Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

66 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~słupek~

~słupek~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 08:06:41

może dzieki temu artykułowi ktoś z "góry" zobaczy jak nie działa Szczypinska w Słupsku i że tylko jest pozoranctwo a nie praca posła

#22 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 08:07:10

Tak to firma HERMES.Zeruja na zmarlych.Niech szpital w koncu przestanie bronic swoich pracownikow a nie jeszcze ich broni.W ten sposob dalej nic sie nie zmieni.beda jak sepy czychac na smierc kolejnej osoby-PRAWDA!PRAWDA!PRAWDA!

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 09:06:36

W hospicjum proponowano mi Zakład pogrzebowy Hermes prawda I Szczera prawda Żenada

#24 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 09:16:40

Pani Poseł! Czas wkroczyć.Marihuana to nie temat dla Pani. Szpital bierze ogromny kredyt i...cisza.Nic Pani nie wiadomo?

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 09:17:02

Niech zgadnę Czy to może Pan Olejnik były dzierżawca prosektorium i wielki przyjaciel Hermesa znalazł dojście na oddział wewnętrzny dla pana Rysia

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 09:29:29

No i co z tego ? Biznes to biznes, człowiek umiera i tak go musi ktoś pochować. Inne firmy święte ? he dobre... Zajmijcie się większymi problemami w tym mieście.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 09:39:16

moze zlosliwie komentujacy porozmawiaja ze zmarlymi co oni

najbardziej zainteresowani mysla na ten temat ?

Nic o Nas  bez Nas

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 09:41:59

Nie no nic się nie stało ciekawy jestem jakby z twojej rodziny ktoś umarł a pielęgniarki czy ktoś z wewnętrznego czekaliby na ciebie żeby cię urobić i dostać za twojego bliskiego pieniądze za skórę Wtedy myślałbyś na pewno inaczej

#29 ~henryk~

~henryk~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 10:11:45

Pani Szczypinska moze czas zajac sie tym co jest do naprawienia w Slupsku , a nie tylko usmiech  i telewizja. Pani jest poslem ze Slupska a nie Warszawy. Prosze sprawdzic na jakich zasadach zostala przekazana stolowka znajomym prezesa i wiele innych przekretow.

#30 ~P~

~P~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 10:19:04

Wszystkie osoby pomawiające w tym temacie zostaną pociągnięte do odpowiedzialności za swoje wpisy.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 10:21:23

Nie no nic się nie stało ciekawy jestem jakby z twojej rodziny ktoś umarł a pielęgniarki czy ktoś z wewnętrznego czekaliby na ciebie żeby cię urobić i dostać za twojego bliskiego pieniądze za skórę Wtedy myślałbyś na pewno inaczej

Z reguły rodzina w takiej chwili ma to głęboko w d... która firma pochowa ich bliskiego i kto ile za to dostaje.

#32 ~Przestańcie oczerniać~

~Przestańcie oczerniać~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 10:36:48

Tak sie wlasnie powinno stać.moze to Tomuś Grafa wypisuje te wszystkie brednie.
Ja akurat z oddzialu wewnetrznego po smierci babci wyszedlem z wizytowka hadesa.oddzial miescil sie wtedy na kopernika

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 10:36:57

Wszystkie osoby pomawiające w tym temacie zostaną pociągnięte do odpowiedzialności za swoje wpisy.

O proszę odezwał się Zakład pogrzebowy Hermes w roli ścisłości to jest Szczera prawda niech wezmą Rodziny Z oddziału wewnętrznego i wyjaśnia sprawę Na waszym miejscu siedziałbym cicho a nie jeszcze straszył

#34 ~Przestańcie oczerniać~

~Przestańcie oczerniać~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 10:38:18

Tak sie wlasnie powinno stać.moze to głupi Tomuś Grafa wypisuje te wszystkie brednie.
Ja akurat z oddzialu wewnetrznego po smierci babci wyszedlem z wizytowka hadesa.oddzial miescil sie wtedy na kopernika

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 11:06:54

Tak sie wlasnie powinno stać.moze to głupi Tomuś Grafa wypisuje te wszystkie brednie.

Panie Kramek dlaczego pan próbuje zrzucić winę na inny Zakład pogrzebowy Proszę się nie wybielać niech wezmą statystyki z oddziału wewnętrznego o zgonach z ostatnich kilku miesięcy i wyjdzie jak jest naprawdę Wezwą Rodziny do siebiePrzesłuchają i na pewno ktoś powie Jak było naprawdę

#36 ~Dw~

~Dw~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 11:19:34

Dlaczego wszyscy sugeruja,ze to firma Hermes.w artykule nie ma slowa o jaka firme chodzi,a takie teksty to moze kazdy z konkurencji pisac,,anonimowo, na forum. ja akurat jestem sklonny uwierzc,ze to hadesy spaceruja po oddziale,tak samo jak pod ratuszem zreszta i do niedawna w prosektorium.

#37 ~pajac~

~pajac~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 11:24:43

1

. zgon mojej matki nast. 29 maja piątek godz. 23.00

2. sobota 9( wolna) godz. 7 00 właściciel firmy pogrzebowej odnalazł rodzinę zmarłej poza słupskiem.

3. w poniedziałek w czasie załatwiania formalności w szpitalu prac. szpitala zaoferował umycie i ubranie zwłok za darmo pod warunkiem że pogrzeb zorganizuje wskazana przez niego firma pogrzebowa.

działo się to w maju 1999r. w m. Słupsk i trwa nadal.

#38 ~miś~

~miś~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 11:27:49

Kredyt? To już są na dnie!

#39 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 11:30:33

1
. zgon mojej matki nast. 29 maja piątek godz. 23.00
2. sobota 9( wolna) godz. 7 00 właściciel firmy pogrzebowej odnalazł rodzinę zmarłej poza słupskiem.
3. w poniedziałek w czasie załatwiania formalności w szpitalu prac. szpitala zaoferował umycie i ubranie zwłok za darmo pod warunkiem że pogrzeb zorganizuje wskazana przez niego firma pogrzebowa.
działo się to w maju 1999r. w m. Słupsk i trwa nadal.

O jakiej firmie mowa?

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 11:44:32

Dlaczego wszyscy sugeruja,ze to firma Hermes.w artykule nie ma slowa o jaka firme chodzi,a takie teksty to moze kazdy z konkurencji pisac,,anonimowo, na forum. ja akurat jestem sklonny uwierzc,ze to hadesy spaceruja po oddziale,tak samo jak pod ratuszem zreszta i do niedawna w prosektorium.

Daję sobie rękę obciąć nawet dwie że to córka pana Klamka z Hermesa tak napisała Ale spokojnie poczekamy wezwą rodziny z oddziału wewnętrznego z okresu dwóch miesięcy i wszystko będzie wiadomo

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych