Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

45 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 16:29:21

Ustka ma największy potencjał wśród miast nadmorskich, również ze względu na pobliski obszar z kulturalnym Słupskiem włącznie. Sygnał o tym, że promocja prowadzona jest wyjątkowo nieudolnie powinien pobudzić do refleksji a nie do dezawuowania rankingu. Jeszcze 10 lat temu, nawet 6-7 lat temu Ustka brylowała w rankingach, na targach turystycznych .... zazdrościł nam nawet dumny Sopot i zaprzyjaźniona Bielsko-Biała tej ekspresji, umiejętności pokazywania i zachęcania do odwiedzin. Sam internet nie wystarczy! Prezes LOT, szef promocji upierali się, zostało wydanych nadmiernie dużo pieniędzy na tworzenie kolejnej wersji strony, pozycjonowanie .... mam nadzieję, że choć na chwilę dotrze do nich, że nie można iść na łatwiznę. Mam wrażenie, że lenistwo i brak wyobraźni Jacka Cegły i Jacka Traczyka zostaną należycie potraktowane.

#22 ~wiejski~

~wiejski~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 16:45:27

PRZYPOMINAM ŻE USTKA TO TEŻ WIEŚ :)

A z pewnym podkobylnickim miasteczkiem ...... DWU-WIEŚ :)

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 16:46:35

Wielkie zasługi w spadku popularności środkowpomorskich miejscowości nadmorskich mają fotoradarowe straże, min. w Białym Borze i Kobylnicy. Turyści wolą omijać ten region szerokim łukiem, co wynika z korenspondencji zmotoryzowanych internautów, przentowanych na "Drogach trwogi" http://www.autosalopomorski.pl

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 17:09:04

W Łebie psy dupami szczekają, może to jest jakaś atrakcja. W Ustce takich "talentów" nie ma :)

Chłopie przestań sie ośmieszać - porównaj tylko porty jachtowe w obu miejscowościach i zamilcz.

#25 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 20 luty 2013 - 17:19:02

Dziwi natomiast brak w rankingu 20 najpopularniejszych kurortów podsłupskiej Ustki.

Dobry kawał :lol:

#26 ~Bosman~

~Bosman~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 17:36:16

PODSŁUPSKIEJ HAAA dobry żart Słupskie GP ma jakieś braki proszę nas nie wiązać z chołotą ze Słupska PodUSTECKI Słupsk

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 17:41:16

Ustkę omijam dalekim łukiem.Dziura śmierdząca chińskimi "pamiątkami" i ohydnym,drogim żarciem i jeszcze droższym i rozwodnionym piwie na promenadzie.Do tego płatne i bardzo nieliczne parkingi.Łeba nie lepsza.Śmiać się chce z obu pretendentek do tytułu letnich "królowych Polski".

#28 ~lipa~

~lipa~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 18:12:42

drogo ,sprośnie i smierdzaco oto cala ustka
wietnamska ryPka,chinska muSelka,meXykanska muzyka,wiejska straz gminna
łoto letnio stolico bylejakosci i spalin

#29 ~lipa~

~lipa~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 18:13:28

drogo ,sprośnie i smierdzaco oto cala ustka
wietnamska ryPka,chinska muSelka,meXykanska muzyka,wiejska straz gminna
łoto letnio stolico bylejakosci i spalin

#30 ~zibi~

~zibi~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 09:01:25

Czy aby "Cegła" tak nas nie wypromowała? wyszło że nie cegła a pustak.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 09:05:34

Ostatnio Łeba promowała się w Ustroniu i Szczyrku.
W ferie zimowe 2012 promowała się w Wiśle i była to totalna klapa. Nawet na forum miasta Wisła to opisali. A jak uważacie, jak było w tym roku?
:ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :wacko:

#32 ~win2~

~win2~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 09:07:18

Dopuki rządzic Ustką będzie grupa m -----w tak będziemy mieli tu trzeba referendum i wymiana na młodych z pomysłem co może wymyślić obecna władza oni niemają pomysłu pierdzą tylko w stołki i kasa mało przykładow było PROSZĘ MŁODYCH LUDZI STARTUJCIE W WYBORACH ZWOŁAJCIE SIĘ PRZEZ INTERNET ZROBCIE DLA USTKI LEPSZĄ PRZYSZŁOSC z tą ekipą Ustka idzie w przepaść

Dopuki rządzic Ustką będzie grupa m -----w tak będziemy mieli tu trzeba referendum i wymiana na młodych z pomysłem co może wymyślić obecna władza oni niemają pomysłu pierdzą tylko w stołki i kasa mało przykładow było PROSZĘ MŁODYCH LUDZI STARTUJCIE W WYBORACH ZWOŁAJCIE SIĘ PRZEZ INTERNET ZROBCIE DLA USTKI LEPSZĄ PRZYSZŁOSC z tą ekipą Ustka idzie w przepaść

Paru młodych już było zapomniałeś? Młody jest "prezes" rady od lat ten sam, ma do pomocy po tym samym LO (podobno zdał) niejakiego Nycza i co i nycz? zresztą młody zajmuje sie własna autopromocją jak kiedys tatus i układami z "promenadowcami"

#33 ~malwa~

~malwa~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 09:25:54

MAM PROST PYTANIE DO PŁACZKÓW ŻE MISTO NIE INWESTUJE W PROMOCJĘ?
To znaczy ma wydawać kasę wszystkich podatników by napędzać kasę kilku cwaniaczkom, no może kilkudziesięciu!dlatego pytam jakie wpływy ma miasto z turystyki (opłata klimatyczna?
Dlaczego te wpływy są dwa razy mnijsze niz w 4 krotnie mniejszej Łebie?
Ile kasy wydali na promocję własnych interesów (lacznie) właściciele nedznych jadłodzjni i tego cyrku z promenady/
Mówiąc inaczej nie zgadzam sie by z mich podatków maisto dokładało do interesu pana Traczyka i jemu podobnych! NIECH SAM ZARABIA NA SIĘBIE JAK JA!
Albo inaczej nie zacznie uczciwie za cięzka pracę placić "śłużbie" tyrajacej po 15 godzin 7 dni w tygodniu. Ja cos o tym wiem!

#34 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 15:18:43

Ustka he nic tam nie ma i nie będzie . Łeba to już co innego dookoła pełno imprez i rozrywek . Ogólnie Łeba lepiej się promuje niż Ustka . Łeba górą :):):)

#35 ~Pomorzanka~

~Pomorzanka~
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 20:14:21

Ustka to dziura, nic sie nie dzieje, nic sie nie robi Nie mamy nic:) O przepraszam mamy sklepow dostatek. Mamy jeszcze piekne bloki ktore swieca pustkami........... SUPER

#36 Ustka1

Ustka1

Znajomy

• PipPip
  • 27 postów

Napisano 22 luty 2013 - 23:22:31

Powoływanie się na serwis meteor24 i jego TOP20 jest dużym nieporozumieniem.

Ten serwis promuje po prostu miejscowości, skąd ma najwięcej reklamodawców.

Publikowanie takich artykułów jest niezbyt dobrą robotą reporterską, przez którą mieszkańcy Ustki i Słupska są wprowadzani w błąd, stają się jeszcze bardzie zakompleksieni, jeszcze bardziej czepiają się władz, które powinny ich zdaniem podać wszystko na tacy mieszkańcom i turystom.

Miarodajnym może być Google i Onet i tu zgadzam się z opinią przedstawiciela LOTU.

Z popularnością Ustki nie jest tak źle, chociaż zawsze zastanawiał mnie fenomen dużej popularności Łeby. Od lat obserwuję i porównuję sektor noclegowy i w Łebie od "zawsze" ceny wynajmu pokoi w kwaterach prywatnych były przynajmniej o 15% wyższe niż porównywalne komfortem i wyposażeniem pokoje w Ustce.
Jedynym wytłumaczeniem większej popularności Łeby jest obecność i bliskość ruchomych wydm.

A tak na koniec tych wynurzeń pytanie do malkontentów.
A co ty mieszkańcu Ustki zrobiłeś, by nasze miasto było popularne i to w tym pozytywnym sensie?

#37 ~wczasowicz~

~wczasowicz~
  • Goście

Napisano 23 luty 2013 - 09:29:40

Bredzicie i tyle. Promocja dobra, promocja zla... Wystarczy ze wczasowicz przyjedzie i zamieszka na Kwiatowym. Do centrum ma ok. 2 km jak nie wiecej. Tarabani się z wózkiem dziecięcym, albo i bez po połupanym chodniku na Darłowskiej a potem dziwnym przejściem wzdłuż torów. Kładka w porcie jest ale nieczynna , bo tak sie władzom podoba. Przejscie przez plac przed mostem było przez jeden sezon ale się zbyło.. Samochodem pojechałby, ale za zaparkowanie zapłaci jak za woły. No to promujcie się dalej.

#38 Ustka1

Ustka1

Znajomy

• PipPip
  • 27 postów

Napisano 23 luty 2013 - 15:27:51

Do wczasowicz - Ustka zachodnia to jedynie część prawdy o Ustce. Oczywiście, że wstydliwa, ale czy dlatego należy zamknąć całe miasto dla turystów?

Analiza według danych meteora24 nie jest dla mnie wiarygodna. Wykonałem więc własną na podstawie danych statystycznych z Google (adwords.google.com)

Wyniki są szokujące i muszę niestety przeprosić autorkę artykułu piszącą, że " Łeba jest według turystów lepsza od Ustki".

Według danych Google, a z tej wyszukiwarki jednak najczęściej korzystają nasi rodacy słowo Ustka noclegi wpisało średnio w ciągu 1 miesiąca (średnia z 12 miesięcy) 33100 internautów.
Słowo Łeba noclegi - 49500 internautów.
Porównanie Ustki na tle 16 nadmorskich miejscowości można znaleźć tutaj.

W porównaniu z innymi kurortami nadmorskimi wyglądamy nieźle, ale dlaczego przegrywamy z Łebą?

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2013 - 16:52:15

hehe może i mają więcej kliknięć tylko interesuje mnie jedno czy portale które organizują taki ranking biorą pod uwagę przeniesienie linku ?

osobiście sam coś takiego mam uruchomione w ilosci 20 przeniesień na Łebe nie licze innych miast ;p

osoba zainteresowana klika na link pt. np. Łeba a przenosi ja na moja pt. Ustka

#40 ~mojemiasto~

~mojemiasto~
  • Goście

Napisano 23 luty 2013 - 18:22:05

Polacy to glupi narod :D nie mysla o tym co dobre dla miasta i jego mieszkancow, mysla ile wpadnie do ich kieszeni:))) reszta sie nie liczy. Przebudzenie moze byc bolesne, ale moze byc za pozno............Czy jestesmy jeszcze w Polsce, czy juz nas sprzedali..............

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych