Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

66 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 20:11:52

łysi to konfitury

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 20:54:41

Prawda.jak zmarla mi siostra w prosektorium bylam namawiana takze przez pracownika ktory tam pracuje na firme pogrzebowa.po krotkiej chwili juz na miejscu byl wlasciciel firmy pogrzebowej i mnie na mawial na swoje uslugi.inne krytykowal-oczywiscie.nie skorzystalam.byl nachalny.jak mozna.Wykorzystuja rozpacz rodziny zmarlych i w ten sposob nabijaja swoje kieszenie.przy okazji pracownik prosektorium takze.Oczywiscie napewno swoja dzialke dostaja .To jakas masakra

Rozumiem, że jak już ochłonęłaś po pogrzebie, to złożyłaś na tego pracownika oficjalną skargę ? Czy jak 99% ludzi olałaś a teraz oczerniasz na forum ? Tchórzostwo.

Nie no nic się nie stało ciekawy jestem jakby z twojej rodziny ktoś umarł a pielęgniarki czy ktoś z wewnętrznego czekaliby na ciebie żeby cię urobić i dostać za twojego bliskiego pieniądze za skórę Wtedy myślałbyś na pewno inaczej

Jakby mnie którakolwiek pielęgniarka czy inny pracownik szpitala, po śmierci bliskiej osoby zaczęła zagadywać na temat firmy pogrzebowej, to marnie by skończyła, nie wspominając o oficjalnej skardze.

A gdyby w moim domu pojawił się pracownik firmy pogrzebowej (bez mojego zaproszenia) zamknęłabym mu drzwi przed nosem i wybrała konkurencyjną firmę.

Dlaczego wszyscy sugeruja,ze to firma Hermes.w artykule nie ma slowa o jaka firme chodzi,a takie teksty to moze kazdy z konkurencji pisac,,anonimowo, na forum. ja akurat jestem sklonny uwierzc,ze to hadesy spaceruja po oddziale,tak samo jak pod ratuszem zreszta i do niedawna w prosektorium.

Mój mąż pracuje w szpitalu i uwierzcie, wszystkie firmy pogrzebowe szukają dojścia przez pracowników (przynajmniej tak było kilka lat temu). Taka prawda i nie ma co obarczać jednych a wybielać innych. 

Proceder niesmaczny ale funkcjonuje w całym kraju.

Nawet w chwili rozpaczy, można powiedzieć takiemu pracownikowi żeby spadał na szczaw. Trochę asertywności!

#63 chrumek

chrumek

Aquaparku nie będzie...

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3762 postów

Napisano 25 sierpień 2016 - 07:48:30

Kolejny cyrk w slupskim szpitalu, a nasza ksiezna Szczypinska teczke dalej nosi za jarkiem zamiast zajac sie w koncu tym co tam sie dzieje. Pani posel proponuje wziasc sie za robote bo nastepne wybory przegrane.

ale szpital podlega marszałkowi, który jest z PO. Niech więc Konwiński coś zrobi, a nie tylko tablet nosi...

#64 ~exwork~

~exwork~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2016 - 20:57:10

Hmmm...a czy Dyrcio nie przyniósł tego trendu z byłego szpitala? Tam tzw Zimny Józek tez wspolpracowal z zakladami pogrzebowymi (dostal po cichu upomnienie i zamieciono sprawę pod dywan). Lęborska interna tez byla wówczas umieralnia...przypadek...?

#65 ~Karl~

~Karl~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 22:33:01

Trudno o kompetentnych fachowców. Ludzie dziś żerują na krzywdzie. Ja jednak po śmierci taty trafiłam na wyjątkowo solidną firmę pogrzebową Primus. Solidni, empatyczni. Fachowcy w swoim fachu.

#66 ~qnik~

~qnik~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 13:17:16

Trudno o kompetentnych fachowców. Ludzie dziś żerują na krzywdzie. Ja jednak po śmierci taty trafiłam na wyjątkowo solidną firmę pogrzebową Primus. Solidni, empatyczni. Fachowcy w swoim fachu.

I specjalnie zabawiłaś się w archeologa i odkopałaś temat sprzed 2,5 roku żeby zareklamowac Primus? Weźcie się tam w tym Primusie za pracę a nie robicie sobie autoreklamę.

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2020 - 15:45:34

a czy ktoś miał styczność z firmą xn--akcesoria-usugi-btc.pl?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych