Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

W Kołczygłówkach motocyklista uderzył w drzewo :: zobacz komentowany artykuł

160 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 20:29:57

Czy w tym dziecięcym wypadku stracił też mózg? W sumie pytanie czy posiadał go wcześniej bo kto włazi nasłup wysokiego napięcia? Nawet mając tylko 9 lat.

Co za prostak z Ciebie !!!

#42 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 20:37:24

Bardzo wspulczuje rodzinie , nie ma to jak stracić członka rodziny panuje smutek i żal

#43 ~Doktor X~

~Doktor X~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 20:41:46

Bez komentarza

#44 ~Nie akceptuję głupoty!~

~Nie akceptuję głupoty!~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 20:43:45

Kierował powiekami

A te wszystkie komentarze w stylu "oj jaki on biedny, a jaki dobry człowiek był" to jeszcze dodawały mu skrzydeł! Powieki i skrzydła i cały świat mogę zdobyć...

#45 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 20:45:20

Nie stracił by zycia gdyby nie wsiadl, jak mial pasje to mogl go ktoś przewiezc, a nie sam wsiadal  skoro nie mial rak :s wiadomo szkoda kazdego czlowieka, ale niestety trzeba pomyslec.. ktos tu mowi o hejtowaniu ludzie poprostu pisza co mysla i jaka jest prawda.

#46 ~Nie akceptuję głupoty!~

~Nie akceptuję głupoty!~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 20:50:49

Czy w tym dziecięcym wypadku stracił też mózg? W sumie pytanie czy posiadał go wcześniej bo kto włazi nasłup wysokiego napięcia? Nawet mając tylko 9 lat.

Nic dodać, nic ująć! Wcześniej jego pasja to wchodzenie na słupy. O jej, przecież taki dobry człowiek był a wszedł. A teraz jechał na ścigaczu bez rąk, no i miał wypadek... Jak to możliwe... Aż nie można uwierzyć w jego kompletny brak odpowiedzialności!!!!

#47 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 20:51:31

ludzie czy wy nie macie serca?JA STRACILAM BARDZO BLISKA MI OSOBE I NIE JEST TO MILE ZOSTAWCIE W SPOKOJU TEGO CHLOPAKA I JEGO RODZINE. ONI MUSZA ZYC TERAZ W WIELKIM BOLU I SMUTKU A WY PISZECIE TAKIE BZURY OPAMIETAJCIE SIE

#48 ~big woo~

~big woo~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 20:51:43

Najlepiej teraz, gdy się dowiedzieliście w komentarzach, że Michał był niepełnosprawny napisać, że po co był mu motocykl, jak kierował? Chłopak miał marzenie, hobby żeby jeździć ściągaczem no i spróbował, jeździł. Zdarzył się niestety wypadek i stracił życie. Ludzie pomyślcie trochę zanim coś napiszc

ja mam marzenie żeby latac ale nie latam bo nie potrafie i wiem ze jak skocze z 10 piętra to polece(przez chwile), ale zle sie to dla mnie skończy, on tego nie przewidział???

#49 ~Koleżanka~

~Koleżanka~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 20:51:49

Widzę, że Ty się bez mózgu urodziłeś, wypominać zmarłemu wypadek sprzed 14 lat? 

Nie wierzę, że są na tym świecie ludzie Twojego pokroju! 

Jesteś człowiekiem bez serca, współczucia i chyba bez jakichkolwiek uczuć.

#50 ~Rzepa~

~Rzepa~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 20:54:02

#51 ~Koleżanka~

~Koleżanka~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 20:55:37

Nic dodać, nic ująć! Wcześniej jego pasja to wchodzenie na słupy. O jej, przecież taki dobry człowiek był a wszedł. A teraz jechał na ścigaczu bez rąk, no i miał wypadek... Jak to możliwe... Aż nie można uwierzyć w jego kompletny brak odpowiedzialności!!!!

On 14 lat temu był tylko dzieckiem, ciekawe co zrobisz jeżeli Twojemu dziecku przyjdzie tak głupi pomysł do głowy? Przecież dziecko to tylko dziecko, a rodzice nie mogą wszystkiego przewidzieć! Jeszcze za te słowa będziesz pluł sobie w twarz. Miał pasję, marzenie i je spełniał, był normalnym człowiekiem.  

#52 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 20:56:08

LUDZIE MAJA TUPET A ZWLACZA Z KOLCZYGOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRAK SLOW NIE NA JEGO GLUPOTE JAK PISZECIE TYLKO NA WASZA JESTESCIE TAK DURNI ZE W GLOWIE SIE TO NIE MIESCI ZAJMIJCIE SIE SWOJA RODZINA BRATEM SIOSTRA MAMA TATA I SOBA DAJCIE TYM LUDZIA ZYC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#53 ~Rzepa~

~Rzepa~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 20:57:35

#54 ~nina~

~nina~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 20:58:13

Jeżeli nie możemy o zmarłym powiedzieç mic dobrego to zamilknijmy!!!

#55 ~Koleżanka~

~Koleżanka~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 20:58:14

ja mam marzenie żeby latac ale nie latam bo nie potrafie i wiem ze jak skocze z 10 piętra to polece(przez chwile), ale zle sie to dla mnie skończy, on tego nie przewidział???

Masz marzenie polatać? Kup sobie bilet na samolot i leć jak najdalej stąd, bo jesteś ograniczony uczuciowo. 

Ciekawe, gdy Twoje dziecko spotka jakakolwiek tragedia będziesz dalej kogoś ograniczał.

#56 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 21:00:22

Nie stracił by zycia gdyby nie wsiadl, jak mial pasje to mogl go ktoś przewiezc, a nie sam wsiadal  skoro nie mial rak :s wiadomo szkoda kazdego czlowieka, ale niestety trzeba pomyslec.. ktos tu mowi o hejtowaniu ludzie poprostu pisza co mysla i jaka jest prawda.

Jakbyś miał taką pasję to wiedziałbyś, że to nie to samo, gdy jedzie się samemu!

#57 ~Rodzina~

~Rodzina~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 21:01:43

Gdzie wy ludzie macie serce? Proszę nie komentujcie tego!

#58 ~rzepa~

~rzepa~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 21:04:24

łamał bym cie jak gałęzie za ten wpis buraku

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 21:05:22

rzepa możesz jedynie possać...

#60 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 21:07:26

Widzę, że Ty się bez mózgu urodziłeś, wypominać zmarłemu wypadek sprzed 14 lat? 

Nie wierzę, że są na tym świecie ludzie Twojego pokroju! 

Jesteś człowiekiem bez serca, współczucia i chyba bez jakichkolwiek uczuć.

Jak dobrowolne wejście na słup wysokiego napięcia gdzie widnieje napis "NIE DOTYKAĆ URZĄDZENIE ELEKTRYCZNE!!!" może być wypadkiem? Nie kumam, wytłumacz mi to proszę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych