Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wesele Słupsk i okolice

84 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2013 - 07:19:36

Aniu jeśli masz super gości i dobrą kapele to o Pałac w Ścięgnicy martwić się nie musisz. Ja się na nich nie zawiodłem. Jedzenie było przepyszne a obsługa jak i sam właściciel okazali się pomocni i bardzo podobało mi się, że każdy problem można było z nimi rozwiązać z uśmiechem na twarzy. Poza tym znają się na rzeczy i potrafią doradzić. Wszystko o czym rozmawialiśmy i co obiecali było na weselu a sami goście wyjechali zauroczeni miejscem. Bez chwili zająknięcia zrobiłbym wesele tam jeszcze raz. Także Aniu gorąco polecam !!

Dziękuję bardzo za relacje. Ja mam sale zarezerwowaną dopiero na przyszły rok, więc nie mogę się już doczekać. Mam jeszcze drobne pytania:

A nie przeszkadzały wam ściany odgradzające gości?

Czy jest juz wanna w pokoju dla nowozeńców?

A jak robiliście poprawiny, jak się Wam podobały? na dworzu ? w niedziele strasznie wiało

#42 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 08:15:10

Co do ścian to wiadomo, że to nie najlepsze rozwiązanie, ale powiem Ci, że jakoś tak to nie był problem na naszym weselu. W zasadzie było to nie zauważalne i nikt o tym nie myślał i się mi osobiście nie żalił a rodziców i najbliższych posadzisz w pierwszych stolikach więc będziecie się widzieć.

Tak wanna jest już w pokoju nowożeńców i oczywiście działa....

A co do poprawin na zewnątrz to zaczeliśmy na dworzu a po godzinie przenieśliśmy się do środka ze względu na pogodę. I tutaj wielkie podziękowania dla obsługi, że nie było z tym żadnego problemu. A sam osobiście uważam, że chyba dzięki temu poprawiny wyszły lepsze gdyż nie wiem czy na zewnątrz tak byśmy się jeszcze bawili i byłoby tyle konkursów:)

Aniu będziesz na pewno zadowolona no chyba, że masz wymagania z księżyca:) Niech najlepszą rekomendacją będzie to, że moja siostra rezerwuje tam termin na przyszły rok :)

#43 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2013 - 08:58:16

Witam . Organizujemy wesele w Aureusie w  przyszłym roku . Prosiłabym o jakieś opinie osób, które już są po swoim weselu w tym lokalu. Ogólne opinie, które udało mi się  odnaleźć w sieci są podzielone dlatego  chciałabym wiedzieć coś wiecej  bo sama sala nas zachwyca . Pozdrawiam

#44 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 06:04:05

Co do ścian to wiadomo, że to nie najlepsze rozwiązanie, ale powiem Ci, że jakoś tak to nie był problem na naszym weselu. W zasadzie było to nie zauważalne i nikt o tym nie myślał i się mi osobiście nie żalił a rodziców i najbliższych posadzisz w pierwszych stolikach więc będziecie się widzieć.

Tak wanna jest już w pokoju nowożeńców i oczywiście działa....

A co do poprawin na zewnątrz to zaczeliśmy na dworzu a po godzinie przenieśliśmy się do środka ze względu na pogodę. I tutaj wielkie podziękowania dla obsługi, że nie było z tym żadnego problemu. A sam osobiście uważam, że chyba dzięki temu poprawiny wyszły lepsze gdyż nie wiem czy na zewnątrz tak byśmy się jeszcze bawili i byłoby tyle konkursów:)

Aniu będziesz na pewno zadowolona no chyba, że masz wymagania z księżyca:) Niech najlepszą rekomendacją będzie to, że moja siostra rezerwuje tam termin na przyszły rok :)

Dziękuję bardzo za odpowiedz :)

#45 lusi56

lusi56

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 sierpień 2013 - 07:44:41

Nie było okazji ;) ale jest tyle domów weselenych w okolicy, że na pewno coś znajdziecie dla siebie.To jest szczególny dzień w życiu warto zwrócić uwagę jaka jest obsługa :)

http://pro-bar.eu  

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 17:49:17

Widze, że osoby tutaj poszukują sali na wesele. ja ostatnio korzystałem z najwiekszego tego typu spisu na http://www.max10.pl/slupsk, jednak trzeba pytać o terminy bo dość mocne obłożenie jest tych najlepszych lokali.

#47 ~elka~

~elka~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2013 - 17:50:28

Widze, że osoby tutaj poszukują sali na wesele. ja ostatnio korzystałem z najwiekszego tego typu spisu na http://www.max10.pl/slupsk, jednak trzeba pytać o terminy bo dość mocne obłożenie jest tych najlepszych lokali.

[spam reklamowy]  pl to niezbyt dobry serwis....... tam nie ma zadnego prawdziwego wpisu - mani;puluja tym jak chcą i faworyzują tych co im zaplaca

#48 ~dakara~

~dakara~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2013 - 13:44:56

czy ktos organizowal albo bawil sie na weselu  w palacu grabkowo ??

bardzo prosze o kontakt- to bardzo wazne!

dakara87@o2.pl

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2013 - 21:38:10

bardzo dobry serwis dzięki niemu mam wszystkie lokale w jednym miejscu, a o istnieniu niektórych nawet nie wiedziałem

#50 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2013 - 14:49:53

A robił ktoś może wesele w Gościńcu Syty Lis? http://www.gdziewese...c-Syty-Lis.html

#51 ~lily~

~lily~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 12:44:33

czy ktos organizowal albo bawil sie na weselu  w palacu grabkowo ??

bardzo prosze o kontakt- to bardzo wazne!

dakara87@o2.pl

Hej dakara, szkoda, ze nikt nie odpowiedzial, bo tez by mnie to bardzo interesowalo. Dowiedzialas sie cos moze o weselach tam? bo ja nic nigdy nie slyszalam. Obiekt piekny, ale jednak przydalaby sie jakas opinia o organizacji itd. 

#52 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 21:45:15

Witam,

Jesli ktos bylby zainteresowany terminem na 21 Czerwca, 2014 roku w Palacu Aureus w Slupsku,  prosze o kontakt. Bardzo polecam to miejsce, piekna sala oraz bardzo dobra obsluga. Wiem, ze lokal cieszy sie duzym zainteresowaniem i slyszy sie o nim wiele dobrych opinii. Bardzo ubolewam, ze musimy odstapic termin ale niestety plany niespodziewanie pokrzyzowala nam dzidzia. :) Mieszkamy z narzeczonym za oceanem wiec niestetety nie bede mogla juz leciec w tak dluga podroz ze wzgledu na zaawansowanie ciazy.

Serdecznie prosze o kontakt poprzez e-mail, moj adres to: margaret.walenty@gmail.com lub telefonicznie, numer do mojej mamy: 0598461137.

Pozdrawiam, Gosia:)

#53 ~nojaaa~

~nojaaa~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2014 - 09:19:33

Witam,

zastanawiamy się nad organizacją wesela w Rowach w Columbusie. Lokal piękny i na jego temat czytałam dużo dobrych opinii. Zastanawiam się tylko nad jedzeniem. Czy nie jest go mało? Czy nie jest to tylko piękna dekoracja jak w stylu restauracyjnym. To ważny aspekt wesela i nie chciałabym żadnej wpadki. Czy ktoś robił tam wesele? Będę wdzięczna za odpowiedź i opinię.

#54 niceman

niceman

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 grudzień 2014 - 12:58:15

Witam,

zastanawiamy się nad organizacją wesela w Rowach w Columbusie. Lokal piękny i na jego temat czytałam dużo dobrych opinii. Zastanawiam się tylko nad jedzeniem. Czy nie jest go mało? Czy nie jest to tylko piękna dekoracja jak w stylu restauracyjnym. To ważny aspekt wesela i nie chciałabym żadnej wpadki. Czy ktoś robił tam wesele? Będę wdzięczna za odpowiedź i opinię.

Widziałam kiedyś zdjęcia tego lokalu na http://www.nasdwoje.com.pl/ - wyglądał bosko!

#55 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2015 - 18:05:40

Witam,

czy ktoś ostatnio organizował lub był na weselu w Domu Weselnym Felix? Słyszałam, że jedzenie nie jest najlepsze. Czy to prawda? Będę wdzięczna za jakieś informacje. :)

#56 ~miśka~

~miśka~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2015 - 22:37:39

Witam,
czy ktoś ostatnio organizował lub był na weselu w Domu Weselnym Felix? Słyszałam, że jedzenie nie jest najlepsze. Czy to prawda? Będę wdzięczna za jakieś informacje. :)

Hej. Byliśmy tam na weselu w 2014 i na jedzenie nie możemy narzekać ;) mi najbardziej smakowała ciepła ryba podawana po obiedzie, była chyba w migdałach czy coś, mojemu facetowi smakowała zupa serwowana przez kelnera, bodajże strogonof?? to co było na stole to głownie mięso robione na rożne sposoby i kilka sałatek. Jadłam taka z brokułami i jajkiem(była okej), bo gyrosa mogę jeść w domu ;) mój luby chwalił jakaś pieczeń z kurczaka. Jeszcze wspominać ciepłe dania to był jakiś półmisek z kotletami- nigdy nie jadłam kotleta z soczewica, ale powiem, ze nie żałuje. Zawiodłam sie na ciastach bardzo, bo jakaś ciocia mówiła, ze specjalnie spod Słupska jadą i takie dobre bedą, a jednak czuć, ze z 'proszkow' ;(

#57 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 18:25:14

Hej. Byliśmy tam na weselu w 2014 i na jedzenie nie możemy narzekać ;) mi najbardziej smakowała ciepła ryba podawana po obiedzie, była chyba w migdałach czy coś, mojemu facetowi smakowała zupa serwowana przez kelnera, bodajże strogonof?? to co było na stole to głownie mięso robione na rożne sposoby i kilka sałatek. Jadłam taka z brokułami i jajkiem(była okej), bo gyrosa mogę jeść w domu ;) mój luby chwalił jakaś pieczeń z kurczaka. Jeszcze wspominać ciepłe dania to był jakiś półmisek z kotletami- nigdy nie jadłam kotleta z soczewica, ale powiem, ze nie żałuje. Zawiodłam sie na ciastach bardzo, bo jakaś ciocia mówiła, ze specjalnie spod Słupska jadą i takie dobre bedą, a jednak czuć, ze z 'proszkow' ;(

Dziękuję bardzo za tyle ciekawych informacji. A czy te ciasta były z Feliksa czy też ktoś inny je piekł? W tej chwili szukamy dj - a. W Feliksie zazwyczaj prowadzi wesela Sebastian L. Czy ktoś mógłby wyrazić opinię na temat jego pracy? Z góry serdecznie dziękuję. :)

#58 ~miśka~

~miśka~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 23:58:13

Z tego co slyszalam, to Felix sam piecze swoje ciasta. Tamte były zamówione od kogoś innego ;) u nas grał jakiś zespół czterosobowy, wiec nie wypowiem sie o dj ;)

#59 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2015 - 18:24:26

Ma ktoś jakieś informację o Bereli w Kobylnicy?

z góry dziękuję :)

#60 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2015 - 21:27:27

Z tego co slyszalam, to Felix sam piecze swoje ciasta. Tamte były zamówione od kogoś innego ;) u nas grał jakiś zespół czterosobowy, wiec nie wypowiem sie o dj ;)

Dziękuję :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych