Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

45 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~MN~

~MN~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 21:12:46

Gdyby strona miasta wyglądała chociażby jak strona LOT-u to już byłoby lepiej. Dodatkowo muszą być większe nakłady na promocję w internecie i co najważniejsze muszą powstawać atrakcje dla dzieci bo bez tego nic się zmieni.

#42 Ustka1

Ustka1

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 27 luty 2013 - 10:36:38

Czy uważacie, że Warszawa, Poznań i Wrocław są miejscowościami wypoczynkowymi?

Według autorów rankingu (cytat z artykułu poniżej) te miasta "wypoczynkowe" wyprzedziły Ustkę... Czy ręce wam nie opadają?
Ranking popularności miast wypoczynkowych:

1. Zakopane
2. Władysławowo
3. Łeba
4. Międzyzdroje
5. Mielno
6. Kraków
7. Wisła
8. Warszawa
9. Kołobrzeg
10. Sopot
11. Szklarska Poręba
12. Świnoujście
13. Krynica Morska
14. Polańczyk
15. Gdańsk
16. Poznań
17. Krynica-Zdrój
18. Karpacz
19. Wrocław
20. Jastarnia

#43 slupsk

slupsk

Swojak

• PipPipPipPip
  • 168 postów

Napisano 08 marzec 2013 - 02:24:44

<--- TREŚĆ PRZENIESIONA NA INNE FORUM - POST DO USUNIECIA --->

Użytkownik slupsk edytował ten post 03 marzec 2014 - 05:28:33

#44 ArturoNowy

ArturoNowy

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 11 maj 2014 - 20:56:20

Ja od siebie mogę polecić Ustkę :) Byłem już dwukrotnie, ogólnie bardzo przyjazna miejscowość, wszędzie blisko, ceny przystępne :)
Co do noclegów to jest bardzo wiele obiektów i jest w czym wybierać... My z rodzinką byliśmy akurat w pensjonacie, który jest 200m od morza po wschodniej stronie (tam gdzie jest najwięcej atrakcji itd).
Pensjonat gustownie urządzony, ceny jak na ten standard bardzo przyzwoite. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to nazwa tego obiektu to villa wenel.

Jeśli ktoś będzie potrzebował dodatkowych informacji o Ustce itd, to mogę się podzielić moimi wrażeniami z moich dwóch poprzednich wizyt w tym miasteczku :)

#45 ~kacper~

~kacper~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2014 - 17:20:26

lepsza ustka od łeby bo ustka to rozbudowane miasto a łeba tylko ma atrakcje.Ustka też ma atrakcje np. osir, bunkry bluchera kładka.Ale w Ustce też ma powstać port jachtowy

#46 OzoN

OzoN

Bywalec

• PipPipPip
  • 70 postów

Napisano 18 luty 2016 - 17:28:00

lepsza ustka od łeby bo ustka to rozbudowane miasto a łeba tylko ma atrakcje.Ustka też ma atrakcje np. osir, bunkry bluchera kładka.Ale w Ustce też ma powstać port jachtowy

Prawda jest taka, że wszystko zależy kto czego oczekuje, w takich porach jak teraz w Łebie nie masz co robić. Mi np. bardzo podobają się Międzyzdroje jak widać według rankingu nie tylko mi, przy promenadzie gwiazd macie masę nowych hoteli, które powstają w bardzo wysokim standardzie nie wiem czy ktoś kojarzy taki stary hotel Slavia z lat 90' (wysoki budynek)? Obecnie obok niego powstał 4* hotel Międzyzdroje który tylko potwierdza, że miasto stawia na turystykę. Tutaj można przeczytać więcej na temat samego hotelu. Miasto na pewno polecam osobą, które całe życie jeżdżą tylko w lecie nad morze do typowych kurortów które w okresie zimowym zamierają.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych