Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

95 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~walić palantów~

~walić palantów~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 10:54:05

xxxx rządzących, xxxxx tych xxxxxx kiedy oni odpowiedzą za swoje czyny?

Proszę wypowiadać się trochę oględniej

Użytkownik Rebelivs edytował ten post 06 styczeń 2013 - 11:31:56

#2 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 10:55:13

Proszę uprzejmie protestować w sposób nie utrudniający życia osobom nie mającym nic wspólnego z problemem. Głodówka, nie płacenie podatków, pikieta pod urzędem, przykłucie łańcuchem do drzewa...

#3 ~Shadow~

~Shadow~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 11:03:53

rozjadę ____ ROZJADĘ ! :D
więc z DROGI MI TAM !

Użytkownik Rebelivs edytował ten post 06 styczeń 2013 - 11:33:54
wulgarnie

#4 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 11:09:31

Pisałem wcześniej by sołtys zrobił we wsi akcje profilaktyczną odnośnie picia i wchodzenia na drogi a oni wyskakując z pikieta na drogę!We wsi chodźcie i mówcie co grozi im jak będą dalej tak pić!No chyba, ze juz wszyscy wyginęli?

#5 ~lipa~

~lipa~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 11:23:59

a kamizelki odblaskowe to sa załozone czy tak sobie chadzacie dalej szaro-burzy?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 11:24:42

Pisałem wcześniej by sołtys zrobił we wsi akcje profilaktyczną odnośnie picia i wchodzenia na drogi a oni wyskakując z pikieta na drogę!We wsi chodźcie i mówcie co grozi im jak będą dalej tak pić!No chyba, ze juz wszyscy wyginęli?

Wczoraj doszło do kolejnego wypadku. W samochód skręcający w droge powiatową do Wielogłów uderzył inny pojazd. Nikomu nic sie nie stało. Te skrzyżowanie JEST niebezpieczne, doszło tam do wielu wypadków, nie tylko z udziałem pieszych. Od kilku lat sołtysi starają się wywalczyć przebudowe tego skrzyżowania, niestety bezskuteczne.

#7 ~Inka~

~Inka~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 11:28:03

Zamiast zrobić bezpieczne przejścia lub postawić barierki nie mówiąc o innych rozwiązaniach to najepszym wyjściem jest postawić radar i zbierać mandaty. A wystarczyłyby światła przy przejściu dla pieszych za pieniądze z mandatów.Poza tym perzystanek również jest za blisko zjazdu z obwodnicy wystarczyło by go przenieść aby była lepsza widoczność i postawić dobrą lampę, a nie oszczędnościowe oświetlenie.

#8 ~kiero~

~kiero~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 11:28:49

Wczoraj doszło do kolejnego wypadku. W samochód skręcający w droge powiatową do Wielogłów uderzył inny pojazd. Nikomu nic sie nie stało. Te skrzyżowanie JEST niebezpieczne, doszło tam do wielu wypadków, nie tylko z udziałem pieszych. Od kilku lat sołtysi starają się wywalczyć przebudowe tego skrzyżowania, niestety bezskuteczne.

O co chodzi z tym skrzyżowaniem? Nie ma tam znaków, czy jest słaba widoczność?

#9 ~dede~

~dede~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 11:29:43

No i gdzie sa te zdjacia???

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 11:34:37

W ŚWIĘTO UTRUDNIAĆ ŻYCIE LUDZIOM, TO SKANDAL !
LUDZIE jada daleko, maja do pokonania ponad 1500 km, a oni sobie robią żarty ! DRAŃSTWO !
ROZGONIĆ to towarzystwo !

#11 ~wieloglowianin~

~wieloglowianin~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 11:35:27

Poprzedni sołtys walczył równiez ale zginał na drodze do wsi rozjechany przez auto ale niestety tez był chłopina pod wpływem.

#12 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 11:37:28

i bardzo dobrze niech strajukują!!!!!

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 11:42:38

W dupach im się poprzewracało, karzą niewinnych ludzi, gdzie POLICJA ?
ROZGONIĆ to TOWARZYSTWO !
ODWOŁAĆ SOŁTYSA w TRYBIE NATYCHMIASTOWYM !

#14 ~kierowca bombowca~

~kierowca bombowca~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 11:43:10

Jak najbardziej popieram. Ludzie to jest droga krajowa a po takich drogach jezdzi sie (bynajmniej powinno) szybko. Wszycy bezmózgowcy opluwajacy tych ludzi niech wysla tam wlasne dziecko aby dojezdzalo do szkoly. Ja robie duzo kilometrow i moge sie na ten temat wypowiedziec. Osobiscie zwalniam tam zawsze szczgolnie w sezonie rolniczym, uczeszczajacy na tym odcinku wiedza o co chodzi. Pozdrawiam i zycze powodzenia tej akcji.

#15 ~łebień~

~łebień~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 11:49:46

a co ze zjazdem na starą dąbrowę tu też zginęło paru pieszych swego czasu pan marecki był zaproszony do łebienia aby podjąć temat na łamach GP i jak zwykle nic z tego nie wynikło .Łebień się panu kłania izaprasza do przejechania się naszą drogą najlepiej rowerem .Połamany rower odwieziemy panu na złom Zapraszamy serdecznie

#16 ~DwaRazyDwa~

~DwaRazyDwa~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 11:55:34

No wiadomo. Bo złe samochody chowają się w krzakach i wyskakują gdy tylko pojawi się pieszy na przejściu! Stąd te wypadki.

#17 ~Weronika~

~Weronika~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 11:58:26

Jak można w taki sposób komentować coś o czym nie ma się zielonego pojęcia. Jak się coś dzieje mówisz mnie to nie dotyczy, utrudniają mi życia a ja musze jechać. Zastanów się , czy nie postąpiłbyś tak samo gdyby na drodze zginęła osoba bliska, matka, ojciec, dziecko...Tam giną ludzie, nikt z tym nie robi, ile jeszcze osób powrót do domu ma przepłacić życiem??
A komentarz o treści,, rozjade te k..rwy" to groźba karalna i może trafić di prokuratury,

#18 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 11:59:30

niech ludzie walczą o swoje !!! mają rację

#19 ~pchełkahełka~

~pchełkahełka~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 12:01:25

Jest tam wyznaczone przejście dla pieszych?

Powinien stanąć radiowóz, dwóch policjantów z suszarką i łapać:
1) przekraczających prędkość
2) pijanych mieszkańców
3) pieszych, których nikt nie nauczył bezpiecznie przechodzić przez ulicę

Swoją drogą, naprawdę myślicie że strajk coś zmieni?
Obudźcie się, to właśnie Polska, niestety wątpię że uda się Wam wywalczyć bezpieczne przejście.

#20 ~Weronika~

~Weronika~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 12:01:32

rozjadę ____ ROZJADĘ ! :D
więc z DROGI MI TAM !

Za taki komentarz grozi prokuratura bo to jest groźba karalna !!!!!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych