Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

38 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~emblemat~

~emblemat~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 06:58:04

Fajna Sprawa:D

Użytkownik emblemat edytował ten post 18 czerwiec 2010 - 06:58:49

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 07:11:32

Fajne. W jakiej cenie bilety?

#3 ~slavecki~

~slavecki~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 07:17:33

Może i największy w Polsce, szkoda tylko, że nie ma w nim ruchomych dinozaurów tak jak w DinoZatorland w miejscowości Zator w Małopolsce. Jest tam największy na świecie ruchomy T-Rex i jedyny na świecie chodzący Triceratops. http://www.dinozator...p?film=film.wmv

#4 ~slavecki~

~slavecki~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 07:21:58

Fajne. W jakiej cenie bilety?

Szkoda, że GP24 nie podaje takich wiadomości, ani linka do strony parku. Na szczęście wujek gugiel wie wszystko i potrafi znaleźć stronę internetową parku - http://www.lebapark.pl/ tam jest wszystko o parku, łącznie z cenami biletów.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 07:41:12

potwierdzam, park w Zatorze - DinoZatorland robi wrażenie... polecam wszystkim i zapewniam, że dzieci nie maja szans na nudę - poza dinozaurami jest tam mnóstwo innych atrakcji.

#6 ~jjjoj~

~jjjoj~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 07:41:31

Największy park jurajski otworzono w Krasiejowie k/ Ozimka w województwie opolskim.

http://www.juraparkkrasiejow.pl/

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 08:23:48

jak dla mnie to troche przegiecie z cenami...mam dwojke dzieci ponizej 3 roku zycia i co?teraz po 15zl na nich do tego ja z mezem daje 70zl...watpie, aby duzo rodzin bylo na to stac, a co dopiero jak ktos ma 3-4 dzieci????

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 08:35:18

jak dla mnie to troche przegiecie z cenami...mam dwojke dzieci ponizej 3 roku zycia i co?teraz po 15zl na nich do tego ja z mezem daje 70zl...watpie, aby duzo rodzin bylo na to stac, a co dopiero jak ktos ma 3-4 dzieci????

a kredyty na tę inwestycję to kto ma spłacać? nikt charytatywnie tego parku nie postawił. pomyślcie ile kasy tam włożono, ile dzierżawa takiego terenu kosztuje.... to będzie wiadomo dlaczego takie ceny.

#9 ~slavecki~

~slavecki~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 08:45:52

Widać, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Na stronie parku jest jak wół napisane: "Dzieci do lat 4 GRATIS".

#10 ~ilmaza87~

~ilmaza87~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 08:51:41

Jak myślisz dlaczego ten Park utworzono w Łebie a nie np w Słupsku czy Lęborku? I to jeszcze przed sezonem??
To pytanie jest retoryczne.

#11 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 09:03:33

ale przy Bałtowskim Parku Jurajskim to się chowa,hehehe :rolleyes:

#12 ~~ona~~

~~ona~~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 09:58:11

Gratulacje, fajny pomysł!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 10:11:28

ale przy Bałtowskim Parku Jurajskim to się chowa,hehehe :rolleyes:

Ale do Bałtowskiego trzeba jechac aż na południe Polski a tu mamy atrakcje u siebie.

#14 ~JO-JO~

~JO-JO~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 10:14:50

Tylko ta opłata za zwiedzanie. Chyba ich pogięło - ile to ma kosztować np. czteroosobową rodzinę???

#15 ~JO-JO~

~JO-JO~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 10:18:14

Widać, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Na stronie parku jest jak wół napisane: "Dzieci do lat 4 GRATIS".

Dzieci do lat 4 mogą się bać za darmo, dla starszych ma to być atrakcja edukacyjna. Dorosłym to zasadzie nie potrzebne ale nad dziećmi muszą sprawować opiekę 24h/dobę.

#16 ~M******~

~M******~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 10:49:19

Dzieci do 4 lat wstęp za darmo
Grupy zorganizowane 12 zł
Ulgowy 15 zł
Normalny 20 zł

Czy to aż tak dużo? To bardzo małe pieniądze za takie atrakcje. Porównując takie ceny biletów za takie atrakcje zagranicą to u nas to prawie jak za friko :) :)

P.S. Jak kogoś nie stać niech od razu nie mówi, że za wysokie ceny, do pracy i stać będzie!!!

#17 ~merr~

~merr~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 11:30:26

CZO TAM OPŁATA USTA TERAZ MOŻE SIĘ SCHOWAĆ............... BRAWO!!!!! Oni maja 100 byle jakich pomysłów my jeden ale za to jaki, no i co ustczaki????

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 11:33:49

Dla mojej rodziny wychodzi 70 zł to i aż tak nie zadużo jak na tyle atrakcji i zoo i plac zabaw i galerie.Świetny pomysł,choć jedna atrakcja tego lata bo jak spojżeć na kalendarz imprez na ten sezon to totalna masakra

#19 ~misiek~

~misiek~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 12:00:30

ale ekstra
:excl: :excl: :excl: :excl: :ph34r: ^_^ ^_

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 12:09:22

Małe dzieci ( chyba do 4 roku) wchodzą za darmo tak więc płacą tylko opiekunowie. Mój czterolatek był zachwycony. Świetny pomysł z tymi dinozaurami, do tego groty zamieszkane przez pierwszych ludzi, pojazdy " Flinstonów" + domek Flinstonów i figury, mini zoo i bardzo dużo ciekawych placów zabaw: ogromne zamczysko, wiele zjażdżalni, huśtawki, piramida sznurkowa do wspinania itp.Na każdym placu są zestawy do piaskownycy: wiaderka, grabki, łopatki . Wszystko starannie wykonane, bezpieczne. Można tam spędzić nawet cały dzień. Wrażenie robi wszendobylski rechot żab i kaskadowe wodospady. Jedynie drogo wychodzi spożywka tam kupowana: napoje, chipsy, lody ale tu można wziąć własny ekwipunek. Bardzo polecam, zwłaszcza dla dzieci, moje chłopaki wciąż są pod ogromnym wrażeniem. Aha, w słoneczną pogodę dobrze mieć krem z filtrem i nakrycie głowy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych