Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wesele Słupsk i okolice

84 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 11 maj 2013 - 20:47:30

Wesele w Słupsku Aureus, OPINIA PROFESJONALISTY , sala piękna dla 70 osób nie więcej ,mało miejsca , obsługa kelnerska makabryczna, i najgorsze wyszedłem głodny a młodzi zapłacili prawie 200 zł. za osobę,nie będę się rozpisywał ale nie polecam

#22 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 21 maj 2013 - 09:35:56

Czy był ktoś na weselu w pałacyku w Scięgnicy ?? (właściciel Mariusz Borzyszkowski)
http://www.palacsciegnica.pl/
Wiem tylko tyle, że jest to bardzo piękne miejsce,
ale wesel chyba mało robią. Dlaczego hmmm....?

#23 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2013 - 08:59:30

Czy był ktoś na weselu w pałacyku w Scięgnicy ?? (właściciel Mariusz Borzyszkowski)
http://www.palacsciegnica.pl/
Wiem tylko tyle, że jest to bardzo piękne miejsce,
ale wesel chyba mało robią. Dlaczego hmmm....?

Podbijam ! Był ktoś kiedyś? Jakakolwiek opinia?

#24 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2013 - 06:09:38

Pomimo, iż nie znalazłam żadnych opinii na temat Ściegnicy, to zrobię tam wesele. Byłam obejrzeć to miejsce i muszę  przyznać, że jest przepiękne a jak będzie z resztą to się okaże. Mam nadzieje że się nie zawiodę.

#25 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 24 czerwiec 2013 - 16:48:03

Obejrzałąm galerię,miejsce niesamowicie urokliwe,ale podawanie na stół weselny półmiska mięs na desce troszkę mało eleganckie. Taki stół kojarzy mi się z platerem,lustrami.

#26 ~gośćK~

~gośćK~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 16:51:16

Witam, czy jest ktoś tu z obecnych, który organizował bądź był na weselu w Bereli w Kobylnicy albo też usłyszał jakąś opinię na temat imprez tam ogranizowanych? Zależy mi na szczerych opiniach ;)

#27 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 17:19:51

Witam, czy jest ktoś tu z obecnych, który organizował bądź był na weselu w Bereli w Kobylnicy albo też usłyszał jakąś opinię na temat imprez tam ogranizowanych? Zależy mi na szczerych opiniach ;)

chciałem tam robić chrzciny,objechalem prawie wszystkie lokale i najbardziej spodobalo mi sie w Cechowej,teraz jest ładnie no i muszę przyznać,było super,jedzenie bardzo smaczne,obsluga  też,stoły przystrojone pieknie,naprawdę polecam,wesela też robia i już mają rezerwację.Chcialem w Bereli,bomiejsce jest dla  dzieci,ale po wejsciu nie bylem zachwycony,betony nie zrobiły na mnie uroku,powietrze to nie wszystko.Aha w Cechowej jest fajny taras,jeszcze nie wykończony,ale wieczorkiem jest super.

#28 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 17:22:25

Pomimo, iż nie znalazłam żadnych opinii na temat Ściegnicy, to zrobię tam wesele. Byłam obejrzeć to miejsce i muszę  przyznać, że jest przepiękne a jak będzie z resztą to się okaże. Mam nadzieje że się nie zawiodę.

to tylko nadzieja,bo gościu jest znany z oszczędności i to bardzo,nie polecam.

#29 ~janka~

~janka~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 17:25:50

Wesele w Słupsku Aureus, OPINIA PROFESJONALISTY , sala piękna dla 70 osób nie więcej ,mało miejsca , obsługa kelnerska makabryczna, i najgorsze wyszedłem głodny a młodzi zapłacili prawie 200 zł. za osobę,nie będę się rozpisywał ale nie polecam

potwierdzam,byliśmy na Sylwestra,głodni wyszliśmy,zespół porażka,nigdy więcej,obsluga porażka,sami uczniowie błąkający się,2 godz prosiliśmy o pieczywo,nie polecam.

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 17:33:09

czemu nie sprawdzicie sami jak jest w lokalu????idzcie na obiad lub kolacje z dziewczyne,sprawdzcie jak smakuje i wtedy macie rozeznanie.Ja tak zrobilem ,2 razy jedliśmy i było smacznie i co wesele wyszło zarąbiście,przeszlo nasze oczekiwania pod każdym względem,goście byli zachwyceni,mieliśmy DJ super,nie żałujemy,że wybraliśmy w taki sposób,jest to bardzo rozsądne,to co piszą czasami jest mylne,aha ceny bardzo przystepne,żarełka full do domu zabraliśmy.

Więc chrzciny też zrobimy w Cechowej.

#31 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 17:35:54

czemu nie sprawdzicie sami jak jest w lokalu????idzcie na obiad lub kolacje z dziewczyne,sprawdzcie jak smakuje i wtedy macie rozeznanie.Ja tak zrobilem ,2 razy jedliśmy i było smacznie i co wesele wyszło zarąbiście,przeszlo nasze oczekiwania pod każdym względem,goście byli zachwyceni,mieliśmy DJ super,nie żałujemy,że wybraliśmy w taki sposób,jest to bardzo rozsądne,to co piszą czasami jest mylne,aha ceny bardzo przystepne,żarełka full do domu zabraliśmy.

Więc chrzciny też zrobimy w Cechowej.

ich tel.macie na ich stronie internetowej.

#32 ~gośćK~

~gośćK~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 20:09:45

Ponawiam prośbę... :)

#33 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 13:48:03

to tylko nadzieja,bo gościu jest znany z oszczędności i to bardzo,nie polecam.

Szkoda, że tak późno ta rada. Próbowałam się czegoś dowiedzieć od dwóch miesięcy na temat tego Pana lub miejsca i nic. Teraz to po ptokach :)

#34 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 00:43:50

Szkoda, że tak późno ta rada. Próbowałam się czegoś dowiedzieć od dwóch miesięcy na temat tego Pana lub miejsca i nic. Teraz to po ptokach :)

Myślę A

Szkoda, że tak późno ta rada. Próbowałam się czegoś dowiedzieć od dwóch miesięcy na temat tego Pana lub miejsca i nic. Teraz to po ptokach

Słuchaj Aniu myślę, że nie warto słuchać się jednej opini! Ciekawe skąd właśnie wiadomo, że właściciel jest taki oszczędny do bólu skoro w internecie nic na ten temat nie ma. Tak między nami to najwyżej będzie mało żarcia z tej jego "podobno" oszczędności. Ale ja jestem dobrej myśli. Wesele mam 10 sierpnia 2013. Obiecuje, że po tym terminie się odezwe i zdam Ci relację :)

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2013 - 07:50:07

Dziękuję za info. Będę bardzo wdzięczna za relacje.

#36 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2013 - 07:52:10

Myślę A

#37 ~Ana~

~Ana~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2013 - 08:42:37

ja rowniez czekam na relacje! dakara87@o2.pl bede bardzo wdzieczna za pomoc!!1 i informacje szczere z waszych weselnych doswiadczen w okolicach slupska!

#38 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2013 - 11:21:52

Czy ktoś słyszał opinię albo bawił się w "Leśnym Kocie" na Bauera w Słupsku? Dzięki za pomoc

#39 ~M****~

~M****~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2013 - 10:32:35

ja z czalego serca odradzam Wam wesele w Felixie, przechwalona sala a własciciel z managerem dostali różek, sala piekna to trzeba przyznac ale robia wesela tez w piatki bez poprawin a w w sobote drugie jest wesele i daja jedzenie z poprzedniego wesela!NIE POLECAM!

#40 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2013 - 17:21:34

Aniu jeśli masz super gości i dobrą kapele to o Pałac w Ścięgnicy martwić się nie musisz. Ja się na nich nie zawiodłem. Jedzenie było przepyszne a obsługa jak i sam właściciel okazali się pomocni i bardzo podobało mi się, że każdy problem można było z nimi rozwiązać z uśmiechem na twarzy. Poza tym znają się na rzeczy i potrafią doradzić. Wszystko o czym rozmawialiśmy i co obiecali było na weselu a sami goście wyjechali zauroczeni miejscem. Bez chwili zająknięcia zrobiłbym wesele tam jeszcze raz. Także Aniu gorąco polecam !!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych