Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wesele w Palacu Aureus przy ul. Westerplatte

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zuzana~

~zuzana~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 16:37:05

witam, czy organizowal lub byl ktos moze na weselu w Aureusie przy ul. Westerplatte? planujemy tam organizacje naszego wesela w 2011 i chcialabym poznac wasze doswiadczenia, wlasciciel jest ten sam co w De Croy, napiszcie cos na ten temat zarowno co do lokalu i zabawy jak i wlasciciela czy wszystko ok? czekam na posty. pozdrowienia :rolleyes:

#2 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 17:06:30

witam, czy organizowal lub byl ktos moze na weselu w Aureusie przy ul. Westerplatte? planujemy tam organizacje naszego wesela w 2011 i chcialabym poznac wasze doswiadczenia, wlasciciel jest ten sam co w De Croy, napiszcie cos na ten temat zarowno co do lokalu i zabawy jak i wlasciciela czy wszystko ok? czekam na posty. pozdrowienia :rolleyes:

bardzo drogo i trzeba na samym początku przeczytac dokladnie umowe bo tam biora za wszystko... doslownie

#3 ~zuzana~

~zuzana~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 17:08:32

a czy moglabys napisac mi wiecej szczegolow?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 21:48:05

chętnie się również coś dowiem o weselu w aureusie bo w przyszłym roku będę miała tam wesele

#5 ~bolo~

~bolo~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2010 - 21:09:06

jak Ktoś żydzi kasy to i tak dla niego beda liczyli za wszystko rzadziaki!!!! Ja tam byłem na weselu i bankiecie i jest super chociaz super to mało powiedziane!!!!!!!!

#6 ~malwa~

~malwa~
  • Goście

Napisano 10 maj 2011 - 18:04:22

Witam! Ja planuję wesele w Aureusie w 2012r., teraz jestem przed podpisaniem umowy. Powiedzcie prosze, jak było na weselu???!!! Obsługa, jedzenie (mało, dużo, smaczne?), ceny..? Dziękuję z góry za wszelkie informacje.

#7 ~Lila~

~Lila~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2011 - 09:47:58

witam,
Ja też organizuję wesele w Aureusie (jestem już po wpłaceniu 2 zaliczek) w czerwcu 2012.Organizujemy na 120 osób ,160 zł osoba wesele plus 40 zł poprawiny. Właściciel jest symapatyczny, polecił nam fotografów,zespoły itp. Kiedyś byłam tam na imprezie i jedzenie jest smaczne, sala zjawiskowa...fakt właściciele liczą sobie za wszzystko,ale pamiętajmy że zawsze jest coś za coś zresztą nie trzeba brać wszystkiego co proponują. Słyszałam ,że obsługa jest kiepska. Może to się już zmieniło... Mój narzeczony i teściu są zawodowymi piłkarzami więc jak będzie coś nie tak zrugają kelnera i światopogląd mu się zmieni(wszystko zależy od nastawienia).Ja jestem pełna naiwnego optymizmu ,że w moim wielkim dniu będzie wszystko ok ;-)
Pozdrawiam

#8 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2011 - 22:12:39

Wesele w Aureusie - oddam termin (21.04.2011), zapłacono zaliczkę. Tel. 723-922-277.

#9 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2011 - 22:15:18

Wesele w Aureusie - oddam termin (21.04.2011), zapłacono zaliczkę. Tel. 723-922-277.

Oczywiście 21.04.2012...

#10 ~Marlena~

~Marlena~
  • Goście

Napisano 28 maj 2012 - 20:03:08

ja rowniez jestem zainteresowana wynajmem tego hotelu na wesele tylko slyszalam opinie na ich temat ze ginie tam alkohol i jedzenie ktore wynosi ponoc obsluga. Ogolnie bardzo nam sie podoba to miejsce i chcialabym prosic abyscie mogli napisac czy jest tam az tak zle jesli chodzi o obsluge bo nie bedzie mi do smiechu jak mi zabraknie alhololu na weselu. Z gory bardzo dziekuje :)

#11 anioł stróż

anioł stróż

anioł stróż

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1468 postów

Napisano 29 maj 2012 - 16:44:57

witam,
Ja też organizuję wesele w Aureusie (jestem już po wpłaceniu 2 zaliczek) w czerwcu 2012.Organizujemy na 120 osób ,160 zł osoba wesele plus 40 zł poprawiny. Właściciel jest symapatyczny, polecił nam fotografów,zespoły itp. Kiedyś byłam tam na imprezie i jedzenie jest smaczne, sala zjawiskowa...fakt właściciele liczą sobie za wszzystko,ale pamiętajmy że zawsze jest coś za coś zresztą nie trzeba brać wszystkiego co proponują. Słyszałam ,że obsługa jest kiepska. Może to się już zmieniło... Mój narzeczony i teściu są zawodowymi piłkarzami więc jak będzie coś nie tak zrugają kelnera i światopogląd mu się zmieni(wszystko zależy od nastawienia).Ja jestem pełna naiwnego optymizmu ,że w moim wielkim dniu będzie wszystko ok ;-)
Pozdrawiam

Obsługa na wysokim poziomie..więc w razie potrzeby poradzi sobie w tzw.cuglach z odmiennym poglądem zawodowych piłkarzy :D
Wiesz..bo "wszystko zależy od nastawienia" :lol:

#12 ~Natalia i Mateusz~

~Natalia i Mateusz~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2012 - 15:13:44

Garaco polecamy Aureusa. Mielismy tam w tym roku wesele i bylo CUDOWNIE!!! Obsluga, jedzenie super i wlasciciele zyczliwi i pomocni. Mamy piekne wspomnienia na cale zycie. Natalia i Mateusz

#13 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2012 - 09:32:22

Obsługa raczej nie wynosi, chyba, że do pokoju właściciela. Poza tym, jaka "profesjonalna obsługa"? Wszyscy z praktyk.

#14 ~aneta~

~aneta~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2012 - 18:16:14

nie wiem jak to wyglada z tym wynoszeniem jedzenia ale jak bylam tam na imprezie organizowanej przez firme to na talerzach na stole glownie byly dekoracje. a kelnerzy to faktycznie dzieciaki z zawodowek/technikum, bo nikogo "starszego" nie widzialam.

#15 ~ggdjjk~

~ggdjjk~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2013 - 10:45:50

ślubne inspiracje http://whiteday.pl

#16 ~Martyna i Wojtek~

~Martyna i Wojtek~
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 13:47:23

W tamtym roku organizowaliśmy wesele w Aureusie. Szczerze polecam ten lokal. Bajeczna sala, wzorowa obsługa, wyborne dania i dbałość o każdy szczegół. Jeżeli chcecie przeżyć niezapomniane chwile bez stresów i nerwów to Aureus jest właśnie dla was, zaufajcie przemiłym właścicielom Oni o wszystko perfekcyjnie zadbają i dopilnują.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 18:24:39

Jakbyś się nie puściła to nie musiałabyś oddawać...

#18 ~Najlepszy gość G.B.~

~Najlepszy gość G.B.~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 12:40:38

Polecam! Super sala, miła obsługa, jedzenie bardzo dobre!

#19 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 18 maj 2015 - 18:12:14

Bajecznie piękny lokal! :) Miałam przyjemność bawić się w Aureusie w charakterze gościa weselnego w zeszłym roku. Wszystko na bardzo wysokim poziomie- obsługa oraz pyszne jedzenie, którego było naprawdę sporo. Gorąco polecam!

#20 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 26 maj 2015 - 17:22:46

Bajecznie piękny lokal! :) Miałam przyjemność bawić się w Aureusie w charakterze gościa weselnego w zeszłym roku. Wszystko na bardzo wysokim poziomie- obsługa oraz pyszne jedzenie, którego było naprawdę sporo. Gorąco polecam!

:D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych