Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

W Kołczygłówkach motocyklista uderzył w drzewo :: zobacz komentowany artykuł

160 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~sofokles~

~sofokles~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 13:27:54

*  Pierwszym warunkiem szczescia jest rozsadek

* Pietnujcie zło nie zywiac nienawisci,nienawisc bowiem jest przyczyna zła

* Pobłazac,znaczy nie wychowywac

* Nie wszystko mozemy wszuscy

#122 ~Kordian~

~Kordian~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 14:34:48

Na pierwszy rzut oka widać również iloraz inteligencji Słupszczanina! innych słów to ty nie znasz tylko wiochę,wiochą poganiasz?? Kilka lat miałem słabą przyjemność mieszkać w Słupsku czekając na finisz budowy w jak to mówisz wiosce i napatrzałem się na takich właśnie miejskich typów ze starych,obleśnych zatłoczonych kamienic czy bloków I TO JEST DOPIERO WIOCHA!

#123 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 14:35:29

Dobrze, że Michał nie czyta tych komentarzy. Chłopak niestety już nie żyje, to mogło się przytrafić każdemu, to, że nie miał rąk nie jest ważne, zauważcie ile motocyklistów ginie każdego dnia, przez pasję- on też taką miał. Zastanówcie się co czuje rodzina, czytając Wasze komentarze. Zostawcie je dla siebie. Hejter? Jak można "hejtować" pod takim artykułem, chłopak nie żyje i nie ma tu nic do hejtowania, lepiej byście zapalili znicz i okazali współczucie rodzicom, rodzeństwu- starcili syna, brata, świetnego chłopaka. Bardzo bliską osobę w życiu. Poza tym dla mnie wypominanie wypadku sprzed tylu lat jest niezrozumiałe, każdy popełnia głupstwa, my, nasze dzieci. Człowiek uczy się na błedach. I dajcie spokój z tymi komentarzami, ciekawe jak wy byście się czuli czytając takie komentarze o bliskiej dla Was osobie. Składam kondolencje rodzinie i dziewczynie Michała. Boże świeć nad jego duszą...

#124 ~słupszczanin~

~słupszczanin~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 14:49:45

tak to jest jak wiocha zostaje wpuszczona do miasta

#125 ~JLK~

~JLK~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 14:49:55

"Nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki" Raz podjął głupią decyzję ale mu się udało. Drugi raz nie miał szczęścia. 

PS "Miał dziewczynę i był szczęśliwy" to po co podejmował takie ryzyko? 

PO TO ZEBY TACY GLUPI LUDZIE JAK TY MIELI CO ROZKMINIAC. !

#126 ~LD;K~

~LD;K~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 14:57:07

Moze motocykl byl nie sprawny? Moze wyskoczyl dzik? Moze to , moze tamto?

Jak sie nie ma rak to sie nie jezdzi motorem proste.

Widocznie oprocz rak nie mial mozgu to skonczyl jak skonczyl.

Kazdego szkoda ale ta smierc to jego bezmyslnosc i tyle.

GDYBYM BYLA TAKA IDIOTKA JA TY TO ZYCZYLABYM CI Z CALEGO SERCA ZEBYS TY BYL NA MIEJSCU OSOB Z JEGO RODZINY SKUR***LU ! ALE PREZEJ CZY POZNIEJ STRACISZ KOGOS BARDZO CI BLISKIEGO ( CHOC TEGO CI NIE ZYCZE BO JESTEM NORMALNA OSOBA) ALE ZYCZE CI TEGO ZEBYS PO STRACIE BLISKIEJ OSOBY PRZYPOMIAL SOBIE CO TU WYPISUJESZ I ZEBY WTEDY DOSZLO DO TWOJEGO ZAKUTEGO ŁBA BO TO JEST ZAL I CIERPIENIE 

#127 ~słupszczanin~

~słupszczanin~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 14:58:24

Na pierwszy rzut oka widać również iloraz inteligencji Słupszczanina! innych słów to ty nie znasz tylko wiochę,wiochą poganiasz?? Kilka lat miałem słabą przyjemność mieszkać w Słupsku czekając na finisz budowy w jak to mówisz wiosce i napatrzałem się na takich właśnie miejskich typów ze starych,obleśnych zatłoczonych kamienic czy bloków I TO JEST DOPIERO WIOCHA!

tak to jest jak wiocha do miasta zostaje wpuszczona

#128 ~M;~

~M;~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 15:03:02

Nie będę odkrywcza. Ludzie piszą że miał marzenia. Szkoda że nie miał rozumu. Prowadzić bez prawka. Brawo

cO ZA ROZNICA CZY MIAL PRAWKO CZY NIE? ROWNIE DOBRZE MAJAC PRAWKO MOZNA SIE ZABIC

#129 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 15:15:25

Jestem szczęśliwy, że moich dzieci nie było na trasie tego chłopaka, który spełniał swoje marzenia.

#130 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 15:15:39

Zrobił głupio ale komentarze nie zwrócą mu życia. Znałem go i był moim kumplem, był super kolesiem. Wyrazy współczucia dla jego rodziny, dziewczyny i synka. :(

#131 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 15:16:32

Potwierdzam, z  pełną świadomością wsiadł i pojechał -bez rąk na motor-narażając dzieci i ludzi na śmierć.Miałem przyjemnośc rozmowy  z Michałem śp.  Rozgarnięty to  On nie był.......  Rafał,norwegia--- Łączę się w bólu z rodziną,szczere kondolencje.

Potwierdzam, z  pełną świadomością wsiadł i pojechał -bez rąk na motor-narażając dzieci i ludzi na śmierć.Miałem przyjemnośc rozmowy  z Michałem śp.  Rozgarnięty to  On nie był.......  Rafał,norwegia--- Łączę się w bólu z rodziną,szczere kondolencje.

#132 ~pani Socha~

~pani Socha~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 15:18:19

Najlepiej oceniać człowieka którego się nie znalo! Nie macie pewnie pojęcia pewnie dlaczego wszedł w wieku 9 lat na słup. Nawet macie tak proste umysły żeby nie wyobrazić sobie jak bez rąk można prowadzić motor. Ja prowadzę samochód beż użycia nóg. Można? Można. Boże jacy wy jesteście prości.

#133 ~m_b~

~m_b~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 15:29:47

Hehe Sorry no. Serio. Szkoda człowieka, ale albo redaktor nieźle napity albo ktoś skłamał zdając relację z miejsca wypadku xD
Zastanówcie siętroszkę, jakim cudem koleś bez rąk i bez protez zdołał jechać motocyklem? Bez nóg można motorem jechać ale bez rąk się nie da. Czym on kierował? Czym dawał gazu? Czym wciskał sprzęgło by bieg zmienić?
Zębami? Kikutami? A może nogami? xD
Sprawdźcie jeszcze raz to doniesienie i wytłumaczcie jak on tego dokonał xD

#134 ~Filemon~

~Filemon~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 16:19:58

~m_b~ Zamknij się śmieciu, tutaj nie ma z czego się śmiać, znałem bardzo dobrze Michała, i owszem nie miał rąk, a lepiej sobie radził w życiu jak nie jeden z nas, patafianie. A co do prowadzenia motoru miał przystosowane do swojej niepełnosprawności.

#135 ~Aniaa~

~Aniaa~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 18:02:58

Czy to Michał W.?

#136 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 19:09:28

Czy to Michał W.?

Tak to Michał W.

#137 ~Konrad~

~Konrad~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 20:46:45

Wy ludzie macie naje***e jednak w głowie.. Miał swoje marzenia lubił jeździć to jego pasja.. To na ******** takie głupie komentarze..

#138 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 21:24:01

Mam nadzieję że Michał zostanie w pamięci Bliskich i Przyjaciół na długie lata. Dane Mu było przeżyć niewiele lat na tym świecie pełnym bólu i cierpienia... Wśród fałszywych i bezwzględnych ludzi którzy właśnie na tym portalu umieszczają komentarze. Warto jednak wspomnieć, że był cudownym, silnym fizycznie i psychicznie mężczyzną. Swoim optymizmem zarażał bliskich. Ogromnie żal mi Jego najbliższych. Michał już jest w lepszym świecie i czeka tam na nas...Cieszę się ,że dane mi było Ciebie poznać. Żegnaj Michale, będę modlić się za spokój Twojej duszy.

#139 ~marzena~

~marzena~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 23:18:45

Czy w tym dziecięcym wypadku stracił też mózg? W sumie pytanie czy posiadał go wcześniej bo kto włazi nasłup wysokiego napięcia? Nawet mając tylko 9 lat.

jak widać ty to sie urodziłeś/urodzilas juz bezmozgowcem. Jak mozna byc tak bezlitosnym ? Nie mi was oceniac... Ale szokuje mnie znieczulica ludzka która jest juz tak powszechna... Zal mi ludzi waszego pokroju. Kazdy w życiu popelnia bledy jeden wlazi na slup inny na zamarznięte jezioro a jeszcze inny wklada palce do gniazdka w dziecięcej glowie nie ma strachu ani nie zna sie konsekwencji no ale jak widać piszaca/piszacy ten komentarz posiada wiedze calego wszechświata GRATULACJE!!!

#140 ~marzena~

~marzena~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 23:50:46

To nie był wypadek, to było brutalne samobójstwo. Nie miał rąk, nie miał prawa jazdy, a mimo to rodzina i wielcy przyjaciele pozwolili mu jeździć na motorze? W głowie się nie mieści taki brak rozsądku i odpowiedzialności, "bo miał pasję" ... ludzie, trzymajcie mnie!!!

nie wierze w komentarze które czytam... Nie mogę pojąć jak mozna byc takim sku******* nie wiesz jak bylo wiec jak mozesz pisać takie rzeczy ?? Wedlug cb powinnismy zabronić kierowca rajdowym jeździć formulami no bo przecież moga zginąć , sami powinnismy poruszać sie wylacznie pieszo no bo tyle wypadków komunikacyjnych ze raczej nie powinnismy ryzykować ... Jeżeli ktoś chce żyć to żyje pelnia życia a nie wegetuje z dnia na dzien nie robiąc nic co go uszczęśliwia i kie zbliżając sie do swoich marzeń siedzisz w domu na du*** to siedz ale zamknij morde i nie wypowiadaj sie na temat ludzi którzy maja odwage spelniac swoje marzenia. Zycie jest zaskakujące i mozezzarzyc sie tak ze bd wegetowal,z,dnia na dzien i udusz,sie kawalkiem chleba lub utopsz w lyzeczce wody... Każdego z nas czeka śmierć jednych naturalna drugich przez czynniki zewnętrzne. Kazdy w życiu popelnia bledy i,nie nam je wytykać... Kto bez winy jest niech pierwszy zuci kamieniem. Wiec uwazasz ze nigdy nikt e popelniles bledu za który zplaciles,wysoka,cenę ? Lub ze nigdy go,nie popelnisz ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych