Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wesele w lęborskiej perle

wesele imprezy

39 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~sisi~

~sisi~
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 20:58:31

czy wiecie jak wygląda wesele w lęborskiej perle a dokładnie czy dają tam smaczne jedzenie i czy jest go dużo, bo zastanawiam się nad zorganizowaniem tam wesela a boje sie ze jedzenia bedzie mało pomocy!!

#2 komuna

komuna

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 05 luty 2013 - 22:49:48

Ogarnij zupki chinskie :D

#3 ~Dana~

~Dana~
  • Goście

Napisano 23 luty 2013 - 12:16:15

czy wiecie jak wygląda wesele w lęborskiej perle a dokładnie czy dają tam smaczne jedzenie i czy jest go dużo, bo zastanawiam się nad zorganizowaniem tam wesela a boje sie ze jedzenia bedzie mało pomocy!!

Ja byłam tam na weselu 2 lata temu jako gość. Niestety muszę stwierdzić, że jedzenia było mało, rosół zimny. Przede wszystkim rosół podawany był tam w wazach, z zimnym makaronem w bulionówce czego w/g mnie nie powinno się robić.
W zależności co dla każdego znaczy "mało", my z partnerem po powrocie z wesela musieliśmy jeszcze kanapki przed snem robić.

#4 ~Nat~

~Nat~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2013 - 19:02:23

Z tego co mi wiadomo rok temu zmienił się właściciel.. Ostatnio miałam tam organizowaną imprezę firmową i jak dla mnie jedzenie było b.dobre. Na bieżąco wymieniane naczynia itd... no i przede wszystkim nikt nie wyszedł stamtąd głodny,

#5 ~żarłok~

~żarłok~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2013 - 20:41:04

Miałam okazję uczestniczyć tam w wymianie z Bułgarią, właściciele traktują gości na poziomie, jedzenia dużo i jest przepysznie. Nie wiem, jak z cenami, ale wszystko robiło na mnie pozytywne wrażenie

#6 ~nia~

~nia~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2013 - 09:50:18

Byłam 3 msięce temu niestety na stypie.

Jedzenie świeże, obiad taki że nikt niemógł zjeść do końca, z przejedzenia heh.

Przy stołach słychać było cyt'' ale się najadłem już nie zmieszcze" to był super obiad ".

Mięska do wyboru pulchne pyszne, ziemniaczki lub ryż albo do wybory przesmażone ziemniaczki.

Surówy delikatne soczyste( a nie łykowate kapusty), 4 rodzaje, każda jak u mamy,

Oczywiście kawa ciasto domowe,- fajny efekt można się poczuć jak na dobrym domowym obiedzie.Jedzenia zostało dużo, za taki efekt niewygórowana cena, Sala ogromna, właścicielka przemiła takich nam trzeba )

#7 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2013 - 13:03:48

Byłam na weselu i moge stwierdzić szczerze ze jak narazie najlepszy lokal w lęborku polecam !!!

#8 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2013 - 12:52:44

Super lokal.Bylismy na weselu w sierpniu.Jedzenie ok, wybawiłam się także. Super zespol mieli- Metro z Leborka.( kobieta i 2 kolesi).polecam

magda

#9 ~piotrek~

~piotrek~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2014 - 15:09:02

metro?mam ich numer ---609566245.superr

#10 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2014 - 06:20:41

Miałem tam wesele 8 listopada , jedzenie bardzo dobre i duzo ! sympatyczna obsluga , sala ładnie wystrojona , wszytsko bardzo dobrze zorganizowane , polecam jak najbardziej :D

#11 ~Ksiąc~

~Ksiąc~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 22:06:27

najpiękniejsze i najseksowniejsze kelnerki w powiecie lęborskim..mmmmmm

#12 ~Ksiąc~

~Ksiąc~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 22:06:57

najpiękniejsze i najseksowniejsze kelnerki w powiecie lęborskim..mmmmmm

#13 ~Edek~

~Edek~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 20:30:19

Perła może i lokal ok, ale Pani właścicielka nosi się i uważa że jest jej lokal jedyny w mieście ogólnie wredne babsko !!!

#14 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 14 maj 2015 - 19:21:48

Ja miałem przyjemność rozmawiać z właścicielką. Bardzo miła, a przede wszystkim rzeczowa osoba. Ma ogromne doświadczenie jeżeli chodzi o organizację wesela. A seksowne w "Perle" są nie tylko kelnerki ale i Pani Kasia. Miałem okazję również być tam na Sylwestra, jedzenie OK, muzyka super a obsługa szybka i bardzo miła. Trochę właściciel wycofany, ale pewnie jak każdy facet ustępuje pola żonie. POLECAM.

#15 ~d.j.~

~d.j.~
  • Goście

Napisano 20 maj 2015 - 16:58:57

Perła może i lokal ok, ale Pani właścicielka nosi się i uważa że jest jej lokal jedyny w mieście ogólnie wredne babsko !!!

#16 ~Pstryk~

~Pstryk~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2015 - 21:03:48

Zacznijmy od tego że owa Pani właściciel..nie jest właścicielką tego lokalu. Pani Kasia tylko Wynajmuje ten lokal. Tak więc jak się nosi to chyba nie tędy droga. Ale nie można powiedzieć że lokal nie jest ok. Gorzej jak właściciel wypowie umowę. 

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2015 - 06:37:17

Zawiść? Pani Kasia jest po prostu rzeczowa i ma w nosie czyjeś fochy, rozmawia konkretnie co nie wszystkim się podoba. Ja lubię taki styl - konkret a nie włazidupstwo.

#18 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 13:04:48

A ja polecam. Byłam tam na weselu - pięknie przystrojona sala i ten wewnętrzny balkon! Jedzenie przepyszne. Obsługa uwijała się jak w ukropie, żeby niczego nie brakowało. 

A negatywne komentarze zapewne zamieszcza zawistna konkurencja?

#19 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2015 - 08:31:28

Byłem na weselu. Jedzenie ok, ale właścicielka trochę nadpobudliwa i potwornie krzykliwa, głośna. Ton ciszej, droga pani...

#20 ~Kitty~

~Kitty~
  • Goście

Napisano 10 październik 2015 - 10:09:15

Byłem na weselu. Jedzenie ok, ale właścicielka trochę nadpobudliwa i potwornie krzykliwa, głośna. Ton ciszej, droga pani...

Panie Kamilu, to co Pan opowiada w zupełności nie pokrywa się z tym, co jest w rzeczywistości! To już po trochu podchodzi pod pomówienie!! 

Nigdy nie było słychać głośnych rozmów z kuchni - jedynie gwar gości na sali. 

Widać faktycznie konkurencja nie próżnuje. Ale proszę liczyć się ze słowami! 

Ze swojej strony polecam zarówno lokal jak i Właścicieli - są konkretni, mile usposobieni i w żadnym wypadku nie są głośni. 

Co do nieżyczliwej i niezdrowej konkurencji, trzymajcie trochę "emocje" na wodzy :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesele, imprezy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych