Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

51 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~MarC~

~MarC~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2014 - 09:38:50

Bardzo dobra inicjatywa. Życzę powodzenia. Trzymam kciuki.

#2 ~rr~

~rr~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2014 - 09:49:09

Nie byłem, ale odwiedzę ! Życzę sukcesów...

#3 ~makaroniara~

~makaroniara~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2014 - 09:59:49

Genialne mają te makarony. Do tego świetne sosy. Sam pomysł serwowania "na wynos" też bardzo dobry, bo gotowe danie dostajecie w naprawdę dobrze zabezpieczonym opakowaniu, które nie tylko nie daje możliwości, żeby cokolwiek wyciekło, a jeszcze zabezpiecza w magiczny sposób przed utratą ciepła, więc spokojnie można zawieźć na obiad do domu. 

Na pierwszy raz wydawać się może, że mała porcja (ta za 7,90 zł) jest zbyt mała, żeby się najeść, ale tak naprawdę jest idealna, żeby się najeść i nie pęknąć. 

Jedyne czego mi brakowało to np. wzornika z makaronami, które w ulotce zapisane są po włosku, a nie każdy kojarzy, pod którą nazwą kryją się wstążki czy świderki ;) Można coś takiego zrobić niewielkim kosztem, albo chociażby dokupić taką samą tablicę jak te które już wiszą i nawet kredą narysować na niej i podpisać co jest co. 

I jeszcze jedno czego zabrakło: uśmiech obsługi :) Strasznie sztywno, nikt nie zagada, zagadać się da, nikt się nie uśmiecha, jak obóz pracy :) A pracując z ludźmi ważne jest, żeby nawiązywać więzi z klientem, od początku, choćby miał w to miejsce więcej nie wrócić, ale niech niesie dalej dobrą nowinę, że fajnie mu się czekało na makaron. 

Poza tym jak dla mnie bomba. Polecam. 

#4 ~As~

~As~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2014 - 10:05:44

Fajnie.Teraz czekajcie na straż miejską aż am przepędzi klientów mandatami za parkowanie,póżniej przyjdzie urząd skarbowy bo za długo paragon wydawaliście i potraktuje Was jak złodzieji, wpadnie jeszcze sanepid po drodze z upierdliwymi uwagami i się odechce biznesu w Polsce.Szanuje ludzi którzy mimo skandalicznych działań urzędników chcą coś zrobić w Słupsku i życzę powodzenia.A klientom smacznego.

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2014 - 10:18:48

Dopiero za czeli, ale w słupsku to jak by już zakończyli działalność ,

#6 ~Angiee~

~Angiee~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2014 - 10:21:58

Jak dla mnie rewelacja tanio i przede wszystkim smacznie ;) tylko jak usłyszałam że to właściciele Baccaratu można było się tego spodziewać ! Brawo że to nie jest kolejna pizzeria. Powodzonka !!

#7 ~lila~

~lila~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2014 - 10:41:35

Witam!

cudowne miejsce, pyszne jedzonko:)

byłam już dwa razy i obsługa za każdym razem była uśmiechnięta i rozmowna :)

może "makaroniara" miała pecha:(

też się obawiałam, że mała porcja będzie za mała, ale rzeczywiście jest taka, że można się najeść a nie napchać (nawet będąc wcześniej głodnym jak wilk)

pojemniki faktycznie nie ciekną i trzymają ciepło - brałam na wynos i zjadłam cieplutkie w domu

wystrój cudownie pomysłowy

świeże zioła, którymi można sobie doprawić jedzonko - super!

czekam niecierpliwie na uruchomienie dozowu (moi współpracownicy też)

polecam!

#8 ~lamusom_narta~

~lamusom_narta~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2014 - 10:55:57

My też czekamy na uruchomienie dowozu.

#9 ~gabi~

~gabi~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2014 - 11:01:20

Były już kiedys w Słupsku takie makarony, na Wojska Polskiego, ale nie dały rady. Fajny pomysł, wpadniemy, spróbujemy i ocenimy. powodzenia ! 

#10 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2014 - 11:05:07

jak dla mnie to makaron był za suchy.. wzielam Bolognese i ledwo zobaczylam odrobinkę mięsa..wiecej sosu i bedzie ok!!

#11 ~Życzliwy~

~Życzliwy~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2014 - 11:06:05

Dwie uwagi-makaron powinien być gotowany od razu po zamówieniu, na świeżo (nigdy nie przetrzymuje się wcześniej już ugotowanego) i zdejmijcie folię z ziół w doniczkach! :) Poza tym bardzo kibicuję temu miejscu. Świetny pomysł :)

#12 ~Kuchnia Polska~

~Kuchnia Polska~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2014 - 11:07:39

Ale beznadzieja, skusiłam się u nich dwa razy na ten SUPER TANI I SUPER SMACZNY Makaronii .... Przy pierwszym razie udało im się pomylić moje zamówienie trzykrotnie, a to dając inny makaron <_<  ( prosiłam o penne a dostałam spaghetti ), a to dając inne składniki i w końcu sos to też nie to o co prosiłam ..... Przy drugim razie naprawdę przeszli samych siebie. Skusiłam się po raz kolejny na SUPER TANI I SMACZNY Makaronii o smaku Carbonara.... To co dostałam można nazwać jedynie kupą makaronu w czymś co przypominało sos śmietankowy, a składników było jak kot napłakał ...... za dodatkową opłatą 2 zł dobrałam pomidorki koktajlowe, a całym daniu i makaronu było z z pół kilo naliczyłam się dokładnie 5 połóweczek pomidorka, co daje nam 2,5 pomidorka za cenę 2 zł :blink: co oczywiście zginęło w stercie tego makaronu, boczku parę kosteczek i kilka paseczków dziwnej wędliny. 
Naprawdę super tani i super smaczny  :lol: 
Ja już tego punktu nie odwiedzę i również nie polecę dalej.

#13 Hackney

Hackney

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 786 postów

Napisano 22 wrzesień 2014 - 11:10:27

Na filmie nie widzę zdrowych makaronów - razowych - pomyślcie o tym :)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2014 - 11:15:14

Ale bajki wypisujecie a raczej długie recenzje pisze sobie sama właścicielką, byłem i jadlem jak za mały kubek makaronu z sosem gdzie nie było praktycznie żadnych dodatków typu opisywane pieczarki czy szynka sam sos z makaronem za 8 zł to wole zjeść kebab z surowkami

#15 ~Kuchnia Polska~

~Kuchnia Polska~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2014 - 11:21:45

Dokładnie, tam bierzesz za cenę 7.90 sam makaron z czymś co oni nazywają sosem .... nawet nie chcę wiedzieć jak jest robiony, a jeżeli chcesz jakikolwiek składnik musisz zapłacić 2 zł, ale oczywiście przycina musi być i tak dostajesz tych składników jak kot napłakał aby się to właścicielce opłacało, i fakt iż makaron tak leżakujący nie jest zbyt smaczny ..... 

#16 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2014 - 11:39:23

Czekamy na dowóz !! mniamm pysznośći ;)

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2014 - 12:15:30

byłem jadlem, po prostu ugotowany makaron z sosem z mala iloscia dodatkow, natknalem sie w kubelku za 12 zl - 3 razy na pieczarke i raz na szynke. nie polecam.

ani to porządne mieso, ani swieze warzywa aby placic takie pieniadze

#18 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2014 - 12:16:18

ty z Kuchni Polskiej.. a policzylas ile było nitek makaronu skoro tak sprytnie ci poszlo z pomidorkami haha zenada w dupach sie poprzewracalo..jak ci nie odpowiadała ilość pomidorków trzeba było dopłacic 4 zł to byś miała 5 pomidorków.. JAK SIĘ NIE MA MIEDZI TO SIĘ W DOMU SIEDZI..nie stać cię nie idź  nie bierz najtańszej porcji i nie marudź ...

#19 ~haha~

~haha~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2014 - 12:19:25

byłem jadlem, po prostu ugotowany makaron z sosem z mala iloscia dodatkow, natknalem sie w kubelku za 12 zl - 3 razy na pieczarke i raz na szynke. nie polecam.

ani to porządne mieso, ani swieze warzywa aby placic takie pieniadze

a nie natknales się czasem na dzika ,niedzwiedzia i watahe wilków? następny moher..

#20 ~Adek~

~Adek~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2014 - 12:22:01

taa hejterzy.. nie macie kasy idzcie do biedronki na zakupy i w domku zrobcie makaron a nie krytykujecie ludzi którzy wkoncu coś robią w tym smutnym jak pii mieście !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych