Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

W Słupsku będzie przyjmował endokrynolog :: zobacz komentowany artykuł

48 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~słupszczanka~

~słupszczanka~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 23:30:36

To po co nam taki lekarz?  Żądamy  od  prezydenta miasta Słupska  i NFZ respektowania praw związanych z płaceniem składki zdrowotnej. Bogaci mogą się leczyć prywatnie, a z czego maja się leczyć emeryci  z tych głodowych emerytur  i waloryzacji  4 zł  w 2016 r. ?  SKANDAL !

Gościu - jeżeli ktoś ma poważne schorzenie tarczycy tj. poważną nadczynność np.G-B, czy niedoczynność  - mam na myśli oczywiście poważne zmiany w nieustabilizowanych wynikach to chcąc żyć musi się najnormalniej w świecie leczyć. Brak leczenia doprowadza do przełomu tarczycowego a konsekwencja to śmierć. Chcąc żyć wydaje się ostatnią złotówkę na wizytę u Endo. A ci chorzy, którzy tych złotówek mają zbyt mało na wizytę w prywatnym gabinecie Endo - to niestety, ale umierają. 

Sytuacja ta, jest bardzo dobrze znana NFZ w Gdańsku. Ale i tak w tym roku sytuacja uległa pozytywnej zmianie bowiem lekarz pierwszego kontaktu poza TSH  może już nam wystawiać skierowania na bezpłatne badania Ft 3 i Ft4.

#22 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 08:11:59

:-) raz w miesiącu ? Rzeczywiście rozwiązuje to problem. 

#23 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 08:15:15

Tylko  raz   w tygodniu / to ilu pacjentów ta pani  przyjmie w miesiącu ?/   i prywatnie ? Przecież  jestesmy ubezpieczeni i oczekujemy przyjęc w ramach NFZ, a nie prywatnie . 

raz w miesiącu 

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 08:32:58

To nie o to chodzi. Też jestem emerytką ale wiedząc,że wizytę mam 1x w roku badania robię sobie stopniowo i potem +100 zł razem wydaję 1x w roku ok 200 zł.

Gorzej jak ktoś musi iść kilka razy w roku,to już rzeczywiście koszt.

Pomyśl o tych emerytach co  musza miec wizytę  2 - 3 razy w roku, zrobic  prywatnie USG, inne badania krwi, moczu, musza miec  biopsje , TK  lub  rezonans, policz ile to kosztuje  i kogo na to stac ? Chyba nie emeryta w Polsce ? , 

#25 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 02 wrzesień 2015 - 08:35:10

Mylisz sie kochana, powtarzam jeszcze raz sa rozni emeryci i rozne emerytury.
Dla ciebie salcie 200 zl to duzy koszt, a dla kogos innego jak splunac.
Wierz albo nie ale sa emeryci co maja po 6000 zl emerytury albo jeszcze wiecej.

A niech sobie będą i tacy z 6 tysiącami emerytury,nie zazdroszczę im,a mój wydatek nie jest aż taki straszny., co najwyżej jedno ciacho mniej zjem ;) dziennie i będzie ok.

Mam szczęście,że nie choruję aż tak bardzo i stąd moje podejście,ale nie wątpię w swoją inną minę gdybym musiała wydać 2 setki w ciagu miesiąca :mellow:  Cieniutko bym śpiewała :mellow:

#26 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 02 wrzesień 2015 - 08:40:15

Pomyśl o tych emerytach co  musza miec wizytę  2 - 3 razy w roku, zrobic  prywatnie USG, inne badania krwi, moczu, musza miec  biopsje , TK  lub  rezonans, policz ile to kosztuje  i kogo na to stac ? Chyba nie emeryta w Polsce ? , 

Proszę przeczytać ostatnie zdanie w moim wpisie :)

#27 ~alosza~

~alosza~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 09:06:46

moze pan prezes szpitala oraz jego towarzystwo wspierania przyjaciol z leborka i innych POpapranych ukladow, zadba wreszcie o zatrudnienie lekarza w ramach przychodni przy szpitalu

#28 ~Karo~

~Karo~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 11:09:54

Bardzo przestrzegam przed endokrynolog o nazwisku kryniki uchwowaj boże. Przyjmuje w Lęborku na ul.legionów polskich 18

#29 ~Karo~

~Karo~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 13:06:31

Biopsja nie jest platna wystarczy mieć skierowanie od lekarza rodzinnego do chirurga wesolowskiego do salusa.on nie stwarza problemów. Oczywiście za darmo. Super lekarz.zrobił mi.pielęgniarki nie informują bo chcą żeby nabijać kasę dla salusa

#30 ~Karo mama~

~Karo mama~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 13:10:41

Niech sobie przyjmują gdzie chcą nawet na placu, ale nie trzeba jechać do innego miasta

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 19:54:33

A niech sobie będą i tacy z 6 tysiącami emerytury,nie zazdroszczę im,a mój wydatek nie jest aż taki straszny., co najwyżej jedno ciacho mniej zjem ;) dziennie i będzie ok.

Mam szczęście,że nie choruję aż tak bardzo i stąd moje podejście,ale nie wątpię w swoją inną minę gdybym musiała wydać 2 setki w ciagu miesiąca :mellow:  Cieniutko bym śpiewała :mellow:

...i tak trzymaj salcie ! :D
Dziekuje za owocna dyskusje w temacie.  :)
Pozdrawiam.

...twoj cichy wielbiciel....wiesz kto, oj wiesz. ;) :D
(rozpoznasz mnie zapewne po stylu pisania, pisowni itd...)

#32 ~Małgosia~

~Małgosia~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2015 - 05:52:26

Gościu - jeżeli ktoś ma poważne schorzenie tarczycy tj. poważną nadczynność np.G-B, czy niedoczynność  - mam na myśli oczywiście poważne zmiany w nieustabilizowanych wynikach to chcąc żyć musi się najnormalniej w świecie leczyć. Brak leczenia doprowadza do przełomu tarczycowego a konsekwencja to śmierć. Chcąc żyć wydaje się ostatnią złotówkę na wizytę u Endo. A ci chorzy, którzy tych złotówek mają zbyt mało na wizytę w prywatnym gabinecie Endo - to niestety, ale umierają. 

Sytuacja ta, jest bardzo dobrze znana NFZ w Gdańsku. Ale i tak w tym roku sytuacja uległa pozytywnej zmianie bowiem lekarz pierwszego kontaktu poza TSH  może już nam wystawiać skierowania na bezpłatne badania Ft 3 i Ft4.

Ja mojego nie mogę się doprosic o skierowanie na głupie TSH bo mówi że jak chodzę do dr .Kołakowskiej prywatnie to jestem pod jej opieką...i skierowanie mi się nie należy, a co dopiero Ft3 i Ft4...Tragedia...

#33 ~Lilka MB~

~Lilka MB~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2015 - 09:12:08

W Lęborku lekarz karnicki przyjmuje w państwowej przychodni najpierw tych co nie płacą a potem tych co płacą. Koszmarny prostak i bez kultury grubaska smierdzacy

#34 ~Ola Kwiatkowska~

~Ola Kwiatkowska~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2015 - 09:14:33

Też przestrzegam przed endokrynolog karnicki. Koszmar

#35 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 03 wrzesień 2015 - 09:36:48

...i tak trzymaj salcie ! :D
Dziekuje za owocna dyskusje w temacie.  :)
Pozdrawiam.

...twoj cichy wielbiciel....wiesz kto, oj wiesz. ;) :D
(rozpoznasz mnie zapewne po stylu pisania, pisowni itd...)

Jeżeli nie zauważyłeś,że ja ciebie nie zaczepiam,to racz włączyć ten guziczek u siebie, a mnie po prostu omijaj. Nie sprawia mi żadnej przyjemności rozmowa z tobą,jasne?

#36 ~chory~

~chory~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2015 - 19:59:43

no i przyjmowała ....zainteresowanie dotychczasowymi wynikami-badaniami równe zeru zero pomysłu na dalsze leczenie  na ból ketonal...(brawo) niech żyje Polska Służba Zdrowia niech umierają chorzy po co leczyć :unsure:

#37 ~maja~

~maja~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2015 - 10:55:35

Miałam lepsze zdanie o pani redaktor.

#38 ~Hanka~

~Hanka~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2015 - 19:47:11

Mam pytanko,czy ktoś był może u dr,Ozimek-Jurkowska?

#39 ~gl~

~gl~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2015 - 17:25:48

Cale zycie pracowalam,z wynagrodzenia odciagane byly skladki ZUS- niemale, do lekarza nie chodzilam ,a teraz musze leczyc sie prywatnie ! CO TO MA ZNACZYC ?  to na co byly potracane skladki ZUS ?  na pesje i nagrody pracownikow ZUS?.

#40 ~nn~

~nn~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2015 - 17:45:35

A co ma zrobic bezrobotny,bez zasilku dla bezrobotnych i chory ? a Pan Biedron obiecywal rozwoj Slupska,mnostwo zakladow pracy, tylko mial trudny wybor Z-dow pracy ,ktorych dokumenty mial na biurku,

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych