Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~baltazar gąbka~

~baltazar gąbka~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 19:32:55

Grał na didgeridoo w Radiu Koszalin, teraz artykuł w Głosie Pomorza, a o kolejnym pomyśle będzie mówił w Dzień Dobry TVN :-)

#2 ~Agnieszka, Dębnica Kasz.~

~Agnieszka, Dębnica Kasz.~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 19:35:42

Widziałam je wczoraj przejeżdżając przez Motarzyno. Naprawdę fajnie to wygląda, rozweselają miejscowość.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 19:40:07

Widziałam je wczoraj przejeżdżając przez Motarzyno. Naprawdę fajnie to wygląda, rozweselają miejscowość.

Pomysł jest bardzo ciekawy. Nie, jak to wieśniackie słoneczniki w Gogolewku-totalna wiocha i poroniony pomysł...

#4 ~Uśmiechnięty~

~Uśmiechnięty~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 19:53:59

ciekawe Bartek co jeszcze wymyślisz:) :) :) Czekam z niecierpliwością :)

#5 ~uśmiechnięty~

~uśmiechnięty~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 19:58:52

Bartku z niecierpliwością czekam na dalesze twoje pomysły:) :) :) Czarownice, są super !!!!!

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 21:05:51

Na sobotę i niedzielę posadzić na jednym z płotów Gieniusia, niestety na poniedziałek zczołga się by nam panować!!!!

#7 ~super~

~super~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 22:45:13

super Bartek to jest świetne, jedną zamawiam dla Budowa!!! :)

#8 ~Migi~

~Migi~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 23:46:05

A ja myślałam już, że to sołtysowa Motarzyna :)

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 08:35:07

Słoneczniki w Gogolewku bardzo Ładnie się prezentują.Poroniony to ty człowieku jesteś że krytykujesz coś co jest naprawde piękne.Mi się podoba miejsce w Gogolewku jak przejeżdżałem tamtędy to zatrzymałem się żeby odpocząć.

#10 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 09:39:49

Chociaż w jednej wsi coś zaczyna się dziać. Tylko pozazdrościć takich osób co mają takie świetne pomysły:) tak trzymać Bartek

#11 ~byłem, widziałem~

~byłem, widziałem~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 09:50:19

Słoneczniki w Gogolewku bardzo Ładnie się prezentują.Poroniony to ty człowieku jesteś że krytykujesz coś co jest naprawde piękne.Mi się podoba miejsce w Gogolewku jak przejeżdżałem tamtędy to zatrzymałem się żeby odpocząć.
[/quote
Też znam obraz Gogolewka, tamten gość ma naprawdę rację. A w tym przypadku nie pozostaje mi nic innego, jak pogratulować ci wypaczonego gustu i rozmiękłych nóżek na widok kiczowatych pseudosłoneczników. "Naprawdę piękne"-śmieszne... polemizowałbym, bo same wykonanie słoneczników jest naprawdę niedbałe. Są to posmarowane podobizny słoneczników na zaniedbanych domostwach, a kiedy jest sezon słonecznikowy, to ani jednego żywego słonecznika tam nie widać, żeby rósł. A dumnie okrzyknęli się "słonecznikową wsią"-bo taki oto napis widnieje na początku tej wsi. Porównując super wykonane MOTARZYŃSKIE CZAROWNICE, a nasmarowane niedbale farbą na ścianach słoneczniki, to już można wnioski wysnuć... ALE SKORO DLA ciebie to sztuka i piękno....hmmm.. A może poproś kogoś z tamtejszych "artystów"-niech ci nasmaruje taki słonecznik w sypialni na suficie...i nie będziesz musiał do Gogolewka jeździć i koić się wśród tych słoneczników-tandetnie nasmarowanych słoneczników, jak wcześniej niejednokrotnie wspominałem. POZDRO!

#12 ~Dębniczanka~

~Dębniczanka~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 09:59:56

Na sobotę i niedzielę posadzić na jednym z płotów Gieniusia, niestety na poniedziałek zczołga się by nam panować!!!!

Król Geniuś Pierwszy... ja bym go nie posadziła na płocie, ale powiesiła za ja.a na suchej gałęzi! Należy mu się za te lata "królowania" :angry:

#13 ~kate~

~kate~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 11:38:34

brawo Bartek

#14 ~sabrinka~

~sabrinka~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 12:18:09

Super sprawa ,ale szkoda że pan Bartek nie pochwalił mieszkańców którzy pomagali mu w tej pracy.

#15 ~Marcin z Motarzyna~

~Marcin z Motarzyna~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 12:19:19

Szkoda, że nie zrobili do tego artykułu galeri tych postaci. Pozdrawiam jak to Bartek napisał pozytywnie nakręconych.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 12:42:59

Pochwalił i wymienił wszystkich, bo słyszałem tę rozmowę, niestety nie ujeli tego w artukule, jak widać jest on bardzo krótki.

#17 ~bartek~

~bartek~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 13:00:43

witam wszystkich pozytywnie zakręconych i dziękuje za miłe komentarze. Pozdrawiam Bartek

#18 ~dziako~

~dziako~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 16:01:53

No i się Zajcu artykułu doczekałeś. Mogliby jeszcze przynajmniej o Olku wspomnieć, bo poza Tobą to on się chba z nas wszystkich najbardziej w to zaangażował, bo ja to tylko dwie listewki zbiłem do kupy. Ale fajnie, że jest artykół.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 20:56:19

Czarownice naprawdę pięknie się prezentują :) Tak Trzymaj Zajcu! :)

#20 ~mieszkaniec wsi.~

~mieszkaniec wsi.~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2012 - 16:24:13

Są tacy mieszkańcy którym się nic nie podoba czy się coś we wsi robi czy nie ,a najwięcej do gadania mają takie osoby które nic nie robią tylko się zajmują plotkami .Szkoda takich ludzi .Bartku i pomocnicy dziękujemy za tak wspaniały pomysł ,takich ludzi więcej i wieś będzie kwitła jeszcze bardziej:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych