Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wesele Słupsk i okolice

85 odpowiedzi w tym temacie

#61 rozaliia32

rozaliia32

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 luty 2015 - 12:57:35

Ja widziałam go na [SPAM] w dziale blog.

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2015 - 20:33:19

Ile kosztuje cena za osobę w pałacyk w Ściegnicy?

#63 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2015 - 18:37:36

250zł z poprawinami + 90 zł za nocleg.

#64 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2015 - 18:38:11

250zł z poprawinami + 90 zł za nocleg.

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2015 - 16:28:36

Ja wesele urządziłam w miejscu "Pod brzoza". Pamiętajcie jednak, że udane wesele to głównie dobry zespół muzyczny. Na moim grał zespół Disco Band z Nowej Wsi Lęborskiej. Jednak do Słupska również dotarli. U znajomych grali DJ i nie wybawiłam się tak jak na moim weselu. 

#66 ~justa~

~justa~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2015 - 11:08:26

Wracając do tematu Felixa dwa lata temu mięliśmy tam z mężem weselem i byliśmy bardzo zadowoleni (goście również co ważne)

Ciasta zamawialiśmy z piekarni Domin (również nas i gości nie rozczarowały). Jedzenie było nie zastrzeżeń, na własnym weselu nie zamawialiśmy dodatkowo szynki jednak znajomi którzy mięli również tam wesele kilka miesięcy póxniej zamówili i była nparawdę smaczna

Co do Dj sebastiana słyszeliśmy wiele nie miłych opowieści, jednak nawet bez nich nie zdecydowalibyśmy się na niego ze względu na nie za dobre wrażenie jakie na nas wywarł

#67 Aśka11

Aśka11

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 16 listopad 2015 - 23:01:27

Witam, czy ktoś może orientuje się jak wygląda kwestia zorganizowania wesela w Zajeździe Golf koło Słupska? Może ktoś był tam na weselu?

#68 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2016 - 11:22:03

Witam organizuje wesele w Bereli w Kobylnicy na 80 osob. Czy ktos moze mi cos wiecej powiedziec o tym miejscu ?

#69 ~Majka~

~Majka~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 13:03:33

Tez zastanawiam się o organizacji tam wesela. Ciekawe jak to wygląda cenowo. Pozdrawiam

#70 ~Marlena~

~Marlena~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2016 - 14:09:27

Jeżeli chodzi o wesele w okolicach Słupska, to sprawdźcie oferte grand lubicz w Ustce (to jest jakieś 19 km). Byłam tam na weselu koleżanki i było naprawdę cudownie. Piękne wnętrza, dekoracje, pyszne jedzenie, miła obsługa. Ogólnie atmosfera miejsca jest bajeczna,  idealna na przyjęcie.

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2016 - 08:42:26

polecam każdemu kto będzie robił wesele Gościniec Zloty Krąg w Kobylnicy na ul. Wodna 38a. Siostra moja miała tam wesel w tą sobotę i bylo super. B. Dobre jedzenie ( b. dużo nie szlo tego zjeść), b. miła obsluga, duża sala do zabawy, ladny wystrój. Kawa, herbata pod dostatkiem by tylko ktoś dał radę wypić. Dużo laweczek na zewnątrz by sobie posiedzieć na powietrzu komu za glośno czy za duszno na sali. Malownicza okolica w koło las. Naprawdę polecamy ten lokal bo super. Szkoda, że już koniec zabawy. Super, super, polecam. Wojtek

#72 KASIA77777

KASIA77777

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 02 wrzesień 2016 - 17:47:55

Witam, chcialabym zorganizowac slub cywilny, a po nim obiado-kolacje, na okolo 20- 25  osob. Polecacie jakies ciekawe miejsca na takie kameralne uroczystosci?

#73 maryska

maryska

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 21 listopad 2016 - 08:55:19

Oosobiście polecam wynająć namiot :) Wesele w plenerze jest coraz modniejsze i mega fajne. Sama ostatnio na takim byłam i myślę, że moje też tak urządzę. Znalazłam nawet ciekawą ofertę wynajmu tu [SPAM]

#74 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 19:48:35

Hej,

a czy ma ktoś jakieś doświadczenie, wiedzę odnośnie któregoś z następujących lokali:

1) Hotel pod Kluką

2) Aureus

3) Leśny Kot

,albo może znacie jakieś podobne do tych w Słupsku?

Wielkie dzięki za odpowiedź :)

Pzdr

#75 mareckilen

mareckilen

Znajomy

• PipPip
  • 33 postów

Napisano 13 kwiecień 2017 - 09:33:27

Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z wyszukiwarki lokali weselnych W jednym miejscu można znaleźć wiele obiektów w interesującej nas okolicy. 

#76 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2017 - 12:29:49

Hej,

a czy ma ktoś jakieś doświadczenie, wiedzę odnośnie któregoś z następujących lokali:

1) Hotel pod Kluką

2) Aureus

3) Leśny Kot

,albo może znacie jakieś podobne do tych w Słupsku?

Wielkie dzięki za odpowiedź :)

Pzdr

Planujemy wesele w Leśnym Kocie i też jesteśmy ciekawi opinii. :)

#77 ~alek~

~alek~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 14:22:43

Ponawiam temat.

Berela w Kobylnicy. Czy ktoś robił tam wesele lub był gościem? Poproszę o info. Czy sala do tańczenia nie jest za mała na 110 osób? proszę o radę. 

#78 ~Navider~

~Navider~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 14:11:20

Nie polece może miejsca, ale DJ! Od siebie mogę wam polecić kogoś z playdjs.pl - jest tam sporo naprawdę bardzo dobrych DJ, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, na plus zdecydowanie cena która jest baaardzo przystępna i łatwo wybrać coś dla siebie.

#79 SmakoszTeddy

SmakoszTeddy

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 18 marzec 2018 - 11:14:24

Ja miałem wesele Pod Kluką. Ogólnie super sprawa, jednak najważniejsze jest, żeby mieć później pamiątkę z tego w postaci filmu albo zdjęć. Wtedy miejsce naszego wesela jest już uwiecznione na zawsze. Filmów już ludzie tak nie kręcą, jednak zdjęcia są wciąż na czasie.

Ja wziąłem fotografa ślubnego specjalizującego się tym temacie. Teraz jednak działa on już tylko na terenie Koszalina i okolic. Jednak jest wielu fachowców w tej dziedzinie w naszym mieście.

#80 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2018 - 14:09:58

Mieliśmy stypę w Panoramie, bo akurat pasowało całej rodzinie z dojazdem. Przyznam, że pozytywne zaskoczenie, kulturalni ludzie i kontakt sobie zapisałem. Wiadomo, okoliczności tragiczne, a obsługa nie popełniła ani jednego błędu. Za to przede wszystkim polecam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych