Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

95 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 12:58:09

idzcie sobie poprotestowac pod siedzibe wojta czy tam starosty ok?
we wtorek na 17 mam wazne spotkanie w slupsku, zamierzam ok 16 wyjechac z domu, mam nadzieje, ze przejade i zdaze.

Może i zdązysz jeśli trafisz na dobrą chwile . Kurde !!! Najlepiej przejechać przez przescie prowadzące do przystanku... Wąska dróżka ale i tak się pchają, żeby tylko zdążyć .. DOŚĆ TEGO !

#42 ~weronika~

~weronika~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 13:03:57

Pani Weroniko, proszę się skupić na proteście, rozbijanie tematu na poboczne wątki nie ma sensu. To jak ze stringami, nosi je pani aby to i owo pokazać, prawda?
Protest jest słuszny, należy go powtarzać aż do skutku, w końcu to drogi są dla was a nie wy dla drogi. Ma być bezpiecznie i koniec.

Wypowiedż ta jest na tak niskim poziomie że aż żal, ale to jest właśnie to, jak się nie umie czytać ze zrozumieniem,pozdrawiam serdecznie

#43 ~Płotnik~

~Płotnik~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 13:05:59

Jako mieszkańcowi Słupska nie podoba mi się ani lokalizacja przejścia, ani wsi Wielogłowy, ani też pomysły na protesty. Wszystkie wymienione wpływają negatywnie na bezpieczeństwo ważnej i ruchliwej krajowej drogi. W ramach protestu proponuję, aby każdy z dorosłych mieszkańców Słupska pojechał do Wielogłów i wbił jedną sztachetę gdzieś dokoła wsi. To powinno wystarczyć na płot, który skutecznie zablokuje mieszkańców w domach, nie będą się szwędać, będzie mozna zlikwidować pasy... ;)

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 13:09:14

Może i zdązysz jeśli trafisz na dobrą chwile . Kurde !!! Najlepiej przejechać przez przescie prowadzące do przystanku... Wąska dróżka ale i tak się pchają, żeby tylko zdążyć .. DOŚĆ TEGO !

niepowazni jestescie...my, zwylki obywatele i tak nie mozemy wam pomoc, a to nam chcecie utrudniac ruch na drodze, jednoczesnie utrudniajac zycie. My tez mamy swoje sprawy, ktore musimy zalatwic na czas. Przez Wasze protesty niektorzy moga pozawalac niektore swoje sprawy, WAZNE SPRAWY. Idzcie protestowac, utrudniac zycie tym, ktorzy moga jakkolwiek wplynac na to, o co waczycie. Urzednicy gminy nie wracaja ta droga do domu... Dlaczego maja ucierpiec na tym ludzie nie zwiazani ze sprawa? Protestujcie z glowa...a nie szkodzicie zwykjlemu, szareu obywatelowi, ktory i tak zapewne ma codziennie "pod gorke"

Człowieku zastanów się.. Mieszkańcy z Wielogłow za każdym razem przechodzą pod strachem .. Wiem bo sama wracam czasem ze Słupska.. Biegniemy przez pasy, zeby nic nas nie potrąciło.. Ale po co się zatrzymać ?! Kierowca ważniejszy . Przeciez ma swoje sprawy ..

#45 ~Warchlak~

~Warchlak~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 13:15:15

idzcie sobie poprotestowac pod siedzibe wojta czy tam starosty ok?
we wtorek na 17 mam wazne spotkanie w slupsku, zamierzam ok 16 wyjechac z domu, mam nadzieje, ze przejade i zdaze.

Pociąg nie gryzie milordzie, wcześniejszy wyjazd z domu poniekąd także :]

#46 ~kiedy s6~

~kiedy s6~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 13:22:05

to przeście jest beznzdziejne, ponadto mało kierowców tam zwalnia do przepisowych 70 km/h (są znaki)...

tymczasowo można postawić fotoradary na stałe w obie strony, a za kilka lat obiecano nam przecież S6, więc ruch się przeniesie na ekspresówkę

#47 ~trye~

~trye~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 13:26:28

niepowazni jestescie...my, zwylki obywatele i tak nie mozemy wam pomoc, a to nam chcecie utrudniac ruch na drodze, jednoczesnie utrudniajac zycie.

a może jakiś palantunio z Gdańska jechał do domciu i się w urzędzie zainteresuje - skąd wiesz?
pomoc może każdy - nie wybierając w wyborach fujar, które tylko kasę biorą! pamietaj o tym!
w słupsku tez chcieli odwołać prezydenta za nic nierobienie i co z tego wyszło? g***o! ale próbowali... a w mieście dalej syf.a robi się jeszcze większy, wystarczy poczytać gp!
(prezesem pewnej spółki zostanie podchmielony pan Chmiel).

#48 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 13:30:08

A ja jestem ciekaw kto jest odpowiedzialny z imienia i nazwiska za ten fragment drogi ? Co to za wybitny inzynier ruchu drogowego ? Nie sztuka namalowac pasy na praktycznie trasie szybkiego ruchu i byc zadowolonym z siebie i swoich osiagniec , gdy wiadomo ze ludzie beda tam szybko jechac i do tragedii latwo. Czy ten ktos czeka az cala wioska sie wyludni ?

#49 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 13:41:46

jedyne bezpieczne rozwiazanie tej sytuacji to przejscie pod lub nad jezdnia ale o tym
powinien pomyslec projektant obwadnicy i ci ktorzy oceniali projekt i zatwierdzali do
wykonania POLSKA LIPA I BYLEJAKOSC SIE KLADNIA - róbta co chceta i mamy
efekty

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 13:43:43

teraz z 70 km/h zmienia na 40 i bedzie kasa na przezarcie dla urzednikow
a fotoradar zabiara z redzikowa bo malo zarabia /tam powinno byc wlasnie 70 /

#51 ~FREIST~

~FREIST~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 13:50:01

Tylko trzeba poczeac do lata i mieszkancy Wrześcia zablokuja droge na Łebę. Z tej Pic Farm tak śmierdzi ,że wyjść z domu nie można. Brawo dla Wójta Chmiela za zgodę na świniarnę w środku wsi ,50 metrów od SZKOŁY POSTAWOWEJ.

#52 ~OLA~

~OLA~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 14:08:30

<p>Napisano 32 minut temu
A ja jestem ciekaw kto jest odpowiedzialny z imienia i nazwiska za ten fragment drogi ? Co to za wybitny inzynier ruchu drogowego ? Nie sztuka namalowac pasy na praktycznie trasie szybkiego ruchu i byc zadowolonym z siebie i swoich osiagniec , gdy wiadomo ze ludzie beda tam szybko jechac i do tragedii latwo. Czy ten ktos czeka az cala wioska sie wyludni ?
ZGADZAM SIĘ W 100% , ALE NIE CHODZI TYLKO O PRZEJŚCIE DLA PIESZYCH ALE I O BEZPIECZNY ZJAZD DO WIELOGŁÓW, NAWET WCZORAJ BYŁ TAM WYPADEK, BO KIEROWCY MYŚLĄ , ŻE CHCEMY KOGOŚ WYPRZEDZIĆ Z WŁĄCZONYM KIERUNKIEM ... A MY PO PROSTU PRZEPUSZCZAMY TYCH Z NAPRZECIWKA, ABY MÓC ZJECHAĆ DO NASZEJ MIEJSCOWOŚCI....

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 14:16:50

Pociąg nie gryzie milordzie, wcześniejszy wyjazd z domu poniekąd także :]

podstaw mi go w saborzu to pojade pociagiem. Nie ma problemu.
Po drugie: mam auto po to, aby nim jezdzic i wyjezdzam wtedy, kiedy mi sie podoba, kiedy mi pasuje. Pozwol, ze sama bede o takich rzeczach decydowala.

#54 Ilona K.

Ilona K.

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 06 styczeń 2013 - 14:41:46

Sami inżynierowie ruchu na tym forum... To jasne, że coś w tym miejscu należy zmienić.

#55 ~DwaRazyDwa~

~DwaRazyDwa~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 14:41:54

http://www.gp24.pl/a...arams=Itemnr=15
http://www.gp24.pl/a...arams=Itemnr=21

Dwa zdjęcia przedstawiające owe przejście z dwóch stron. Widać, że samochody nadjeżdzające z obu stron są widoczne z duuuuużej odległości. Naprawdę nie wiem co w tym przejściu jest niebezpiecznego. Może należy wyedukować mieszkańców Wielogłów jak należy przechodzić przez przejście dla pieszych (najpierw w lewo, potem w prawo i jeszcze raz w lewo - to pomaga, serio!).

#56 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 14:43:47

ZGADZAM SIĘ W 100% , ALE NIE CHODZI TYLKO O PRZEJŚCIE DLA PIESZYCH ALE I O BEZPIECZNY ZJAZD DO WIELOGŁÓW, NAWET WCZORAJ BYŁ TAM WYPADEK, BO KIEROWCY MYŚLĄ , ŻE CHCEMY KOGOŚ WYPRZEDZIĆ Z WŁĄCZONYM KIERUNKIEM ... A MY PO PROSTU PRZEPUSZCZAMY TYCH Z NAPRZECIWKA, ABY MÓC ZJECHAĆ DO NASZEJ MIEJSCOWOŚCI....

Może należy najpierw włączyć kierunkowskaz, a później hamować?

#57 ~Oscar~

~Oscar~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 14:54:24

Sami inżynierowie ruchu na tym forum... To jasne, że coś w tym miejscu należy zmienić.

Należy zmienić, oczywiście.
Przede wszystkim dostosować prędkość do znaków oraz skupić uwagę na przejściu dla pieszych. To ze strony kierowców.
Od strony pieszych należy prawidłowo przejść przez jezdnię.
Do tego nie trzeba inżyniera.

#58 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 14:59:23

Dwa zdjęcia przedstawiające owe przejście z dwóch stron. Widać, że samochody nadjeżdzające z obu stron są widoczne z duuuuużej odległości. Naprawdę nie wiem co w tym przejściu jest niebezpiecznego. Może należy wyedukować mieszkańców Wielogłów jak należy przechodzić przez przejście dla pieszych (najpierw w lewo, potem w prawo i jeszcze raz w lewo - to pomaga, serio!).

Zgadam sie!Z daleka widac jadace auto wiec nie wiem w czym problem?No chyba ze ktoś jest pod wpływem alkoholu i myśli ze jest najważniejszy!Co sięgam pamięcią przez 20 lat to chyba każdy był tam potracony w okolicy Wielogow pod wpływem alkoholu!Zjazd tam powinien byc ale pieszych to tam za wiele nie uratujecie.No chyba, ze przestana spozywac

#59 ~Urbi~

~Urbi~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 15:12:39

A w Słupsku? Chodnik na Tuwima, Kilińskiego i na wielu innych ulicach szerokości metra-półtora, niezabezpieczone barierkami, chodzą nimi osoby starsze, bawią się dzieci. Kierowcy jeżdżą jak szaleni, przekraczają prędkość, przejeżdżają na czerwonym, nieustępują pieszym, stają na zebrach. Ten Słupsk to jakiś koszmar, tam gdzie niepotrzebne są barierki, bo jest pas zieleni lub jezdnia oddzielona od chodnika, postawili (pewnie jeszcze za komuny) barierki. Tam, gdzie są potrzebne ich nie ma, bo przecież nikt o tym nawet nie pomyśli. Hałas, brak ekranów akustycznych, smród spalin. Kto tym miastem zarządza? Tu jest tragicznie!

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 15:17:53

A w Słupsku? ......., .............. Kto tym miastem zarządza? Tu jest tragicznie!

jak ci zle w slupsku to wyprowadz sie do wieloglow

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych