Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

90 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Jałowe marzenia~

~Jałowe marzenia~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 10:29:46

W Słupsku buduję rekordowa liczba mieszkań, bezrobocie minimalne, są robione inwestycję w centrum, miasto ładniej. Jest jeszcze dużo do zrobienia ale bez przesady.

I właśnie o to chodzi! W Polsce są miasta większe, niż Słupsk (Częstochowa, Elbląg, Koszalin...), które jakoś sobie dają radę i to bez "wojewódzkości".

#42 ~z ukosa .....~

~z ukosa .....~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 11:00:22

I właśnie o to chodzi! W Polsce są miasta większe, niż Słupsk (Częstochowa, Elbląg, Koszalin...), które jakoś sobie dają radę i to bez "wojewódzkości".

Są też takie miasta, które od zera budują tramwaje (Olsztyn)

i polskie doliny krzemowe (Rzeszów) a we wszystkich

możliwych rankingach plasują się w ich górnych rejestrach.

Przy okazji przez 20 lat liczba ich mieszkańców ze stu do

dwustu tysięcy wzrosła.

Natomiast wymienione wyżej Częstochowa, Elbląg i Koszalin

oddałyby wszystkie pieniądze by swój status zmienić.

I zabiegają o to od lat 20-stu. Widać wiedzą, że od strategicznej

kasy dzielonej na miejscu zależy (może zależeć) ich rozwój

i dostatek.

Tylko w Słupsku tej oczywistości pojąć nie sposób (!!!)

Słupsk jest jedynym miastem, które swojej szansy 20 lat temu,

odwracając się do Koszalina plecami, nie wykorzystało.

I dzisiaj dumnie kroczy w stronę Bytowa, Wejherowa, Człuchowa

czy Kartuz.

Również na odcinku szeroko pojętej obsługi energetycznej.

#43 ~Weż prysznic obudź się~

~Weż prysznic obudź się~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 11:01:27

Bardzo dużo. Przede wszystkim jest lubiany przez mieszkańców. Przestały działać kliki i koterie. Ustały (choć nie za mocno) kłótnie partyjne miejskich radnych leśnych ludków. Wyprowadził miasto z zapaści finansowej. Zapachniało normalnością. Jest zupełnie przyzwoicie. Dużo by o tym pisać

???? "Lubiany przez mieszkańców.. i przestały działać kliki"??? Prezydent wyprowadził miasto z zapaści.? "Zapachniało normalnością"????
Co Ty wąchasz czy zażywasz??? Może jesteś pomysłodawcą nohoazw na walących się budynkach lub świniomisiów?

#44 ~piotr mieczyslaw~

~piotr mieczyslaw~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 11:29:00

dalej glosujcie na PełO  .... to bedziema dziadami

#45 ~p~

~p~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 11:39:06

A co dla Słupska zrobiła Szczypińska? Poza odgrazaniem się, że jeśli nie będziemy głosować na PiS, to nic nie dostaniemy?

A

trzeba bylo sluchac pani poseł bo ma  racje  - czyja władza

tego religia , plujecie na PIS,glosujecie na PO  to macie co macie ruiny,zgliszcza,chwasty,wyrwy w drogach ,,, potulne ciele dwie

krowy  ssie  

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 11:44:51

Bardzo dużo. Przede wszystkim jest lubiany przez mieszkańców. Przestały działać kliki i koterie. Ustały (choć nie za mocno) kłótnie partyjne miejskich radnych leśnych ludków. Wyprowadził miasto z zapaści finansowej. Zapachniało normalnością. Jest zupełnie przyzwoicie. Dużo by o tym pisać

ZE SMIECHU KUPE ZROBILEM

#47 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 13:04:30

Głosujcie głosujcie na po!!! To po paru latach nie będzie nawet tego o zostalo

#48 ~PiSSoff~

~PiSSoff~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 13:07:24

poproście o pomoc "pana" szukałę, on wie jak się kładzie firmy w regionie. Pierwszym przykładem jest nieistniejący już "Sezamor" ...

panie i panowie związkowcy, do dzieła ...

#49 ~PiSSoff~

~PiSSoff~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 13:15:48

nie zgadzam sie z toba - tamci grabili, niszczyli i sprzedawali co sie da, a dziś rządzący poszli tam pracować dla nas i dla Polski a nie dla siebie!

Ziuta, ty tak poważnie ??? Bardzo poważnie pytam.

#50 ~PiSSoff~

~PiSSoff~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 13:20:27

dalej glosujcie na PełO  .... to bedziema dziadami

... za to głosując na piss, będziemy sowietami.

#51 ~ZE Słupsk~

~ZE Słupsk~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 13:36:21

Trochę historii;
W latach 1946-1948 Zakład Energetyczny Słupsk wchodził w skład Zakładów Energetycznych Wybrzeża z siedzibą w Gdańsku.
W latach 1949-1951 Że Słupsk wchodził w skład Zakładu Energetycznego Okręgu Nadmorskiego z siedzibą w Gdańsku. W latach 1952-1989 do Zakładów Energetycznych Okręgu Północnego z siedzibą w BYDGOSZCZY
W 1989 r ZE uzyskał status samodzielnego przedsiębiorstwa państwowego.
A 1 września 1993 ZE Słupsk został przekształcony w jednoosobową Spółkę Skarbu Państwa przyjmując nazwę Zakład Energetyczny Słupsk Spółka Akcyjna.
W skład ZE Spółka Akcyjna wchodziły obszary:
Rejon Energetyczny Słupsk
Rejon Energetyczny Lębork
Rejon Energetyczny Bytów
Rejon Energetyczny Człuchów
Zarząd był w Słupsku
W1996r powstała 1 sza Spółka córka EN-BUD przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego
W 00 r powołane zostały 3 spółki córki; Enwód,Enmat i En
Entrans
/Z przemówienia Prezesa z okazji 10 lecia ZE Słupsk SA/

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 13:40:27

Nikt tu nie chce zebyś wracał, nie potrzeba nam tu durnych pisowców a te swoje 3000 euro to wsadz sobie w doope i nie pisz tu wiecej

Czerwona pajęczyna SB-eckiego nasienia próbuje opleść wszystko i wszystkich.Boisz się pająku,że odkryją twoje parszywą działalność,zabiorą intraty i nie starczy nawet na pampersy zasrańcze.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 13:42:48

Głosując na Biedronia i KDW będziemy zboczeńcami

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 13:48:23

taki numer przed wyborami? Brawo Pis, mam nadzieję, że nikt nie zagłosuje na tą złodziejską prosowiecką partię jednego wodza! Całe Pomorze przeciwko Pisowi!!!!

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 13:53:59

Jestem rodowitym Słupszczanin, 32 lata od 12 lat na emigracji, tu mam stałą pracę bez nadgodzin 3 tys euro na rękę, mam domek żonę 3 dzieci żona nie pracuje i stać mnie na wszystko, chciałbym wrócić do Slupska...tylko do czego...z mojej perspektywy miasto stoczyło sie na maxxxa bida i dziura a wy dalej glosujcie na ludzi z ładnymi buźkami po filologia francuskiej... Ręce mi opadają jak pętał się chwali że wybudował śmietniczki i drogi rowerowe... Słupsk wymrze i tylko gamonie tam zostaną ja mam dopiero 32 lata i jakieś 80 tys euro na biznes w gotówce i co myślicie że będę ryzykował inwestowanie u pedała???? Ręce mi opadają jaka tam jest bieda i wręcz gorzej niż 12 lat temu czuje złość nienawiść do was partacze rani emeryci nie glosujcie bo was za parę lat zabraknie a młodym gotujecie ten los co mi odcięty od rodziny od prawdziwych znajomy Robert h tobie tobie w serce i wszystkim co cię popieraja Słupsk jest tak daleko z tyłu że nawet nie mam słów....

Nie słuchaj tego pojeba,który krytykuje nie tylko ciebie.To psychol,któremu PIS rzucił się na głowę i potrzebuje porad psychiatry.Miłośnik Biedronia i wszelakich zboczeńców,wygląda,że jest u nich na etacie.Nie obiecuj h Robercinie,wieśniak z Rymanowa każdego bierze,a tego od serca w szczególności.Trzym się!

#56 ~Czy cóś..?~

~Czy cóś..?~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 14:38:01

W Słupsku buduję rekordowa liczba mieszkań, bezrobocie minimalne, są robione inwestycję w centrum, miasto ładniej. Jest jeszcze dużo do zrobienia ale bez przesady.

Pisząc "inwestycje w centrum'' masz na myśli rozryty Stary Rynek, który został zasypany żwirkiem? Może Tobie to się podoba ale mnie nie. Był w TV wywiad z prezydentem i starszą panią za jego plecami, ale o "dywaniku na ul Jaracza", było coś o ul Długiej..sprzedana deweloperom..? Czy cóś.?

#57 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 14:50:00

Czytam to wszystko i jakoś nie dostrzegam (poza nierealną ideą "województwa słupskiego") pomysłu na Słupsk... Agitacja wyborcza oraz wyzwiska - co z tego wynika? NIC!

#58 ~Honorata~

~Honorata~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 15:27:20

???? "Lubiany przez mieszkańców.. i przestały działać kliki"??? Prezydent wyprowadził miasto z zapaści.? "Zapachniało normalnością"????
Co Ty wąchasz czy zażywasz??? Może jesteś pomysłodawcą nohoazw na walących się budynkach lub świniomisiów?

ZE SMIECHU KUPE ZROBILEM

Typowe pisomatołki. Wyzwiska i próby dezawuowania wypowiedzi. Zero w temacie. Jeden z nich po zrobieniu kupy nie ma już nic głowie. Ale zarobili każdy po 2 złote

#59 ~Pav~

~Pav~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 15:46:16

Co tu ludzie sapią na PiS Jak i tak PiS tu nie wygra to poskomunistyczne miasto było i będzie Zawsze komuniści i byli i będą I nie mazać się Miasto kwitnienie murale są itp Jest tak pięknie ze Robert pali wrotki Nigdy prawica nie rządziła ma Pomorzu A ludzie sapią PiS taki i owaki Za dużo TVN co niektórzy oglądają Ważne żeby rządził ktoś kto umie rządzić I chce coś zrobić dla tej dziury Ale nie wiem czy ktoś taki kandyduje Może następnym razem ktoś się znajdzie

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 16:06:15

niech słupszczanie jeszcze raz zagłosują na biedronia  to zaoramy to miasto i posadzimy kartofle

Cwel razem z Maciejewską już chcieli sadzić buraki w Słupsku.Wszystko przed nami-kolej na ziemniaki.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych