Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

W Słupsku będzie przyjmował endokrynolog :: zobacz komentowany artykuł

48 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 17:42:08

dzwoniłem-lek.Pani Ozimek Jurkowska,wizyta120zł,jako prywatnie to wyniki płatne i leki na 100%.

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 17:52:41

Tylko  raz   w tygodniu / to ilu pacjentów ta pani  przyjmie w miesiącu ?/   i prywatnie ? Przecież  jestesmy ubezpieczeni i oczekujemy przyjęc w ramach NFZ, a nie prywatnie . 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 17:52:43

U dr. Kołakowskiej płaci się 100 zł.

Nowa pani dr. dziwną konkurencję wprowadza,czy wykorzystuje lukę? Salta

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 17:57:21

dzwoniłem-lek.Pani Ozimek Jurkowska,wizyta120zł,jako prywatnie to wyniki płatne i leki na 100%.

To po co nam taki lekarz?  Żądamy  od  prezydenta miasta Słupska  i NFZ respektowania praw związanych z płaceniem składki zdrowotnej. Bogaci mogą się leczyć prywatnie, a z czego maja się leczyć emeryci  z tych głodowych emerytur  i waloryzacji  4 zł  w 2016 r. ?  SKANDAL !

#5 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 18:04:20

To dziwne. Bo prywatnie tak czy inaczej leki sa na ryczałt. To po pierwsze a po drugie prywatnie również przyjmuje doktor na wilenskiej rowniez endokrynolog. Wiec sa juz 3 gabinety nie 2.

#6 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 18:05:28

U dr. Kołakowskiej płaci się 100 zł.

Nowa pani dr. dziwną konkurencję wprowadza,czy wykorzystuje lukę? Salta

Oby pani dr nie podniosła stawki... ;)

#7 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 18:07:29

To dziwne. Bo prywatnie tak czy inaczej leki sa na ryczałt. To po pierwsze a po drugie prywatnie również przyjmuje doktor na wilenskiej rowniez endokrynolog. Wiec sa juz 3 gabinety nie 2.

Chyba, że od bardzo niedawna przyjmuje na Wileńskiej a ile kosztuje wizyta ?

#8 ~gość 3~

~gość 3~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 18:16:51

Ok .niech będzie prywatnie...ale chyba tylko dla emerytów i rencistów...a osoby które pracują?Może należało by pomyśleć o osobach pracujących.

#9 ~gość 3~

~gość 3~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 18:23:36

Chyba, że od bardzo niedawna przyjmuje na Wileńskiej a ile kosztuje wizyta ?

Na Wileńskiej przyjmuje pani doktor która nie jest endokrynologiem....tylko lekarzem chorób wewnętrznych...więc jest to wprowadzanie w błąd ludzi którzy potrzebują pomocy ...to samo powie lekarz pierwszego kontaktu co ta pani...

#10 Vølve

Vølve

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 551 postów

Napisano 01 wrzesień 2015 - 19:15:33

Ok .niech będzie prywatnie...ale chyba tylko dla emerytów i rencistów...a osoby które pracują?Może należało by pomyśleć o osobach pracujących.

Raczej nie ok. Bo to co lekarz spierdzielił na NFZ, muszę naprawiać prywatnie. A emerytów i rencistów na taką wizytę nie stać.

#11 ~z ulgą .....~

~z ulgą .....~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 19:23:33

To coś nieprawdopodobnego !!!

W wielkim kiedyś mieście pojawi się .... lekarz jednej z podstawowych specjalności. To sensacja na miarę XXI wieku.

Słupsk dogoni ....... Lębork w tej sprawie.

Co za ulga ......

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 19:25:14

... A emerytów i rencistów na taką wizytę nie stać.

Mylisz sie, sa rozni emeryci i rozne emerytury kochana. :)

#13 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 01 wrzesień 2015 - 19:38:16

Mylisz sie, sa rozni emeryci i rozne emerytury kochana. :)

To nie o to chodzi. Też jestem emerytką ale wiedząc,że wizytę mam 1x w roku badania robię sobie stopniowo i potem +100 zł razem wydaję 1x w roku ok 200 zł.

Gorzej jak ktoś musi iść kilka razy w roku,to już rzeczywiście koszt.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 19:59:52

wielka rewolucja bo przyjmowac ma raz na miesiacu i prywatnie. Pozdał do roboty.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 20:30:25

Osobiście jest mi strasznie przykro, że zmuszeni jesteśmy czekać do lekarzy w kolejkach. Mamy podatki i XXI wiek, a ludzie cierpią mentalnie i fizycznie bardziej niż za czasów Jezusa. Powstałe różne systemy (podatkowe, prawne, itd) powinien szlag trafić. Ludzie mają swoje rozumy i poradziliby sobie czy to uzbierawszy na emerytury czy spuścić złodziejowi w pie...ol. Tak tak; mam na myśli samosąd zamiast dożywocia, bo to też rodzi nic innego jak patologie i frustrację społeczeństwa.
Każdy system jest do dupy, ale Demokracja wyjątkowo...

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 20:35:34

Osobiście jest mi strasznie przykro, że zmuszeni jesteśmy czekać do lekarzy w kolejkach. Mamy podatki i XXI wiek, a ludzie cierpią mentalnie i fizycznie bardziej niż za czasów Jezusa. Powstałe różne systemy (podatkowe, prawne, itd) powinien szlag trafić. Ludzie mają swoje rozumy i poradziliby sobie czy to uzbierawszy na emerytury czy spuścić złodziejowi w pie...ol. Tak tak; mam na myśli samosąd zamiast dożywocia, bo to też rodzi nic innego jak patologie i frustrację społeczeństwa.
Każdy system jest do dupy, ale Demokracja wyjątkowo...

Demokracja w krajach zachodnich się sprawdza tam pracujesz za najniższą i nie masz podobnych problemów.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 20:53:26

To nie o to chodzi. Też jestem emerytką ale wiedząc,że wizytę mam 1x w roku badania robię sobie stopniowo i potem +100 zł razem wydaję 1x w roku ok 200 zł.

Mylisz sie kochana, powtarzam jeszcze raz sa rozni emeryci i rozne emerytury.
Dla ciebie salcie 200 zl to duzy koszt, a dla kogos innego jak splunac.
Wierz albo nie ale sa emeryci co maja po 6000 zl emerytury albo jeszcze wiecej.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 20:54:41

Demokracja w krajach zachodnich się sprawdza tam pracujesz za najniższą i nie masz podobnych problemów.

Nieprawda! W takich krajach prężnie działa wtedy inny system - system socjalny, który rodzi kolejne problemy. Problemy z którymi boryka się połowa Europy. Problem emigracji. I to także budzi patologie, bo zaburza suwerenność kraju. Zobacz do czego doprowadziła migracja ludzi pod dyktando różnych społecznych zasad...od wojny domowej rodzimego kraju do...nie wiadomo co zrobić z nowym przybyszem, co z kolei znowu wiąże się z pieniędzmi. Takiego też trzeba nakarmić, ubrać, dać lokum i pieniądze, a na końcu zapewnić pracę, której nie ma przede wszystkim dla "tubylców".

#19 ~ZNAJOMY~

~ZNAJOMY~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 21:45:46

HA HA JAK TO W PRZYCHODNI I PRYWATA NIE ROZUMIEM GDZIE PROKURATOR TO SĄ JAKIES JAJA...

#20 ~słupszczanka~

~słupszczanka~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 23:04:55

Również jestem emerytką, którą zmusił NFZ do leczenia w prywatnym gabinecie endokrynologa od połowy 2014r. Jeszcze do niedawna wyznaczone wizyty miałam co 6 tygodni. Tak więc w skali roku były to poważne koszty - nie mówiąc już o dojazdach do gabinetu Endo. Ale na moje szczęście od sierpnia tego roku jestem pacjentką Poradni Endo w Szczecinie i już mam wyznaczone wizyty do końca 2016r. Tyle, że przykro mi, że mieszkam w takim prowincjonalnym mieście /Słupsk/, gdzie nie ma poradni endo, gdzie nie ma okulisty, który leczy oczy tarczycowe. I do każdego z tych specjalistów koniecznym, jest dojeżdżać... Głucha prowincja...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych