Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Wasze typy inhalatorów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 mamus_123

mamus_123

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 czerwiec 2019 - 13:03:34

Jaki inhalator/inhalatory macie w domu? Dobrze byłoby stworzyć jakiś większy wątek z rozbiciem na plusy i minusy konkretnych inhalatorów podając np jeszcze ich orientacyjne ceny

#2 BarbaraKowalik

BarbaraKowalik

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 wrzesień 2019 - 12:00:46

Moje dziecko ma astmę i zanim trafiliśmy na coś rozsądnego minęło sporo czasu... Trzeba przywiązać dużo uwagi do opisu technicznego, do tego jaki rozmiar cząsteczki emituje inhalator i gdzie te cząsteczki mają dotrzeć w kuracji - o tym niewiele się mówi, a jest to ważne 

https://www.sosrodzi...rac-odpowiedni/ - tu coś trochę autor zahacza o temat ale najlepiej skierować zapytanie do pulmonologa.

#3 Magdagryszczak

Magdagryszczak

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 23 wrzesień 2019 - 11:50:09

Trafiłam w Niemczech na taki sprzęt za 7 euro jak mini inhalator model Clip i coś tam dalej. I w sumie kupiłam bo tani, nie liczyłam na jakieś rewelacje w działaniu w tej cenie, a się okazuje, że sprzęt naprawdę jest bardzo dobry, pracuje bez problemu, pomógł udrożnić drogi oddechowe. Jakość super w stosunku do tej śmiesznej ceny.

#4 mikhail

mikhail

Znajomy

• PipPip
  • 22 postów

Napisano 28 wrzesień 2019 - 20:12:03

Nebulizatory są stacjonarne, przeznaczone do pracy w szpitalach i przenośne, stosowane wyłącznie przez astmatyków w celu zapobiegania i łagodzenia ataku astmy oskrzelowej. W zależności od metody natryskiwania wyróżnia się kompresor i nebulizatory ultradźwiękowe.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych