Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wczasy nad morzem

71 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~plazowiczka2020~

~plazowiczka2020~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2017 - 23:51:08

Plaze w Ustce sa piekne i bardzo przyjemne. Jezdze od kilku lat do Ustki i zawsze jestem zadowolona. Ostatnio bylam tam na malym regenerujacym weekendzie w spa w hotelu Lubicz, wiec jak szukasz fajnego, eleganckiego miejsca to warto sobie ich oferte sprawdzic.

#22 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 00:18:43

Plaze w Ustce sa piekne i bardzo przyjemne. Jezdze od kilku lat do Ustki i zawsze jestem zadowolona. Ostatnio bylam tam na malym regenerujacym weekendzie w spa w hotelu Lubicz, wiec jak szukasz fajnego, eleganckiego miejsca to warto sobie ich oferte sprawdzic.

I po tym skrócie reklamowym, ukazuje się naszym oczom "Niemra", którą przywieziono "TIR"-em z powodu nadwagi "250 kg żywca i rodzina po 200" - nie pytajcie ilu ich było /bo to jak u brzechwy "Lokomotywa", i ten "TIRY' zablokowały nam kolejnych "N" miejsc parkingowych.

Taki on Lubicz jak jego kuracjusze, inteligent z pogotowia, nora dla myślących inaczej, na parking pseudo arystokraty nie stać, ludzie na zasiłkach /500+/ muszą mu "Kabzę" nabijać /parkować po zaułkach/.

P. "gburmistrzu" to P. ziomek, od kielicha, to może tak w d-pę, syrę, całus i wybuduje on coś np./parking/ , za swoje. B)

Pozdrawiam, wyborca kontrkandydata.

#23 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 00:36:42

I po tym skrócie reklamowym, ukazuje się naszym oczom "Niemra", którą przywieziono "TIR"-em z powodu nadwagi "250 kg żywca i rodzina po 200" - nie pytajcie ilu ich było /bo to jak u brzechwy "Lokomotywa", i ten "TIRY' zablokowały nam kolejnych "N" miejsc parkingowych.

Taki on Lubicz jak jego kuracjusze, inteligent z pogotowia, nora dla myślących inaczej, na parking pseudo arystokraty nie stać, ludzie na zasiłkach /500+/ muszą mu "Kabzę" nabijać /parkować po zaułkach/.

P. "gburmistrzu" to P. ziomek, od kielicha, to może tak w d-pę, syrę, całus i wybuduje on coś np./parking/ , za swoje. B)

Przepraszam "Brzechwę".

Pozdrawiam.

#24 ~trixi~

~trixi~
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 10:17:16

Hotele są dosyć drogie. Oraz ceny z roku na rok rosną ( szczególnie jeśli chcecie wykupić sobie pobyt z wyżywieniem). Myślę,ze duża tutaj zasługa naszych zachodnich sąsiadów, którzy wypoczywaja w Polsce bardzo często a im takie pieniądze nie przeszkadzają. 

Jeśli wolicie sobie zarezerwować coś w bardziej ekonomicznej cenie to sugeruję zajrzeć sobie tutaj:

sunandsnow.pl/index.php

Na stronie jest możliwość zarezerwowania sobie całego mieszkania w cenie pokoju w hotelu. 

#25 ~teodor~

~teodor~
  • Goście

Napisano 22 luty 2017 - 14:03:13

Bzdury

#26 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 22 luty 2017 - 23:39:03

Uwaga na oszustów

#27 ~Wańka~

~Wańka~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 09:33:37

Dwóch oszustów , do tego znanych z nazwiska i imienia to wyjątek w Ustce i należy ostrzegać na stronie miasta. :)

#28 ~koti~

~koti~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 10:22:44

Kretyn

#29 ~donia84~

~donia84~
  • Goście

Napisano 29 maj 2017 - 11:50:17

Jest tak atrakcyjna,że trzeba iść do morza po piachu 3 km bo 20 lat nie chcą wybudowac drogi.

a jak jest teraz?

#30 ~Adi~

~Adi~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2017 - 19:45:09

Witam .Mam pytanie czy w ustce tak jak w innych miastach nadmorskich przyjezdzajac pociagiem mozna na dworcu spotkac od razu osobe oferujaca nocleg czy szukac noclegu tylko przez neta . Mam na mysli okres po 15 wrzesnia 

#31 kruzerka

kruzerka

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 26 sierpień 2017 - 20:48:40

Witam .Mam pytanie czy w ustce tak jak w innych miastach nadmorskich przyjezdzajac pociagiem mozna na dworcu spotkac od razu osobe oferujaca nocleg czy szukac noclegu tylko przez neta . Mam na mysli okres po 15 wrzesnia 

Równiez chętnie się dowiem. Zamierzam wybrac się na urlop w ciemno....

upsize

#32 ~Seweryn~

~Seweryn~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 11:30:42

Nie polecam i zdecydowanie odradzam kwaterę

>>> "Pokoje u Janki - Ustka" ul. Gen. Roweckiego 6, Ustka <<<

Co ważne to nie Ustka, ale Przewłoka (Miejscowość pod Ustką) ale Ustka brzmi przecież lepiej bo chwytliwiej!

Do plaży dokładnie 1,93 km. drogą na tzw. skróty więc owszem 20 minut (Jak w opisie) ale truchtem.

Pokoje sprzątane raz na sezon, a po każdym z gości chyba tylko zamiecione. Polecam prysznic w klapkach po wstępnym odkażeniu go gotowaną wodą z i tak wspólnego czajnika na korytarzu (Dwie sztuki na 10 pokojów) więc nie polecam wierzyć właścicielom, że każdy pokój jest w niego wyposażony.

Ściany tekturowe (Karton-gips) więc spokojny sen odpada. Goście bywają różni więc gdy w grę wejdzie nocne życie spać polecam w dzień.

Brak szaf, a w szafkach rozlatujące się szuflady. I tak nie polecam się rozpakowywać, bo pobyt tam - uwierzcie Państwo - będzie krótki.

W ramach okiennych połaciowych okien swoje ule mają osy - radzę uważać, bo wiele owadów ląduje w mieszkaniu, a bez otwartego okna nie sposób tam wytrzymać. Swoją drogą z otwartym też (Przelotowa ulica)

Właściciele nieuczciwi - telefoniczne umówienie się na określoną kwotę ma się nijak do opłaty w rzeczywistości do tego stopnia, że pierwszego dnia należy już szukać sobie innej kwatery co zrobiłem. (Szkoda, że z zaskoczenia i na szybko bo na miejscu) (Trafiłem na ul. Dunina, gdzie wreszcie warunki były normalne)

Nieuczciwość przejawia się także w tym, iż mogą Państwo trafić na zupełnie mniejszy pokój niż umówiony. Tak było w moim przypadku. Tłumaczenie? - Bo za późno się pojawiłem. (Właściciele nie chcą wysyłać wcześniej zdjęć pokojów, a zamieszczone fotografie nie odpowiadają rzeczywistości) W pokoju dwuosobowym otworzenie do końca drzwi do toalety było niemożliwe ze względu na łóżko! (Sic!)

W rzeczywistości dom na zdjęciach to nie budynek kwatery, a numer wcześniejszy. Dom usytuowany jest od strony trasy przelotowej i jest mieszkaniem właścicieli. Miejsce gdzie "przebywać" mają goście to "dobudówki" i zupełnie coś innego. (Do sprawdzenia na mapie satelitarnej)

4 kanały Tv (Tv na kartę) jeśli kanały są opłacone! Trafiłem na zakodowane.

Wypożyczenie roweru - 25 zł / dzień (Oczywiście płatne dodatkowo) parawanu - 10 zł.

Kuchnia nie jest w pełni wyposażona, ale i tak nie radzę z niej korzystać - brudna.

Polecam zabranie ze sobą dużego zapasu worków na śmieci i papieru toaletowego. Nikt nie dba o to by zaopatrywać w to pokoje.

Surwiwal!

#33 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 11:46:16

Nie polecam i zdecydowanie odradzam kwaterę

>>> "Pokoje u Janki - Ustka" ul. Gen. Roweckiego 6, Ustka <<<

Co ważne to nie Ustka, ale Przewłoka (Miejscowość pod Ustką) ale Ustka brzmi przecież lepiej bo chwytliwiej!

Do plaży dokładnie 1,93 km. drogą na tzw. skróty więc owszem 20 minut (Jak w opisie) ale truchtem.

Pokoje sprzątane raz na sezon, a po każdym z gości chyba tylko zamiecione. Polecam prysznic w klapkach po wstępnym odkażeniu go gotowaną wodą z i tak wspólnego czajnika na korytarzu (Dwie sztuki na 10 pokojów) więc nie polecam wierzyć właścicielom, że każdy pokój jest w niego wyposażony.

Ściany tekturowe (Karton-gips) więc spokojny sen odpada. Goście bywają różni więc gdy w grę wejdzie nocne życie spać polecam w dzień.

Brak szaf, a w szafkach rozlatujące się szuflady. I tak nie polecam się rozpakowywać, bo pobyt tam - uwierzcie Państwo - będzie krótki.

W ramach okiennych połaciowych okien swoje ule mają osy - radzę uważać, bo wiele owadów ląduje w mieszkaniu, a bez otwartego okna nie sposób tam wytrzymać. Swoją drogą z otwartym też (Przelotowa ulica)

Właściciele nieuczciwi - telefoniczne umówienie się na określoną kwotę ma się nijak do opłaty w rzeczywistości do tego stopnia, że pierwszego dnia należy już szukać sobie innej kwatery co zrobiłem. (Szkoda, że z zaskoczenia i na szybko bo na miejscu) (Trafiłem na ul. Dunina, gdzie wreszcie warunki były normalne)

Nieuczciwość przejawia się także w tym, iż mogą Państwo trafić na zupełnie mniejszy pokój niż umówiony. Tak było w moim przypadku. Tłumaczenie? - Bo za późno się pojawiłem. (Właściciele nie chcą wysyłać wcześniej zdjęć pokojów, a zamieszczone fotografie nie odpowiadają rzeczywistości) W pokoju dwuosobowym otworzenie do końca drzwi do toalety było niemożliwe ze względu na łóżko! (Sic!)

W rzeczywistości dom na zdjęciach to nie budynek kwatery, a numer wcześniejszy. Dom usytuowany jest od strony trasy przelotowej i jest mieszkaniem właścicieli. Miejsce gdzie "przebywać" mają goście to "dobudówki" i zupełnie coś innego. (Do sprawdzenia na mapie satelitarnej)

4 kanały Tv (Tv na kartę) jeśli kanały są opłacone! Trafiłem na zakodowane.

Wypożyczenie roweru - 25 zł / dzień (Oczywiście płatne dodatkowo) parawanu - 10 zł.

Kuchnia nie jest w pełni wyposażona, ale i tak nie radzę z niej korzystać - brudna.

Polecam zabranie ze sobą dużego zapasu worków na śmieci i papieru toaletowego. Nikt nie dba o to by zaopatrywać w to pokoje.

Surwiwal!

Przepraszam jako obywatel tego, nie wiem jak to nazwać? :o

Pozdrawiam. :(

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 12:37:45

Przepraszam jako obywatel tego, nie wiem jak to nazwać? :o
Pozdrawiam. :(

Mieszkasz w Przewłoce?

#35 ~zigi547~

~zigi547~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 12:51:04

Warto odwiedzić Aquapark Reda jeśli ktoś jeszcze nie był moim zdaniem. Czy to we dwójkę z żoną/mężem, czy z dziećmi, czy jeszcze większą grupą. Nie ma tutaj ograniczeń wiekowych, w tym sensie że i osoby starsze i dzieci będą się dobrze bawić. Na mnie największe wrażenie zrobiły rekiny i pewnie nie będę osamotniona w tej opinii, bo są naprawdę duże, nie są to jakieś mikro imitacje.

#36 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 12:57:19

Warto odwiedzić Aquapark Reda jeśli ktoś jeszcze nie był moim zdaniem. Czy to we dwójkę z żoną/mężem, czy z dziećmi, czy jeszcze większą grupą. Nie ma tutaj ograniczeń wiekowych, w tym sensie że i osoby starsze i dzieci będą się dobrze bawić. Na mnie największe wrażenie zrobiły rekiny i pewnie nie będę osamotniona w tej opinii, bo są naprawdę duże, nie są to jakieś mikro imitacje.

Jakieś anemiczne te twoje wypociny, może zadzwonię na nr. alarmowy? :o

Pozdrawiam. :D

#37 karolala

karolala

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 09:44:50

A ja z kolei polecę wam Darłowo. Bardzo klimatyczna miejscowość. A jeśli na wakacje wybieracie się z młodszymi to polecam apartamenty https://plater74.pl/ 

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2018 - 13:33:16

A ja z kolei polecę wam Darłowo. Bardzo klimatyczna miejscowość. A jeśli na wakacje wybieracie się z młodszymi to polecam apartamenty

pamiętam taką jedną Karolę z apartamentu69 ...

#39 Annakornel

Annakornel

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 10 styczeń 2018 - 22:38:22

A ja polecam Rowy koło Ustki. Jesteśmy zachwyceni. Rowy to spokojna i klimatyczna miejscowość. Z domków które odwiedziliśmy do plaży jest tylko 15 min spacerkiem. Tutaj byliśmy pierwszy raz i jesteśmy ogromnie zadowoleni. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, wysoki standard, piękny, czyściutki, przytulny i jednocześnie przestronny domek, z własnym tarasem. Właściciele gościnni. Okolica cicha i spokojna. Na pewno jeszcze tam wrócimy. Sami sprawdźcie  www.domki-rowy.pl  na Różanej 8. Pozdrawiam

#40 ~Pamiątka z wakacji?~

~Pamiątka z wakacji?~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 12:46:02

A ja polecam Rowy koło Ustki. Jesteśmy zachwyceni. Rowy to spokojna i klimatyczna miejscowość. Z domków które odwiedziliśmy do plaży jest tylko 15 min spacerkiem. Tutaj byliśmy pierwszy raz i jesteśmy ogromnie zadowoleni. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, wysoki standard, piękny, czyściutki, przytulny i jednocześnie przestronny domek, z własnym tarasem. Właściciele gościnni. Okolica cicha i spokojna. Na pewno jeszcze tam wrócimy. Sami sprawdźcie ..domki-rowy na Różanej 8. Pozdrawiam

Domki w rowach.. ? Całą pewnością bagaż po powrocie do dezynfekcji i długie leczenie u dermatologa.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych