Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wesele - gdzie?

wesele ustka awilla royal baltic azoty gosciniec slupski

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Dajtona~

~Dajtona~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 17:05:10

Witam!

Wiem, ze temat wciaz sie powtarzajacy ale przewertowalam cale forum i wciaz brakuje mi opini.

Wesele chce zorganizowac w maju przyszlego roku (2016) ale juz powoli czas na to aby zrobic rezerwacje sali.

Gdyby nie pewne ograniczenia finansowe bez zastanowienia wybrala bym Lubicz, ale cena ciut zwalila mnie z nog. 320zl za osobe to niestety nie na moja kieszen.

Mam kilka miejsc na liscie ale zadne nie ma 100% moich wymagan, wiec musze isc na kompromis.

Slub ma byc w plenerze, potrzebuje okolo 50 noclegow (nie drogich) a jesli chodzi o sale to ma byc pyszne jedzenie (i tyle aby goscie nawet najbardziej objadajacy sie napelnili swoje brzuchy) i super obsluga. Zeby nie byli tak wolni, ze zanim dojda do stolika to obiad bedzie zimny. Z reszta sobie poradze ;)

Moje propozycje:

-Gosciniec Slupski 

-Awilla

-Azoty

-Wlokniarz

-Royal Baltic

Prosze o naprawde konstruktywne opinie panstwa mlodych jak i gosci. 

#2 ~Mega~

~Mega~
  • Goście

Napisano 01 luty 2016 - 16:08:28

Witam!

Wiem, ze temat wciaz sie powtarzajacy ale przewertowalam cale forum i wciaz brakuje mi opini.

Wesele chce zorganizowac w maju przyszlego roku (2016) ale juz powoli czas na to aby zrobic rezerwacje sali.

Gdyby nie pewne ograniczenia finansowe bez zastanowienia wybrala bym Lubicz, ale cena ciut zwalila mnie z nog. 320zl za osobe to niestety nie na moja kieszen.

Mam kilka miejsc na liscie ale zadne nie ma 100% moich wymagan, wiec musze isc na kompromis.

Slub ma byc w plenerze, potrzebuje okolo 50 noclegow (nie drogich) a jesli chodzi o sale to ma byc pyszne jedzenie (i tyle aby goscie nawet najbardziej objadajacy sie napelnili swoje brzuchy) i super obsluga. Zeby nie byli tak wolni, ze zanim dojda do stolika to obiad bedzie zimny. Z reszta sobie poradze ;)

Moje propozycje:

-Gosciniec Slupski 

-Awilla

-Azoty

-Wlokniarz

-Royal Baltic

Dołączam się do prośby o opinię dotyczącą sal weselnych, w szczególności Royal Baltic i Włókniarz

#3 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 02 luty 2016 - 19:39:47

polecam Awille. rewelacja

#4 piterS

piterS

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 72 postów

Napisano 15 maj 2016 - 16:46:58

Jak bym miał polecić których z lokali to na pewno Włókniarz

#5 ~Antek~

~Antek~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2018 - 12:00:48

Witam!

Moje propozycje:

-Gosciniec Slupski 

-Awilla

-Azoty

-Wlokniarz

-Royal Baltic

Może w Hotelu Lubicz ? nie wiem czy robią takie imprezy, ale sylwester na pewno się odbył plus inne dyskoteki też,  byłem raz i świetnie się bawiłem, a Hotel Lubicz to klasa !

#6 milenapajak

milenapajak

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 29 czerwiec 2019 - 18:04:39

Lubicz to nie czasem ten doktor ze znanego serialu? :D

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesele, ustka, awilla, royal baltic, azoty, gosciniec slupski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych