Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wczasy nad morzem

71 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2018 - 14:03:10

uwaga na szczury w Ustce

jest tylko jeden, wabi się Jurek, wyjątkowo parszywe stworzenie, ale niegroźne- wydziela tylko fetor i pluje w internecie.

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2018 - 20:20:55

Uska rulezzzzz

#63 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2018 - 11:54:54

witajcie, nigdy nie byłam w ustce , chcialabym sie dowiedziec mieszkancow albo osob ktore tam jezdza czy plaze w Ustce sa bardzo zatłoczone ??  Bardziej luźniej jest na plazy wschodniej czy zachodniej ? jest tam cos do zwiedzania czy bedziemy tylko 2 tygodnie lezec plackiem na plazy ?  pozdrawiam serdecznie

Jeżeli szukasz miejsca gdzie się zatrzymasz w Ustce, to mogę polecic Hotel Lubicz ze spa, miejscem do zabawy dla dzieci, duży kompleks hotelowy jednak jest bardzo spokojnie czysto i gościnnie, a do plaży rownież jest blisko !

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2018 - 12:09:17

Jeżeli szukasz miejsca gdzie się zatrzymasz w Ustce, to mogę polecic Hotel Lubicz ze spa, miejscem do zabawy dla dzieci, duży kompleks hotelowy jednak jest bardzo spokojnie czysto i gościnnie, a do plaży rownież jest blisko !

DNO !!!

#65 ~Zbigniew~

~Zbigniew~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2018 - 20:34:34

Szukam niedrgich noclegów w terminie 03.08 do 05.08 dwie dorosłe osoby + dziecko 2 lata. Mamy łóżeczko dla dziecka

#66 ~Karla~

~Karla~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 21:07:13

Jadąc nad morze zawsze zastanawiamy się, co będziemy robić podczas deszczowej pogody. Ja na szczęście wybrałam ośrodek wypoczynkowy w Pobierowie Grand Laola. W luksusowym hotelu z basenem i Spa bawiłam się doskonale. Wieczorki taneczne i muzyczne w pełni rekompensowały brak plaży.

#67 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 21:26:16

Spędziłem fantastyczne wczasy nad morzem w Mielnie. Mieszkaliśmy w pensjonacie Morski Kwiat Bardzo miła atmosfera, pyszne posiłki i wygodne pokoje dopełniały luksusowy wypoczynek.

#68 ~Lola~

~Lola~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 11:13:50

Miałam przyjemność być gościem wyjątkowego hotelu w okolicach Szczecina Hotel Wenus. Miejsce wyjątkowe, ciepłe i przytulne. Jest elegancko, czysto i przyjemnie. Można po pracy spokojnie wypocząć, zregenerować siły i zjeść pyszną kolację.

#69 ~majjj~

~majjj~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 14:44:51

Warto pomyśleć o Gryfie w Pobierowie, na stronie gryfpobierowo.pl można sobie ich przejrzeć. Obsługa bardzo pomocna, cokolwiek trzeba zorganizować – są w stanie to zrobić bez kręcenia nosem. Warunki dla rodzin – super! Świetne zjeżdżalnie i baseny, a nad sam Bałtyk to dosłownie kilkadziesiąt metrów.

#70 Ikar

Ikar

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 18 kwiecień 2019 - 10:37:33

A może warto się wybrać do Rewala bardzo fajnie tam jest spokojnie nie ma tam wielkich tłumów na plaży i ogólnie wszystko naj :D Ja od dziecka tam jeżdżę i jeszcze mi się to nie znudziło :)  Szukając noclegów warto zajrzeć na https://www.e-wczasy...legi/nad-morzem  mają bardzo dużo ofert więc bez problemu coś znajdziecie :) A w rewalu nie ma za dużo do zwiedzania są często koncerty w okresie wakacyjnym ale można się wybrać do Niechorza na latarnie lub na ruiny kościoła w Trzęsaczu :P

#71 NikaG

NikaG

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 27 czerwiec 2019 - 06:53:38

I really want to go to the sea. But this year I will definitely not go because I will not be given a vacation at work.

#72 ~Elka~

~Elka~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 10:00:03

Super wypoczywam w Świnoujściu. Mam tam stałą kwaterę noclegową w willi Herkules, która zdobyła moje serce miłą obsługą i wysokim komfortem w dobrej cenie. Świnoujście ma swój wyjątkowy klimat. Polecam sprawdzić.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych