Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wesele Słupsk i okolice

84 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 11:02:54

Witam,

Zastanawiam się nad zorganizowaniem imprezy weselnej w Dolinie Charlotty w Restauracji na wodzie (Gościńcu) Ciekawa jestem czy ktoś z Was był na takiej imprezie bądź sam tam ją organizował?

Moje wesele będzie na 80 osób, holendersko-polskie i dlatego zależałoby mi aby były na miejscu noclegi (dla zagranicznych gości), a także ładny teren najlepiej zielony dookoła czy towarzystwo zwierząt, np koni (dlatego Charlotta najbardziej przykuwa moją uwagę)

W głowie mam rónież Pałac Areus (mimo, że nie jest on na wsi - jest blisko mojego domu i w przyszłym roku mają już być pokoje hotelowe) niestety właściciel wolałby tam organizować większe wesele powyżej 100 osób.

Bardzo proszę o wasze opinie i sugestie!
Pozdrawiam
Ewa

#2 ~Darek - gość~

~Darek - gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2010 - 12:00:29

Witam
z doświadczenia wiem iż o takie miejsce w okolicach Słupska jest ciężko, a już nie mówiąc o samym Słupsku. Może spróbuj się skontaktować z jakimś konsultantem ślubnym, ciekawą ofertę też ma firma La,Magmar ma duży wybór sal weselnych i bankietowych. Mogą też zaproponować inne ciekawe rozwiązanie.Mają stronę www. :rolleyes:

#3 ~zuzana~

~zuzana~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 18:02:40

Witam,

Zastanawiam się nad zorganizowaniem imprezy weselnej w Dolinie Charlotty w Restauracji na wodzie (Gościńcu) Ciekawa jestem czy ktoś z Was był na takiej imprezie bądź sam tam ją organizował?

Moje wesele będzie na 80 osób, holendersko-polskie i dlatego zależałoby mi aby były na miejscu noclegi (dla zagranicznych gości), a także ładny teren najlepiej zielony dookoła czy towarzystwo zwierząt, np koni (dlatego Charlotta najbardziej przykuwa moją uwagę)

W głowie mam rónież Pałac Areus (mimo, że nie jest on na wsi - jest blisko mojego domu i w przyszłym roku mają już być pokoje hotelowe) niestety właściciel wolałby tam organizować większe wesele powyżej 100 osób.

Pozdrawiam
Ewa

#4 ~zuzana~

~zuzana~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 18:04:58

a czy moglabys mi podac namiary na ten palac areus, bo nic nie moge znalesc ani www ani nic. jesli mozesz wyslij mi meila: zuzneu@wp.pl

#5 ~salta47~

~salta47~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 18:09:53

La Magmar ma zablokowaną stronę z powodu nieuregulowania należności.

#6 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 15:26:47

Witam,

Pozdrawiam
Ewa

Polecam hotel Bałtyk w Poddabiu nad samym morzem. Piekna okolica, miła obsługa, pyszne jedzenie. OK :D

#7 ~mariolla~

~mariolla~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 15:34:34

Warto rozważyć wesele w Ustce - piękne miejsce, a i baza hotelowo-imprezowa szeroka.
Znajomi organizowali wesele w Pasji na promenadzie, ciekawe miejsca to również Energetyk, Jantar - blisko morza, dobra kuchnia, noclegi.

#8 ~mariolla~

~mariolla~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 15:35:59

a czy moglabys mi podac namiary na ten palac areus, bo nic nie moge znalesc ani www ani nic. jesli mozesz wyslij mi meila: zuzneu@wp.pl

Może inni też by chcieli - oto ich strona internetowa:

http://aureus.slupsk.pl/

#9 ~Wiki~

~Wiki~
  • Goście

Napisano 15 luty 2011 - 12:28:14

bylam na weselu u kuzynki, lokal "Pod brzoza" kolo Bydlina. Obok domu weselnego sa domki z pokojami dla gosci. Nie jest to zaden palac ale raczej bardziej kameralne miejsce. Nam sie bardzo podobalo.

#10 ~Marco~

~Marco~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 15:38:58

La Magmar ma zablokowaną stronę z powodu nieuregulowania należności.

To jest stara ich strona - jeżeli nie usuną wpisu to podaje ich działającą i aktualna www.lamagmar.com.pl

#11 ~salta47~

~salta47~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 16:51:31

To jest stara ich strona - jeżeli nie usuną wpisu to podaje ich działającą i aktualna www.lamagmar.com.pl

Dzięki.

#12 ~maam1~

~maam1~
  • Goście

Napisano 04 maj 2011 - 11:52:16

Mogę wypowiedzieć się o lokalu "Pod Brzozą" gdyż byłam tam na obiedzie komunijnym 1 maja. W wielkim skrócie: rosół zimny, ziemniaki niedogotowane, kotlety przesolone a surówki ilość znikoma. Byłam w szoku, że można sknocić każdy składnik obiadu. Kuzynka, której syn miał komunię nieźle się wkurzyła, zwłaszcza, że czytała wiele pozytywnych opinii na temat lokalu. Nie powiem, trochę wstyd przed rodziną. Jedyny plus to sam wygląd i otoczenie lokalu ale to chyba nie wszystko.

#13 ~/////~

~/////~
  • Goście

Napisano 04 maj 2011 - 12:32:51

betlejem koło lęborka ma bardzo dobrą opinię

#14 ~Lila~

~Lila~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 18:15:37

Również byłam ostatnio "Pod brzozą". Brat organizował chrzciny i z tego, co wiem, wszystkim smakowało, dobra swojska kuchnia (plus kilka egzotycznych zachcianek brata, w życiu nie jadłam lepszego tiramisu! Wiadomo, że w takich sprawach nigdy nie dogodzi się wszystkim ale żeby zaraz na ludzi pluć, wstyd!! Jeśli chodzi o wesele to lokal moim zdaniem jest w sam raz na kameralne przyjęcia, góra 80 osób. Jeśli szukacie czegoś większego zaraz obok w Gościńcu Słupskim będzie w sam raz. Bawiłam się tam w zeszłym roku na weselu u kumpeli i wyszło fajnie, choć pewni ludzie też by się przyczepili bo ja wiem do cebuli w sałatce! Ach no i ten pałac nad pałace z cudownym żyrandolem na Westerplatte! Ach!!

#15 ~k.g.~

~k.g.~
  • Goście

Napisano 31 maj 2011 - 13:28:42

Serdecznie zapraszamy do świeżo odrestaurowanego pałacu w Grąbkowie (20km od Słupska).Zapewniamy sale balowe z oryginalnym wystrojem, mogące pomieścić do 300 os, 18 stylowo urządzonych pokoi, oraz 5ha park zabytkowy ze starodrzewem , stawem i basenami.Kontakt: Pałac Grąbkowo- 505 721 722.

#16 ~aguś~

~aguś~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2011 - 10:19:15

Mam pytanie odnośnie wesela "Pod Brzozą w Bydlinie". W przyszłym roku organizuję tam wesele. Sam kilimat jaki tam panuje jest wspaniały. Ładna sala, elegancko przystrojona - raczej nie trzeba jej nawet dekorować dodatkowo, miejsca noclegowe również zrobiły na mnie wrażenie oczywiście pozytywne. Co naważniejsze cisza i spokój wokoło. Ale jeżeli chodzi o jedzenie, czy może ktoś poradzić jakie ono jest i czy jest jego dużo? I jak wygląda sprawa finalizacji kosztów? Czy wszystko przebiega w sposób uwzgledniający tylko to co w umowie zostało zawarte czy może znienacka pobierane są jakieś dodatkowe koszta jak to bywa w niektórych słupskich lokalach i nie tylko słupskich. Proszę o odpowiedź osoby, które wiedza coś na ten temat, które były na weselu tam albo innej imprezie okolicznościowej bądź słyszały coś na ten temat od osób będących już w tym lokalu. Pozdrawiam

#17 ~Maks~

~Maks~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2011 - 16:58:58

Wypasem jest Adamek w Słupsku, tam wszystko może się zdarzyć, no i lokal legenda!

#18 ~kafar~

~kafar~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2011 - 17:03:49

tia, wsio za jednym zamachem i wesele i pogrzeb ;)

#19 ~WALDEK~

~WALDEK~
  • Goście

Napisano 28 maj 2012 - 15:58:36

Również byłam ostatnio "Pod brzozą". Brat organizował chrzciny i z tego, co wiem, wszystkim smakowało, dobra swojska kuchnia (plus kilka egzotycznych zachcianek brata, w życiu nie jadłam lepszego tiramisu!

byłem wczoraj na weselu. dobra swojska kuchnia? potrawy poprostu rozpieściły moje zmysły!!
ta pierś w sosie winnym ,w życiu czegoś równie doskonałego nie jadłem.
pólmiski-lustra godne podziwu.
olśnieawająca obsługa.warto rekomendować ten lokal

#20 ~mika~

~mika~
  • Goście

Napisano 26 październik 2012 - 19:59:04

w smoczej jamie tam to sa wesela

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych