Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 03 maj 2018 - 16:20:38

i tak PiS, a szczególnie Morawiecki chce być dobrym wujkiem, zabrać tym co mają więcej i dać tym co mają mniej - zaiste Janosik w własnej skórze.... tylko dlaczego przez lata zabierali mi składki procentowo od moich poborów (widać dziś, ze lepiej nie inwestować w  siebie a już na pewno nie w Polsce, bo robiłam studia płatne i studia podyplomowe, rożne kursy by stale być na bieżąco z technologiami informatycznymi, a teraz przyjdzie mi utrzymywać np. takiego pana Wojtka który pracą legalną się nie skalał tylko niezbędne minimum (komornik go ścigał za alimenty) i on teraz będzie mi mówił by go utrzymywać... to może niech wszystkim zabierają taką samą kwotę i wtedy będzie sprawiedliwie.... 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2018 - 17:31:00

Mieli dać biednym, kosztem biednych ?? Idź się lecz

#3 K.A.K.

K.A.K.

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 351 postów

Napisano 03 maj 2018 - 19:46:23

Mieli dać biednym, kosztem biednych ??

A czyim  kosztem dali? :huh:

"Takie rozwiązanie zapowiedział w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" premier Mateusz Morawiecki. Według niego obecne zasady są niesprawiedliwe, bo jeśli waloryzuje się o 5 proc. to kto ma tysiąc dostaje 50 zł waloryzacji, a kto pięć tysięcy - ten 250 złotych

A co w tym niesprawiedliwego?
"Na marginesie - nie jest to argumentacja nowa, znana już z ideologii komunistycznej i oparta na tezie, że wszyscy mamy jednakowe żołądki..."
Wielkie piętno odcisnęła komuna na ludziach !!! :(

Użytkownik K.A.K. edytował ten post 03 maj 2018 - 19:56:32

#4 gugugaga

gugugaga

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 11:32:53

Komornik zabrał mi całą emeryturę a chyba nie powinien prawda? przynajmniej tak piszą na blogu dla dłużników, źródło: ile komornik może zabrać z emerytury? Co teraz mam zrobić? złożyć jakiś wniosek do komornika? czy iść po prostu i zamienić z nim kilka słów? poradźcie!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych