Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2011 - 10:36

Witam,
10-11 lipca 2011 byłem na dwudniowym rejsie wokół wyspy Bornholm na jednostce Nordykk.
Przygoda wspaniała nie tylko wędkarsko. Profesjonalna i sympatyczna załoga.Kapitan z bardzo dużym doświadczeniem szuka ryby nieustannie. Napływy naprzemiennie na każdą burtę.Efektem jest kilkadziesiąt brań każdego dnia mojego rejsu. Wyholowanie ryby ryby to już kwestia doświadczenia i umiejętności łowiącego.Patroszenie filetowanie sprawnie na życzenie . Bosman ze smacznymi i w miłej atmosferze serwowanymi posiłkami dba o kondycję wędkarzy.Łowienie dorszy pamięta się długo po powrocie z rejsu. Byłem na tym kutrze po raz pierwszy i chętnie na niego powrócę. A skrótową i rzetelną relacje wyprawy zamieszczam aby poinformować zainteresowanych którzy tak jaki ja wcześniej wertują internet planując wyprawę na dorsze.
Wodom cześć
Piotrek Stary legionista z Warszawy
pozdrawiam Mirasa i wszystkich z wyprawy 10 11 lipca 2011

#2 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 16:01

... nie na temat.
Przestań dublować posty i pisać offtopic bo usunę temat, OK(Kazik)

Użytkownik -Kazik- edytował ten post 29 luty 2012 - 16:06

#3 ~CzarnyFox~

~CzarnyFox~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 16:05

Bardzo dobra jednostka super obsługa potrafią naplywać na rybę z ostatniego rejsu wszyscy zadowoleni. Polecam Stary Łowczy ze Szczecina.

... ja natomiast zapraszam do Biura reklamy GP24Dołączona grafika(Kazik)

Użytkownik -Kazik- edytował ten post 29 luty 2012 - 16:07

#4 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2012 - 19:55

Właściciel kutra NORDYK jest oszustem,najpierw zapisuje na rejs apotem się wypina na wędkarza

#5 ~ignac~

~ignac~
  • Goście

Napisano 01 maj 2012 - 10:55

dlaczego kapitan kutra celowo nie szuka ryb,tylko krąży i gra na zwłokę aby wędkarz nie nałowił dorszy?Proszę o opinie.

#6 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2012 - 10:44

Na rejsie byłem w wakacje jako dorszowy żułtodziub złowiłem 18 sztuk , rezultat chyba trzeci na łajbie .Przyjemna obsługa do tego z głodu nikt nie umarł. Pogoda :/ , tafla jak na lodowisku a jeszcze szło połowić. Jak najbardziej polecam .

#7 ~stef~

~stef~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 21:21

Właściciel kutra NORDYK jest oszustem,najpierw zapisuje na rejs apotem się wypina na wędkarza

Właściciel i jego pracownicy to nieporozumienie na kutrze, stare wygi i kanciaże ,wypływają w morze nawet jak jest sztorm,interesuje ich tylko KASA !!!!!!!!!!!!!

#8 ~bant~

~bant~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 10:02

Witam nie mogę się zgodzić z opinią Stef-a ponieważ dziś tj. 4 sierpień 2013 miałem być na kurze pod bornholmem lecz rejs odwołano z racji możliwej wysokiej fali 1-1.5 m . Szkoda bo jak się okazało pogoda na morzu jest lepszą niż ją wcześniej przewidziano ale "bezpieczeństwo jest tu najważniejsze" to słowa pana Waldemara którymi tłumaczył odwołanie rejsu . I nie jest to tylko moja opinia lecz również znajomych którzy polecali mi kuter nordykk. Pozdrawiam

#9 ~MIREK~

~MIREK~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 08:50

Ten co napisał ten komentarz żena tej łajbie da się połowić to najprawdopodobnie właśćiciel.  LUDZIE TO BANDA OSZUSTÓW . WYPŁYWA O 24-tej Z KOŁOBRZEGU O 6.00 WIDZISZ POLSKIE WIATRAKI.FALA 2 METRY OBIJASZ SIĘ O RURY O GODZ.11.00 NA 16-STU LUDZI/FRAJERÓW/ BYŁY ZŁOWIONE 8 BOLKÓW  A JAK POWIEDZIAŁEM SZYPROWI /NIETYLKO JA/ ŻE MAMY DOŚĆ TEGO ROBIENIA NAS W BALONA I MA WRACAĆ BO TO BUJANIE STAJE SIĘ NIEBEZPIECZNE POWIEDZIAŁ ŻE NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA ONDECYDUJE ALE NA TEMAT ROBIEŃIA W BALONA CISZA.SZANOWNY KŁAMCZUCH WŁAŚĆICIEL NA SPŁYNIĘCIE KUTRA OCZYWIŚĆIE NIE PRZYJECHAŁ PONIEWARZ WIE CZYM TO PACHNIE A KASE WYRWAŁ I MIAŁ NAS W D....  .

#10 ~Wędkarz~

~Wędkarz~
  • Goście

Napisano 02 październik 2013 - 05:51

Ten co napisał ten komentarz żena tej łajbie da się połowić to najprawdopodobnie właśćiciel.  LUDZIE TO BANDA OSZUSTÓW . WYPŁYWA O 24-tej Z KOŁOBRZEGU O 6.00 WIDZISZ POLSKIE WIATRAKI.FALA 2 METRY OBIJASZ SIĘ O RURY O GODZ.11.00 NA 16-STU LUDZI/FRAJERÓW/ BYŁY ZŁOWIONE 8 BOLKÓW  A JAK POWIEDZIAŁEM SZYPROWI /NIETYLKO JA/ ŻE MAMY DOŚĆ TEGO ROBIENIA NAS W BALONA I MA WRACAĆ BO TO BUJANIE STAJE SIĘ NIEBEZPIECZNE POWIEDZIAŁ ŻE NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA ONDECYDUJE ALE NA TEMAT ROBIEŃIA W BALONA CISZA.SZANOWNY KŁAMCZUCH WŁAŚĆICIEL NA SPŁYNIĘCIE KUTRA OCZYWIŚĆIE NIE PRZYJECHAŁ PONIEWARZ WIE CZYM TO PACHNIE A KASE WYRWAŁ I MIAŁ NAS W D....  .

#11 ~Wędkarz morski~

~Wędkarz morski~
  • Goście

Napisano 02 październik 2013 - 06:47

Przez Pana wypowiedź nie płynie obiektywizm lecz "co innego".

Po części mogę przyłączyć się do wypowiedzi mojego poprzednika, lecz nie zgadza się parę faktów, gdyż byłem na tym samym rejsie.

1. Nie było fali 1,5m a raczej za dużo wypitej gorzały. Trzeba rozróżnić wędkarstwo morskie od "pijaństwa morskiego". Można było się wybrać na jezioro, wówczas byłaby mniejsza fala.

2. Ryby w myśl informacji z innych kutrów w tym dniu nie brały nigdzie. Wyniki połowów były podobne na innych kutrach. Na Nordykku to kilkanaście sztuk dorszy na wędkarza (trzeźwego).

3. Nie napisał Pan, że Nordykk penetrował łowiska w "pierwszych kamieniach" do godz. 19.00 co w efekcie dało 12 godz. połowów dla wędkarza przy rejsie 18-godzinnym. To uczciwa liczba godzin wędkowania.

4. Byłem na rybach w dniu 29.10.2013r. (rejs 12-godzinny) - na kutrze z Kołobrzegu (nie Nordykk). lecz na tych samych łowiskach, gdzie widziałem 8 kutrów. Wynik połowu to 30 - 50 szt. na wędkarza (trzeźwego). Na innych kutrach były wyniki podobne.

5. Wędkarze słusznie czują się rozgoryczeni - zapłacili po 300 zł za wycieczkę po Bałtyku z możliwością pooglądania wiatraków i "Góry Chełmskiej".

6. Nordykk popełnił błąd "taktyczny". Szyper zna bardzo dobrze łowiska na wodach międzynarodowych i duńskich i tam powinien był płynąć. Nikt nie miałby wówczas pretensji, że ryba "nie bierze". Zresztą wynikało z dotychczasowej stosowanej strategii Nordykka przy rejsach 18-godzinnych. Łowiska na pierwszych i drugich "kamieniach" są dla niego "niezbyt" znane, więc nie wiem po co się tam "pchał".

7. Analiza wyniki połowów wędkarskich na Bałtyku pokazuje, że w tym sezonie jest słabo z połowami dorsza. Nie można oczekiwać super wyników od któregokolwiek z właścicieli kutrów.

8. Nieładną sprawą jest "rzut na kasę" wykonany przez Właściciela NORDYKK`a. Doskonale wiedział, jaka będzie pogoda i jakie są wyniki połowów w tym okresie. Powinien wybrać rejs 12-godzinny z informacją dla wędkarzy o wynikach połowów i planach połowów w polskiej strefie bałtyckiej (max. po 7 szt na osobę). Tylko wówczas kto z wędkarzy popłynąłby na ryby ??

9. Nie miem dlaczego, ale NORDYKK obniżył jakość swoich usług w porównaniu do innych kutrów. Gorsze jedzenie i coraz słabsze wyniki, Jak wędkarze złapią po 15-20 dorszy to szyper przestaje aktywnie poszukiwać ryby tylko "buja się" na pustym łowisku. Panowie - wędkarz to nie idiota, któremu mozna wcisnąć kit i coraz gorszą jakość usług.

Czas przenieść się na Norwegię.

pozdrawiam

Wędkarz Morski

#12 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 20:17

Pozdrawiam zaloge i jedno jest pewne zawsze mozna złowic z nia dorsza :-) a te wypowiedzi co by bylo inaczejto kłam i czy łowi sie na polskiej wodzie czy na Bolhormie to do nich podpływaja inne łodzie jak nic nie łowia :-) Mariusz B Zielona Góra

#13 ~Mariusz -Szczecin~

~Mariusz -Szczecin~
  • Goście

Napisano 06 październik 2014 - 19:59

łowiłem 5 pażdziernika -ekipa jak zawsze super -ilość dorszy 53 :D :D :D

a i byli tacy co mieli prawie 70 :angry:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych