Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wczasy nad morzem

69 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~juka~

~juka~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 19:42:11

witajcie, nigdy nie byłam w ustce , chcialabym sie dowiedziec mieszkancow albo osob ktore tam jezdza czy plaze w Ustce sa bardzo zatłoczone ??  Bardziej luźniej jest na plazy wschodniej czy zachodniej ? jest tam cos do zwiedzania czy bedziemy tylko 2 tygodnie lezec plackiem na plazy ?  pozdrawiam serdecznie

#2 ~liza~

~liza~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 19:58:18

w Ustce plaża jest niestety od roku w remoncie i raczej się nie zanosi żeby do lata skończyli, główna ulica wczasowa (wzdłuż głównych hoteli i pensjonatów) jest rozkopana i też sie nie zanosi żeby do lata skończyli. A tak poza tym- drogo i nudno. Polecam rozejrzeć się za czymś innym.

#3 ~Pod Brzozami~

~Pod Brzozami~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 21:33:09

A Ja zapraszam do Ustki i Przewłoki. Plaże są odnowione i podniesione o 4m. Wczasowa nie jest główną ulicą a remont w 2/3 wykonany. W Przewłoce jest super baza noclegowa. Są fajne muzea i Ustce czy Słupsku. Rewelacyjne poniemieckie bunkry gdzie są tematyczne imprezy. W Orzechowie wydma z wierzą widokową. Stadniny koni , wypożyczalnie rowerów. Można odwiedzić dolinę Charlotty. Zapraszamy
Wschodnia strona jest atrakcyjniejsza

#4 ~Juka~

~Juka~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 21:56:01

Słyszałam ze na plaży zachdniej jest luzniej nie ma natłoku parawaningu. Zwykle jeździliśmy do wladka Ale z roku na rok jest coraz więcej Januszu. Postanowiłam poszukać czegoś innego gdzie można śmiało ruszyć się pociągiem. Do Międzyzdrojów nie pojedziemy bo tam jeszcze t loczniej. Kopia plaże hm...to gdzie turyści odpoczywali ????

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 22:16:46

Zakładając, że leżenie na zatłoczonej plaży jest odpoczynkiem to jedź w okolice Lubiatowa gmina Choczewo, chociaż i tam coraz więcej turystów, o pociągu to chyba można zapomnieć, jedna budka z przypaloną na starym tłuszczu rybą, dwa TOI TOie,  ale plaże w miarę puste :) :) latem plaże na wybrzeżu, zwłaszcza w takich miejscowościach turystycznych wszędzie są zatłoczone, chociaż mnie osobiście zdecydowanie bardziej podoba się plaża zachodnia i to ta w okolicach trzeciego molo. Ustka z roku na rok wydaje się rzeczywiście coraz bardziej atrakcyjna zwłaszcza dla wielbicieli aktywnego wypoczynku, jest naprawdę wiele fajnych miejsc na wycieczki piesze czy rowerowe. Aby uraczyć niesamowitych widoków trzeba się nieco ruszyć z miejsca i zobaczyć wydmy i latarnię w Czołpinie, wejść na Rowokół w Smołdzinie, pojechać do Swołowa, w samej Ustce zdecydowanie Bunkry - polecam, niezła zabawa z nutą historii. oczywiście latarnia i kilka innych marynistycznych atrakcji.

#6 ~juka~

~juka~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 08:53:20

ogladalam filmki na yt z Ustki i widziałam ze plaza zachodnia jest mniej oblegana , wiadomo przy wiekszych miejscowosciach sa ludzie i nie spodziewam sie zeby plaza byla super pusta nie mniej jednak szukamy czegos gdzie bez problemu bedzie mozna rozlozyc recznik a nie czekac o godzinie 10 az ktos pojdzie juz z plazy i zwolni  kawalek przestrzeni. :)

Miedzyzdroje mielno odpada wiec albo ustka no albo znowu pojade do Wladka ;)

jakie w Ustce sa ceny odnosnie kwater prywatnych ?

#7 ~Moderator~

~Moderator~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 09:25:23

jakie w Ustce sa ceny odnosnie kwater prywatnych ?

Wklejaj już ten spam i reklamę, nie mozemy się doczekać kogo reprezentujesz

#8 ~juka~

~juka~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 10:00:22

Nie moge sie dowiedzieć jakie sa ceny u was w Ustce ?  to przestępstwo czy jak ? Dla scislości szukamy pokoju dla 2 osob z balkonem, tv, lazienka i lodówka w pokoju  w miare bliskiej odległosci od Pkp bo nei wyobrazam sobie jechanie autem na wakacje :D, jesli to nie bandytyzm to prosze o jakieś ciekawe oferty mysle ze na poczatku stycznia bede chciala juz cos zarezerwowac :)

Tylko prosze aby pisały tylko poważne i przyjaźnie nastawione osoby :)   a moderatorowi zycze wszystkeigo dobrego, duzo milosci w sercu i przyjemnego dnia aby nie traktował każdego człowieka jak trola internetowego moze też jakieś wakacje by sie przydały ?? :)  mam nadzieje ze w Ustce malo jest takich osob jak "pan" bo az odechciewa sie do was przyjezdzac serio ... ;/

#9 ~pod brzozami~

~pod brzozami~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 15:04:34

Nie moge sie dowiedzieć jakie sa ceny u was w Ustce ? to przestępstwo czy jak ? Dla scislości szukamy pokoju dla 2 osob z balkonem, tv, lazienka i lodówka w pokoju w miare bliskiej odległosci od Pkp bo nei wyobrazam sobie jechanie autem na wakacje :D, jesli to nie bandytyzm to prosze o jakieś ciekawe oferty mysle ze na poczatku stycznia bede chciala juz cos zarezerwowac :)
Tylko prosze aby pisały tylko poważne i przyjaźnie nastawione osoby :) a moderatorowi zycze wszystkeigo dobrego, duzo milosci w sercu i przyjemnego dnia aby nie traktował każdego człowieka jak trola internetowego moze też jakieś wakacje by sie przydały ?? :) mam nadzieje ze w Ustce malo jest takich osob jak "pan" bo az odechciewa sie do was przyjezdzac serio ... ;/

podbrzozami.nadmorzem.com

#10 ~wczasowiczka niezadowolon~

~wczasowiczka niezadowolon~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 15:24:16

A Ja zapraszam do Ustki i Przewłoki. Plaże są odnowione i podniesione o 4m. Wczasowa nie jest główną ulicą a remont w 2/3 wykonany. W Przewłoce jest super baza noclegowa. Są fajne muzea i Ustce czy Słupsku. Rewelacyjne poniemieckie bunkry gdzie są tematyczne imprezy. W Orzechowie wydma z wierzą widokową. Stadniny koni , wypożyczalnie rowerów. Można odwiedzić dolinę Charlotty. Zapraszamy
Wschodnia strona jest atrakcyjniejsza

Jest tak atrakcyjna,że trzeba iść do morza po piachu 3 km bo 20 lat nie chcą wybudowac drogi.

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 16:41:18

I pisała to odwołana sołtys Przewłoki pani kłamczucha.
Droga jest piękna i oświetlona, dzięki pani Wójt.

#12 ~juka~

~juka~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2015 - 07:29:56

Dlaczego w was jest tyle jadu ?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2015 - 08:48:55

Dlaczego w was jest tyle jadu ?

Lubio pouJADać. ;). Czy mądry, czy głupi parę zdań napisze i sieczka wychodzi. Każdy uważa, ze ma świętą racje. Klasyka każdego konfliktu.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2015 - 23:50:17

Osobiście odradzam Przewłokę. Wiele ulic nie ma dobrej nawierzchni. Nie można dojechać samochodem w pobliże morza, bo nie ma drogi, tylko chodniczek ze ścieżką rowerową. Strome (jedno!) zejście na plażę - schody.

Poza tym Przewłoka to wieś, także nie jest to Ustka, w ogóle to jest inna gmina.

Plaża w Ustce jest robiona na krótkim odcinku. Teraz raczej nie ma co się opalać, ale plaża wschodnia i zachodnia jak najbardziej jest dobra do spacerów. Tak samo promenada, a zejścia na plażę bezpieczne i praktyczne, nie to co w sąsiedztwie.

Parkingi prawie przy plaży, poza sezonem bezpłatne, tłumów nie ma, także jest gdzie zaparkować.

#15 ~sugarek~

~sugarek~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2016 - 09:58:50

W zasadzie to każda miejscowość nadmorska ma swój urok. Ze swojej strony polecam szczególnie:

Jastrzębią Górę  - piękne klify

Ustka  - plaże

Kołobrzeg  - architektura

oraz Gdynia - niewysokie ceny oraz sporo miejsc gdzie można zjeść smaczną rybkę

Możecie jeszcze zajrzeć sobie tutaj:

szerokiej-drogi.pl

Na stronie jest blog podróżnicy z propozycjami miejsc, które warto jest odwiedzić w Polsce. 

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2016 - 10:37:42

w Ustce plaża jest niestety od roku w remoncie i raczej się nie zanosi żeby do lata skończyli, główna ulica wczasowa (wzdłuż głównych hoteli i pensjonatów) jest rozkopana i też sie nie zanosi żeby do lata skończyli. A tak poza tym- drogo i nudno. Polecam rozejrzeć się za czymś innym.

Ulica wczasowa na pewno będzie do lata po remoncie. Plaża również.

Po co podaje się nie prawdziwe informacje???

Ustkę warto odwiedzić.

Daleko od dworca i morza jest do Ustki - Przewłoka oraz od pensjonatów po stronie zachodniej.

Proponuję rozejrzeć się na portalach turystycznych za samodzielnym mieszkaniem.

Można znaleźć w przystępnej cenie- 45 za łóżko.

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2016 - 20:42:49

Czy Ustka Przewłoka Wodnica Orzechowo Zapadłe, wszędzie są fajne kwatery jak i oszuści. Najwięcej i tak zyskują gastronomi z Ustki bo satelitarne wioski są dużą bazą noclegową, i tych turystów karmią poją i ubierają. Nie ma co pluć na siebie tylko trzeba się jednoczyć

#18 ~Angelika~

~Angelika~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2016 - 10:46:04

a myślałaś juz nad noclegiem? Właśnie wróciliśmy z rodziną z hotelu Jantar. Rewelacja !! Polecam wszystkim :) 

#19 ~Veronika~

~Veronika~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2016 - 14:47:44

Ja byłam w Gdańsku i tez mi się podobało, nawet plaża. Nie chcieliśmy tylko leżeć na plaży ale i pozwiedzać, stad pomysł Gdańska. Mieszkaliśmy w hotelu Amber nad Zatoką Gdańską, super wieczorem widoczek. Ogólnie Gdańsk mega fajny, chcemy tam wrócić. 

#20 ~michaszka8~

~michaszka8~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2017 - 23:13:55

Ja jeżdżę na wakacje do Ustki, i to regularnie już od kilku lat. Jeżeli chodzi o plaże, to nie sa jakoś bardzo zatłoczone, jest lepiej niż w większości miejscowości nad morzem. A jak szukasz jakiegoś miejsca na nocleg, to ja bardzo polecam Grand Lubicz. Świetny standart :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych