Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

102 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2018 - 18:56:28

Radni pod przewodnictwem Grzegorza Koskiego przeciwni konsultacja z mieszkańcami i budowie tężni !!!!

Zapomnieli kto ich wybrał i kogo powinni słuchać i reprezentować?

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2018 - 20:27:06

Ustecki ,Smerf Maruda itp.  Mazur   znowu kłamiesz i oszukujesz mieszkańców .Uchwała nr  XLIV/395/2018r. przyjęta jednogłośnie .Wnioskodawcą też była komisja RM a nie Burmistrz.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2018 - 21:00:48

To jest kolejny  dowód do pozwu sądowego panie Mazur. Dokumentacja puchnie od dowodów w sprawie pańskich manipulacji , oszustw ,pomówień i opluwaniach ludzi  i ich rodzin. Niech pan już zacznie zbierać pieniądze na adwokatów.

#64 ~Bezradni radni~

~Bezradni radni~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 02:32:31

To jest kolejny  dowód do pozwu sądowego panie Mazur. Dokumentacja puchnie od dowodów w sprawie pańskich manipulacji , oszustw ,pomówień i opluwaniach ludzi  i ich rodzin. Niech pan już zacznie zbierać pieniądze na adwokatów.

Tak wynikało z nagrania panie Dyzma, jesli przewodniczący Rady Ustki tak miesza, tak prowadzi obrady, że słuchajacy przez internet, nie wiedzą nad czym radni głosują, to tylko źle świadczy o manipulacjach i prowadzeniu obrad przez niego.

#65 ~Koski.Grzegorz~

~Koski.Grzegorz~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 07:43:02

Tak wynikało z nagrania panie Dyzma, jesli przewodniczący Rady Ustki tak miesza, tak prowadzi obrady, że słuchajacy przez internet, nie wiedzą nad czym radni głosują, to tylko źle świadczy o manipulacjach i prowadzeniu obrad przez niego.

Mazur znowu kłamiesz i oszukujesx mieszkańców.Býły 2 uchwały radnych a mie Burmistrza w sprawie konsultacji .Radni wybrali drugą rozszezajacą na całe miasto.To jest nastepny dowód do pozwu.Radze zbierac pieniadze na adwokatow.Proszę nie obrążac mojego nazwiska panie Mazur.

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 08:17:57

Mazur znowu kłamiesz i oszukujesx mieszkańców.Býły 2 uchwały radnych a mie Burmistrza w sprawie konsultacji .Radni wybrali drugą rozszezajacą na całe miasto.To jest nastepny dowód do pozwu.Radze zbierac pieniadze na adwokatow.Proszę nie obrążac mojego nazwiska panie Mazur.

przewodniczący Rady Ustki tak miesza, tak prowadzi obrady, że słuchajacy przez internet, nie wiedzą nad czym radni głosują, to tylko źle świadczy o manipulacjach i prowadzeniu obrad przez niego.

#67 ~Koski.Grzegorz~

~Koski.Grzegorz~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 08:22:11

Mazur znowu kłamiesz i oszukujesx mieszkańców.Býły 2 uchwały radnych a mie Burmistrza w sprawie konsultacji .Radni wybrali drugą rozszezajacą na całe miasto.To jest nastepny dowód do pozwu.Radze zbierac pieniadze na adwokatow.Proszę nie obrażajc mojego nazwiska panie Mazur.Myślę,że więcej nie bedę musiał prostować na tym forum panskich kłamst.oszustw i manipulacji bo to widac gołym okiem jaka "wiedzę" Pan posiada w pracy Rady Miasta Ustka.Następne pana kłamstwo w sprawie obligacji,wieżowca,węzła przesiadkowe,przerwy wakacyjnej RM,głosowańradnych,przyjecia budzetu,fabryki maczki rybnej,nocnej opieki medycznej,budową stadionu LK,remontu dróg itd.Dużo jest rownież dowodów na to jak obraża pan moja osobę,mojąrodzinę,radnych,byłych burmistrzow,jak tez urzędników oraz mieszkańców.Od miasta /mieszkanców/otrzymał pan mieszkanie socjalne,to niech pan ich nie obrazaza to ,że pana utrzymuja ze swoich pieniedzy/podatków/.Mam wrażenie,że robi pan celowo i na czyjeś zlecenie,bo trzeba z czegoś żyć a jest okres wyborczy.Dalej mie bedę się rozwodził nad panskimi fobiami.Chciałbym panu przypomnieć moje nazwisko i funkcje publiczną jaką sprawuje z woli mieszkańcow i panstwa radnych.Przewodniczący Rady Miasta Koski Grzegorz i myślę że w końcu pan to uszanuje .Jak bedzie miał pan z tym problem to podejmę drogę sądową.Życzę panu miłego dnia

#68 ~Smerf Nuda~

~Smerf Nuda~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 08:47:34

.Od miasta /mieszkanców/otrzymał pan mieszkanie socjalne,to niech pan ich nie obrazaza to ,że pana utrzymuja ze swoich pieniedzy/podatków/.Mam wrażenie,że robi pan celowo i na czyjeś zlecenie,bo trzeba z czegoś żyć a jest okres wyborczy.Dalej mie bedę się rozwodził nad panskimi fobiami.Chciałbym panu przypomnieć moje nazwisko i funkcje publiczną jaką sprawuje z woli mieszkańcow i panstwa radnych.Przewodniczący Rady Miasta Koski Grzegorz i myślę że w końcu pan to uszanuje .Jak bedzie miał pan z tym problem to podejmę drogę sądową.Życzę panu miłego dnia

1. Znowu pan panie  Koski pan kłamiesz. Mieszkanie przyznał mi sąd, a nie miasto. Miasto Ustka tylko wykonało wyrok, łaski nie robiło.

.

2.Gdyby mi ktos płacił za wpisy, to mieszkłbym w apartamentowcu. Byłem, jestem i będę zawsze wyrażał swoje prywtne poglady i zdanie.

3. Często piszę o panu, bo żywię do wacpana tak wielkim i takim samym uczuciem, jak ... do własnego brata Dariusza M ;)

#69 ~Koski.Grzegorz~

~Koski.Grzegorz~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 09:02:30

1. Znowu pan panie Koski pan kłamiesz. Mieszkanie przyznał mi sąd, a nie miasto. Miasto Ustka tylko wykonało wyrok, łaski nie robiło.
.
2.Gdyby mi ktos płacił za wpisy, to mieszkłbym w apartamentowcu. Byłem, jestem i będę zawsze wyrażał swoje prywtne poglady i zdanie.
3. Często piszę o panu, bo żywię do wacpana tak wielkim i takim samym uczuciem, jak ... do własnego brata Dariusza M ;)</p></p>

Panie Mazur znowu pan manipulujesz .Sąd dał nakaz eksmisji a mieszkanie dało miasto /mieszkancy,ktorzy są włascicielami mienia komunalnego /a przydzielił p.Burmistrz wg.kompetencji
Jeżeli chodzi o pana brata to jest pana rodzinna sprawa i nic mi do tego.Miłego dnia

#70 ~sMERF mIŁY~

~sMERF mIŁY~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 10:41:25

Panie Mazur znowu pan manipulujesz .Sąd dał nakaz eksmisji a mieszkanie dało miasto /mieszkancy,ktorzy są włascicielami mienia komunalnego /a przydzielił p.Burmistrz wg.kompetencji
Jeżeli chodzi o pana brata to jest pana rodzinna sprawa i nic mi do tego.Miłego dnia

Takie mamy przepisy, Że miasto musiało dać mieszkanie i łaski nie robiło. KONSTYTUCJA ;)

rÓWNIEŻ MIŁEGO DNIA ŻYCZĄ.

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 11:05:56

Takie mamy przepisy, Że miasto musiało dać mieszkanie i łaski nie robiło. KONSTYTUCJA ;)
rÓWNIEŻ MIŁEGO DNIA ŻYCZĄ.

Jak w każdej sprawie brak rzetelności a więc nie sąd lecz miasto dało. Czyli na koszt miasta nierób się urządza. Realizacja wyrków sądowych jest wg kolejki. Na mieszkania socjalne oczekuje kilkadziesiąt osób. Czy w Ustce są lepsi i gorsi?

#72 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 11:27:34

Smerf !

Ty zakało naszej społeczności, powinieneś wylądować w

"Domu dziecka" na ul. Grunwaldzkiej. Ale jako "Szmalcownik" "gburmistrza", wylądowałeś w lokalu odnowionym /wybudowanym/

za NASZĄ ciężką pracę. Rozliczymy za to "gburmistrza" przy urnach wyborczych.

"PRZYDUPASOM "GBURMISTRZA" MÓWIMY NIE" I "PAJACOWI TEŻ"

KAT-OLIK.

#73 ~multimisiek~

~multimisiek~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 11:40:05

To już sądy dają mieszkania i płacą czynsz , ogrzewanie itd.jedzenie ?Szkoda że nie przydzielają jeszcze młodych dziewczyn. :) Pro-państwowiec sovieticus smerf.PISi pomiot.

#74 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 11:53:18

To już sądy dają mieszkania i płacą czynsz , ogrzewanie itd.jedzenie ?Szkoda że nie przydzielają jeszcze młodych dziewczyn. :) Pro-państwowiec sovieticus smerf.PISi pomiot.

Tak, bo sądy w Ustce mają swoją pule mieszkań. Jakbyś np. się rozwiódł, to sąd za trzy miesiące da Ci apartament w Ustce.

oczywiście nową "dupę" na pocieszenie.

Pozdrawiam.

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 20:52:00

Jak w każdej sprawie brak rzetelności a więc nie sąd lecz miasto dało. Czyli na koszt miasta nierób się urządza. Realizacja wyrków sądowych jest wg kolejki. Na mieszkania socjalne oczekuje kilkadziesiąt osób. Czy w Ustce są lepsi i gorsi?

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 22:50:48

Tak, bo sądy w Ustce mają swoją pule mieszkań. Jakbyś np. się rozwiódł, to sąd za trzy miesiące da Ci apartament w Ustce.

oczywiście nową "dupę" na pocieszenie.

Pozdrawiam.

Katol czy ty na prawdę jesteś tak głupi, czy tylko udajesz?

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 23:05:33

Katol czy ty na prawdę jesteś tak głupi, czy tylko udajesz?

Przecież To czysta ironia do infantylnego wpisu Marudy.
Komisja Rewizyjna Rady Miasta ma chyba obowiązek zbadania tego przypadku pzudziału lokalu.

#78 ~multimisiek~

~multimisiek~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 23:32:22

Komisja Rewizyjna Rady Miasta ma chyba obowiązek zbadania tego przypadku pzudziału lokalu.

Infantylne jest dziecko jak sama nazwa wskazuje.PISlamski pasożyt , pro-państwowiec rżnie bezczelnie głupka i świra aby wyłudzić społeczne  środki.Komisja Rewizyjna tak się tym obowiązkiem przejmie że utworzy podkomisję. :)

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2018 - 01:45:15

Komisja Rewizyjna ma badać wyrok sądu??? Ciebie na prawdę po....ło

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2018 - 10:16:07

Komisja Rewizyjna ma badać wyrok sądu??? Ciebie na prawdę po....ło

Może sprawdzić zasadnosc i procedurę przydziału

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych