W ZDZtach na pewno jest tanio, zastawa jest z różnych kompletów (przynajmniej ja się z takim czymś spotkałam). No i jesli ktoś lubi czytać "ogłoszenia parafialne" o różnych kursach itp i siedzieć na krzesłach jak w szkole to polecam.
[/quote
Zgadzam się. Podobnie jest z kasynem wojskowym.
Tanio i tyle, nic więcej, 0 klasy. Maja obłożenie bo ceny niskie.

#9 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2008 - 20:15:15

Jest dom weselny na Młyńskiej.Zaraz za strażą.Polecam.A co do ZDZ to zgadzam się z wcześniejszą opinią,że może i tanio,ale bez klasy.

#10 ~Klienci~

~Klienci~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2008 - 07:46:51

W Jasminum też fajnie. Są dwa poziomy - u góry stoły z jedzonkiem a na dole się bawi . U nich jest strasznie dużo jedzenia i dobre. Mają też ogródek z tyłu i można wyjść posiedzieć . polecam.

#11 ~aniolek22~

~aniolek22~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2008 - 08:09:12

ja polecam "kormoran"w rowach.fajny klimat i full wypas.duża sala i jest miejsce noclegowe ,wszystko w wysokim standardzie,jest też basen,sauna,fryzjer,kosmetyczka,gabinety spa.wszystko na miejscu.naprawde warto!

#12 ~alfik~

~alfik~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2008 - 17:07:51

A co możecie powiedzieć o restauracji na Szczecińskiej, za pizzerią Pinochio czy jak jej tam???

#13 ~~Joanna~~

~~Joanna~~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2008 - 17:21:48

Za Pinokiem jest Portus - surowy, marynistyczny wystrój, generalnie elegancka prostota. Jak dla mnie to jest tam zbyt ciemno i czuję się tam jak w trumnie :(.

#14 ~GRABARZ~

~GRABARZ~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2008 - 17:37:40

Za Pinokiem jest Portus - surowy, marynistyczny wystrój, generalnie elegancka prostota. Jak dla mnie to jest tam zbyt ciemno i czuję się tam jak w trumnie :(.

Bo to moja klijentela sie tam bawi.Stypy,pogrzeby,idealny wystroj

#15 ~Eliza~

~Eliza~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2008 - 09:58:57

Myśle ze hotel Jantar w Ustce,osobiscie tam byłam i wyszłam pod wielkkkim wrazeniem zarowno obslugi(chlopaki wymiataja kultura i profesjonalizmem)jak i tego co zobaczylam na stolach. Goraco polecam!!!

#16 ~~lolo~~

~~lolo~~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2008 - 17:58:23

NO PORTUS,MASAKRA!TEGO ICH JEDZENIA NIE CHCIAŁBYM NAWET ZA DARMO,WIDZIAŁEM JAK TO WSZYSTKO ROBIĄ I PODAJĄ,JEDZENIE A RACZEJ ODPADKI JAK DLA ŚWIŃ,TJ.TRZODY CHLEWNEJ :blink: UWAŻAJCIE!DZIWIĘ SIĘ TYLKO,ŻE SANEPID TAM JESZCZE PORZĄDKU NIE ZROBIŁ,BO WSZĘDZIE SYF....

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2008 - 19:04:03

Polecam Annę De Croy i Jasminum

Bylismy na dwoch weselach z rodziny tu i tu
Jedno i 2 miejsce super

Anna de Croy na wesele; jedzenie dobre,obsługa też..jeden minus to poobijane kostki o wystające z murów kamienie /trudnoe przejść za rzędem krzeseł/...

#18 ~ata~

~ata~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2008 - 19:09:16

Jest dom weselny na Młyńskiej.Zaraz za strażą.Polecam.A co do ZDZ to zgadzam się z wcześniejszą opinią,że może i tanio,ale bez klasy.

Bardzo polecam ten lokal. Byłam tam na weselu. Impreza na ponad 150 osób. Było super, obsługa w porządku. Jedzonko bardzo dobre. Poprawiny na świeżym powietrzu za lokalem - również super!!! Nigdy jeszcze nie byłam na tak fajnie zorganizowanym weselu. Bardzo polecam!!!

#19 ~mieszczka~

~mieszczka~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2008 - 19:55:23

Anna de Croy tylko na małe wesela. Ciasno!!! Fajnie sie bawiłam natomiast w Cechowej. Obsługa i jedzonko mniam mniam.

#20 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2008 - 20:41:33

Anna de Croy tylko na małe wesela. Ciasno!!! Fajnie sie bawiłam natomiast w Cechowej. Obsługa i jedzonko mniam mniam.

hm... no Cechowa za to dopiero jest wielka i może pomiesc z 15 osób? hahahahaha

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych