Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

38 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 12:20:19

Ten park dopiero powstał, tak więc z czasem mogą się pojawić ruchome dinozaury czy restauracja gdzie turysta będzie ucharakteryzowany na prapiasta i będzie mógł zkosztować swojskiego jadła z drewnianych, glinianych czy też kamiennych naczyń np. jedna micha kopytek albo jakieś podpłomyki, zsiadłe mleko itp. Na wszystko przyjdzie czas. Póki co to i tak rewelacja w tym regionie.

#22 ~~tomek~~

~~tomek~~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 15:56:21

Dajcie spokój z tymi cenami za wejście. Opłaca się tam raz tylko pojechać. Pokazać dzieciakom i tyle. Nie opłaca się po prostu.

#23 ~slavecki~

~slavecki~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 16:55:20

Ten park dopiero powstał, tak więc z czasem mogą się pojawić ruchome dinozaury czy restauracja gdzie turysta będzie ucharakteryzowany na prapiasta i będzie mógł zkosztować swojskiego jadła z drewnianych, glinianych czy też kamiennych naczyń np. jedna micha kopytek albo jakieś podpłomyki, zsiadłe mleko itp. Na wszystko przyjdzie czas. Póki co to i tak rewelacja w tym regionie.

W barze pewnie będą sprzedawać dinoburgery, skrzydełka Pterozaurów, itp, grillowany stek z T-Rexa itp?

Użytkownik slavecki edytował ten post 18 czerwiec 2010 - 16:55:52

#24 ~baca~

~baca~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 17:19:59

MUSZĘ WAS (POMORZAN)ROZCZAROWAĆ! PARK JURAJSKI W KRASIEJOWIE(WOJ.OPOLSKIE) JEST NA 40 HEKTARACH PLUS PAWILONY Z WYSTAWAMI (EKSPONATAMI) TAK ŻE WASZ NIE JEST największy.MIMO WSZYSTKO POZDRAWIAM POMORZAN.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 19:27:10

Może i nie jest najwiekszy ale i tak jesteśmy zadowoleni

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 09:30:12

Fakt ceny biletów są najdroższe ze wszystkich w parkach dla przykładu w JuraParku w Krasiejowie którego budowa pochłonęła zapewne z 3 razy więcej pieniedzy(budżet w wysokości 28mln zł, a to tylko na 1 część planu później w 2012 roku dojdzie największe w Polsce muzeum ziemi;))ceny bi;etu noramalnego to 18 zł w czym jest sporo atrakcji w cenie biletu:). No i racja przesadzili z tym, że to największy park w Polsce ten w Krasiejowie jest 2 razy większy(40 ha), a największy w Europie pod względem ilości modeli. No i oczywiście takie modele nie zobaczycie nigdzie indziej bo są produkcji stoważyszenia delta(założyciel parku) zresztą sami zobacznie na stronie www.juraparkkrasiejow.pl tam są fajne zdjęcia również z modelami. Dodam jeszcze, że te modele są jedne z najdokładniejszych na świecie bo zostały wyprodukowane w konsultacji z naukowcami. Hmmm.. a do tego w Łebie się w przyszłym roku wybiore bo nad morze pojade to skorzystam:D

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 17:46:33

MUSZĘ WAS (POMORZAN)ROZCZAROWAĆ! PARK JURAJSKI W KRASIEJOWIE(WOJ.OPOLSKIE) JEST NA 40 HEKTARACH PLUS PAWILONY Z WYSTAWAMI (EKSPONATAMI) TAK ŻE WASZ NIE JEST największy.MIMO WSZYSTKO POZDRAWIAM POMORZAN.

Ale nie mają inne parki swoich monet. Ten ma, aż trzy ;-)

AR

#28 ~wiktoria~

~wiktoria~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2010 - 18:15:13

bylam tam super miejsce najlepsza atrakcja chyba z tamtych regionów

#29 ~Elżbieta~

~Elżbieta~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2010 - 10:10:28

Wyślij e-mailByłam , jest co ogladać a jednocześnie świetny spacer w specyficznym klimacie. Jest nowy więc wiele roślin jeszcze nie daje zamierzonego efektu, ale później napewno będa efekty. Dziękuję Panom właścicielom za ekstra zagospodarowanie tego terenu.Chodzenie po pomoście w śród wysokich szuwar i odgłosy to jest efekt.

#30 ~Elżbieta~

~Elżbieta~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2010 - 10:15:53

W Łebie jak sie dowiedziałam to jest połowa tego co ma być. Więc poczekamy zobaczymy.

#31 ~Emka~

~Emka~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2010 - 14:06:41

Mi ogólnie się podobało, wiadomo to atrakcja głównie dla dzieci. Można fajnie spędzić czas na świeżym powietrzu.
Czekam kiedy w Polsce powstanie wesołe miasteczko z prawdziwego zdarzenia.
Najfajniejszą figurę dinozaura widziałam w Londynie, chyba w Muzeum Ziemi. To był chyba Tyranozaur, ruszał się i wydawał dźwięki bardzo realistycznie. Robił wrażenie, małe dzieci płakały i nie chciały podchodzić do barierki :) ale pewnie był wart tyle co wszystkie figury z Łeby.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2010 - 09:16:30

Mi ogólnie się podobało, wiadomo to atrakcja głównie dla dzieci. Można fajnie spędzić czas na świeżym powietrzu.
Czekam kiedy w Polsce powstanie wesołe miasteczko z prawdziwego zdarzenia.
Najfajniejszą figurę dinozaura widziałam w Londynie, chyba w Muzeum Ziemi. To był chyba Tyranozaur, ruszał się i wydawał dźwięki bardzo realistycznie. Robił wrażenie, małe dzieci płakały i nie chciały podchodzić do barierki :) ale pewnie był wart tyle co wszystkie figury z Łeby.

Tez czekam na wesole miasteczko:) ale czy sie doczekamy????:) watpie. Niemcy maja ich cale mnostwo, jakies heide parki, tropical island itd. u nas w polsce chociaz jedno mogloby byc..:(

#33 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2010 - 17:36:22

Na stronie parku łeba sa zdjecia z ktorych wynika ze w parku mozna zobaczyc ludzi i mamuty, z tego co mi wiadomo to zupelnie inna era, jaki to ma zwiazek z dinozaurami?

#34 ~wiola~

~wiola~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2011 - 11:05:12

ile kosztuje przejazd autem flinstona?

#35 ~Emilia~

~Emilia~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2015 - 22:02:28

Fajnie, ale największy park dinozaurów w Polsce jest w Krasiejowie pod Opolem ;) Jurapark :)

#36 ~Daria~

~Daria~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2015 - 22:13:39

Ten Krasiejowski jest ponoć największy w Europie, super tam jest ;)

#37 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 20:09:22

Z mojej szkoły wycieczka była w Krasiejowie i podobno była bardzo udana, moja klasa też ma jechać, ale dopiero w kwietniu, można zrobić sobie fajne zdjęcia, np przy takiej wielkiej łapie dinozaura :)

#38 ~Luli~

~Luli~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 20:17:41

Uwielbiam podróżować i zachęcam do tego wszystkich, nie ma co siedzieć w domu, korzystajcie z atrakcji, parków rozrywki oraz z przyrody:) budujcie wspomnienia;) dinoparki też warto odwiedzić ;) a jak miło jest przeglądać później zdjęcia;)

#39 ~Aldi~

~Aldi~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 20:32:55

Ja widziałam kiedyś sesję ślubną zorganizowaną w Juraparku :D oryginalnie :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych