Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wesele w lęborskiej perle

wesele imprezy

38 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~NANA~

~NANA~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2015 - 08:01:48

Byłam w sierpniu na weselu,sala piękna,jedzenie smaczne .Pytałam znajomych wszyscy byli zadowoleni.Polecam.

#22 ~obiektywny4417~

~obiektywny4417~
  • Goście

Napisano 21 maj 2016 - 15:55:29

widzę, że większość komentarzy pozytywnych to wpisy właścicieli..a szkoda..! Szkoda że obiektywny komentarz bardzo obszerny z chyba 05 maja 2016 r został usunięty a było tam trochę informacji. Zastanawiające jest tylko to jak to się stało, że zostawia się same dobre opinie. Chyba prawda zabolała..!! 

#23 ~nana~

~nana~
  • Goście

Napisano 22 maj 2016 - 09:40:14

w tym lokalu robiłam kilka imprez i zawsze byłam zadowolona jedzenie bardzo dobre i smaczne .Nie rozumię tych wpisów o właścicielach , jeżeli ktoś chce wynająć lokal to oczekuje dobrze zorganizowanej imprezy oraz smacznych posiłków. Polecam ten lokal.

#24 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 23 maj 2016 - 18:41:58

Polecam tą salę,moim zdaniem bardzo dobry lokal, szefowa bardzo sympatyczna, jedzenie wyśmienite i świetna obsługa. Jak najbardziej na tak.

#25 ~gosc 325~

~gosc 325~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2016 - 13:17:02

Hmm lokal fajny , jedzenie pyszne Ale organizacja pozostawia wiele do życzenia.. brak serwetnikow na stołach a gdy poprosilo się kelnera przyniósł tylko jeden dla kilku osob. Tort weselny wjechał na salę gdy panny młodej na sali nie było, no i plonaca szynka która nie plonela bo jak to kelnerzy stwierdzili " sorry ale skończył się spirytus".. wszystko to zostało nagrane na filmie ślubnym i nie wygląda za dobrze.. wiem że robiac swoje wesele na pewno pominę ten lokal mimo że jedzienie jest przepyszne. Było dużo więcej rzeczy do których możnaby się przyczepić np. pokoje w który bardzo brzydko pachnialo.. aut szkoda gadać..

#26 ~romek~

~romek~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2016 - 21:46:02

Leborska Perła sala weselna super wystroj przepiekny obsluga jak nigdzie usmiechnieta zyczliwa mimo calonocnej pracy zawsze uprzejma wielka pochwala dla kelnerek jedzenie wysmienite i naprawde jakosc ilosc nie ma do czego sie przyczepic a co do wlascicielki  szefowej troszke oglady i szacunku dla drugiego czlowieka robilem tam juz 2 imprezy i nastepna sie szykuje wiec tez perła

#27 ~p.Iga~

~p.Iga~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2016 - 21:48:29

Hmm lokal fajny , jedzenie pyszne Ale organizacja pozostawia wiele do życzenia.. brak serwetnikow na stołach a gdy poprosilo się kelnera przyniósł tylko jeden dla kilku osob. Tort weselny wjechał na salę gdy panny młodej na sali nie było, no i plonaca szynka która nie plonela bo jak to kelnerzy stwierdzili " sorry ale skończył się spirytus".. wszystko to zostało nagrane na filmie ślubnym i nie wygląda za dobrze.. wiem że robiac swoje wesele na pewno pominę ten lokal mimo że jedzienie jest przepyszne. Było dużo więcej rzeczy do których możnaby się przyczepić np. pokoje w który bardzo brzydko pachnialo.. aut szkoda gadać..

hmm jedno mnie zastanawia w perle brak kelnerów same kelnerki ale ok zawsze mozna po kims pojechac jesli sie go nie lubi

#28 ~mama syna~

~mama syna~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2016 - 23:12:47

widzę, że większość komentarzy pozytywnych to wpisy właścicieli..a szkoda..! Szkoda że obiektywny komentarz bardzo obszerny z chyba 05 maja 2016 r został usunięty a było tam trochę informacji. Zastanawiające jest tylko to jak to się stało, że zostawia się same dobre opinie. Chyba prawda zabolała..!! 

Byłam tam na trzech, czy czterech imprezach, w tym na stypie. Jedzenie wyśmienite, właścicielka przemiła. Mój syn miał tam przyjęcie - wszystko bylo pyszne! Młoda i sympatyczna obsługa! polecam to, co dobre!!! I nie jestem nikim z obsługi, a tym bardziej właścicielem!!! Moja koleżanka tez miała w tym samym czasie przyjęcie swojego syna i też była bardzo zadowolona. Najlepiej komuś dowalić, zepsuć opinię i mieć z tego satysfakcję , co???

#29 ~zadowolona mama~

~zadowolona mama~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2016 - 23:31:14

W lęborskiej Perle urządzałam przyjęcie syna w tym roku (w tym samym czasie były tam jeszcze dwa przyjęcia kolegów z klasy mojego syna i wszyscy byli bardzo zadowoleni). Jedzenie pyszne, obsługa bardzo sympatyczna, życzliwa i pomocna. Jeśli będzie tak okazja, zawsze wrócę tam, bo wiem, że otrzymam to, czego oczekuję. Polecam wszystkim, bo właścicielka dba o klientów i sama wszystkiego pilnuje. Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy. Jeśli ktoś chce się przyczepić, to zawsze znajdzie powód. Tym osobom proponuję urządzanie imprez we własnym domu - tam na pewno wszystko się uda bez potknięć (chociażby drobnych), a na pewno nie będzie można wtedy obsmarować WŁASNEGO lokalu w Internecie :-)

#30 ~irenka~

~irenka~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2016 - 17:19:34

nie jestem wlascicielem ani tez nie znam ich osobiscie i jakos nie interesuje mnie jacy sa liczy sie efekt koncowy bylismy tam ostatnio na weselu i jedzenie sala a szczegolnie obsluga spisali sie na medal nie ma sie do czego przyczepic duza buzka dla obslugi i tak trzymac a napewno tam wrocimy

#31 ~Panna Młoda~

~Panna Młoda~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2016 - 13:14:59

Ja również nie jestem właścicielką, czy też pracownikiem. Trafiłam do tego lokalu zupełnie przez przypadek, bez polecenia i co się okazało - strzał w 10! 
Wesele:
1. Jedzenie smaczne, ilości większe niż się tego spodziewaliśmy, co w ogóle było super zaskokiem!

2. Obsługa przemiła! 
3. Toalety - czyste, z mydłem, ręcznikami.

4. Sala w bieli, jasna, pasująca do dodatków każdej Panny  Młodej, ładnie przystrojona, co do koloru bez problemu można się  dogadać. Posiadająca tarasik.

DZIAŁAJĄCA KLIMATYZACJA! Co dla orkiestry jest dość ważne, bo swobodnie wykonuje swoje obowiązki, a nie zastanawia się, kiedy będzie przerwa i będzie można wyjść "na powietrze".
Stoły podczas wesela sprzątane na bieżąco. Goście bardzo zadowoleni, nawet nie wiedzieliśmy kiedy znikały brudne talerze i pojawiały się czyste.

5. P. Kasia, osoba oblatana w sprawach wesela, zawsze pomoże, podpowie. Ile porcji, ile owoców, soków. 
6. Jako organizatorzy imprezy nie musieliśmy się niczego wstydzić. Korzystaliśmy także z pokoi, w których NIE śmierdziało i  NIE było brudno.

7. Jeśli nadarzy się okazja, na pewno skorzystamy z usług PERŁY!
Podsumowując - bez sensu czytać komentarze zazdrośników, którzy nie potrafią wykazać się czymś lepszym, lecz uważają, że wypisując bzdury i oszczerstwa, zadziałają na niekorzyść dla Perły. 
P. Kasiu, pozdrawiamy serdecznie A&A 13.08.2016r!

#32 ~weselnik~

~weselnik~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2016 - 22:07:03

leborska Perla sala przepiekna duza wystroj naprawde godny polecenia jedzenie smaczne ilosciowo nie do przejedzenia obsluga chyba nigdzie w leborku takiej nie ma zawsze usmiechnieta uprzejma pomocna a co do wlascicielki hmm ktos napisal wiecej oglady i szacunku do drugiego czlowieka no pani Kasiu troszke pokory moze bardziej docenic swoich pracownikow bylo by ok bo krzyki pani bylo slychac az na sali a mysle ze kelnerki daly z siebie nie 100 a 1000% bynajmniej na weselu na ktorym bylismy wiec duza pochwala dla perelki

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2017 - 18:35:26

Nie polecam nikomu Perły na żadną uroczystość !!! Obsługa bez zarzutu,ale właściciel wyciągnie od Ciebie ostatni grosz!!!! Wyrafinowana kobieta!!!

#34 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 19:42:44

Ktoś się orientuje ile kosztuje wesele od osoby?

#35 ~Weronika~

~Weronika~
  • Goście

Napisano 12 maj 2018 - 22:52:46

Lokal jako perła jest całkiem okej, ale miałam przyjemność poznać właścicielkę i niestety jest nie przjemna dla ludzi jak i dla swoich pracowników nie szanuję ich a przede wszytkim jest wulgarna ogólnie jest bardzo wredna i fałszywa.

#36 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 09:24:59

Miałem okazję być gościem tudzież pracownikiem w Lęborskiej Perle. Tak jak ze strony gościa byłem dopieszczany przez kelnerów w kwestii obsługi i usatysfakcjonowany przepysznym jedzeniem, nie zawiodłem się jako jako pracownik. W całej mojej karierze zawodowej nie spotkałem się z takim podejściem do szczegółów i do swoich podopiecznych. Posiłki nie dość, że przepyszne i cudownie podane to jest go na tyle dużo, iż jako kelner nie miałem często miejsca aby podać je na stół. Co do szefostwa, nie mogłem lepiej trafić, ponieważ są to bardzo uczciwi słowni i ludzie. Co do mojego przedmówcy, polecam zażycia lekcji ze słownikiem ortograficznym, a Lęborską Perłę będę polecać na każdym kroku, gdyż jest to zdecydowanie najlepszy lokal w tych rejonach.

#37 ~Patryk~

~Patryk~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 21:08:08

Nasza grupa jest mega zadowolona, właścicielka lata cały czas i nam umila pobyt. Jedzenie pyszne, na czas i smaczne. Bardzo polecam

#38 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 10:39:14

Ja jestem bardzo zadowolona z imprezy w Betlejem. Świetnie się tam bawiłam. Zorganizowali wszystko idealnie. Pierwszorzędna obsługa, sprawna i miła. jedzenie tez świeże i ładnie serwowane. Sala przestronna i ładnie udekorowana. 

#39 Gustav2

Gustav2

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 02 grudzień 2018 - 17:11:07

Byłem tam raz, już po zmianie właściciela, i nie mogę narzekać. Jedzenie było bardzo smaczne, a do tego było go dużo (choć to pewnie zależy też od organizatora, ile wykupił).

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesele, imprezy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych