Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

W jakim banku konto osobiste

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2010 - 16:57:59

Zanim założysz konto w banku, porównaj najtańsze konta i sprawdź tabele opłat i prowizji. Konto w banku to często konieczność, a wcale nie trzeba za nie płacić.
Załóż konto już dziś, to nic nie kosztuje.
Polecamy tanie konta osobiste, m.in.:
- mBank
- ING
- dbNET w Deutsche Banku
---------------
porównanie tanich kont bankowych

#2 pettardda

pettardda

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 27 styczeń 2016 - 15:39:50

Masz rację w 100% przed wyborem konta należy najpierw porównać wszystkie możliwie najlepsze opcje i wtedy się zdecydować. Ja tak samo dużo o tym czytałem i porównywałem na stronie : http://osobiste.net/ gdzie mają świetne artykuły z podpowiedziami i porównywarkami kont osobistych, na pewno wam pomogą wybrać najlepsze konto osobiste !

#3 ~Anie92~

~Anie92~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2017 - 12:13:16

Banki lubią często zmieniać prowizje od wypłat z bankomatów, przelewów itd, często na wyższe.
Nie lubie takiej praktyki ale od siebie mogę polecić konto direct ING, darmowe, w dodatku oferują 120zł dla
nowych klientów, strona promocji konto-direct.pl

#4 mipa

mipa

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 09:01:31

polecałabym mbank. Mają dobrą ofertę i fajną obsługę. ale to szczególnie dla klientów, którzy lubią samoobslugę :D samodzielnie można rozporządzać finansami

#5 daphne

daphne

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 21:22:41

Jak sami wiecie, w dzisiejszych czasach na rynku jest masa różnego rodzaju banków, z tego tez powodu prześcigają się one nawzajem dając nam coraz to większe możliwości a wszystko to ze względu na klientów, ponieważ każdy bank chce ich mieć jak najwięcej. Warto wspomnieć, że praktycznie każdy bank daje nam możliwość założenia tzw. konta osobistego, według mnie, konto osobiste jest w pełni wystarczające nawet dla najbardziej wymagających.

W jakim banku najlepiej konto założyć ranking banków

Użytkownik daphne edytował ten post 20 lipiec 2017 - 21:23:54

#6 daphne

daphne

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 21:25:30

Domyślam się, że każdy z was ceni sobie wygodę oraz komfort, z tego powodu jestem pewien, że konto osobiste a w dodatku online spełni wasze oczekiwania w 100%, ponieważ jest to bardzo wygodne a zarazem profesjonalne rozwiązanie, ponieważ nie trzeba wychodzić z domu aby załatwić ważne sprawy, które wymagały by fatygi do miasta gdyby nie konto online.
Jeśli chodzi o najlepsze banki to jest to na pewno ekonto m mbank

#7 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 19:25:24

Takie konto to już chyba standard w bankach Mam tego typu Prime w Lionsie i jestem zadowolony. Wpływ 2tys. miesięcznie i nie obchodzą cie żadne opłaty.

#8 ~karolajka~

~karolajka~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2017 - 18:39:07

Takie konto to już chyba standard w bankach Mam tego typu Prime w Lionsie i jestem zadowolony. Wpływ 2tys. miesięcznie i nie obchodzą cie żadne opłaty.

a karte do niego masz? jakie warunki i opłaty?

#9 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2017 - 14:15:22

Mam, z Prime dostępna jest ekskluzywna karta debetowa Lions Bank. Wydanie i prowadzenie jest za 0zł, wypłaty w pl i zagranicą też. Dodatkowo ma opcje Prioryty Pass przydatną jak podróżujesz. 

#10 ~karolajka~

~karolajka~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2017 - 19:21:08

To chyba tymi wypłatami za darmo wygrała właśnie. A ta opcja dla podróżujących jest darmowa, czy sie coś dodatkowo płaci? 

#11 Mateo 77

Mateo 77

Znajomy

• PipPip
  • 49 postów

Napisano 17 sierpień 2017 - 10:37:59

Dobre pytanie. Na pewno warto wybierać takie banki, które tanio obsługują waluty zagraniczne. Jednak dzisiejszy świat wymaga takich rozwiązań. Ja myślę, że konta walutowe w euro to absolutna podstawa. Weźcie to pod uwagę przy decydowaniu się na konkretny bank

#12 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2017 - 18:45:22

To chyba tymi wypłatami za darmo wygrała właśnie. A ta opcja dla podróżujących jest darmowa, czy sie coś dodatkowo płaci? 

Dostęp do saloników VIP jest płatny, 24 EUR, ale to w sumie niewiele jak za taką wygodę, można spokojnie popracować, skorzystać z Wi-Fi i urządzeń biurowych lub po prostu zrelaksować się między lotami.

#13 skakann

skakann

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 13:15:21

Jestem osobą, kobietą która często szukała pożyczek na jakiś wyjazd na wakacje, wczasy. Co roku korzystałam z różnych chwilówek i to był błąd. Odkąd skorzystałam z oferty firmy AASA moje problemy znacznie się skończyły. W 15 min otrzymałam od nich decyzję, dostałam najnizsze oprocentowanie pożyczki i to właśnie oferta z której ostatnio chciałam skorzystać. Doszły mi różnego rodzaju kursy, prawo jazdy i wydatki się znacznie zwiększyły. Na szczęście Aasa udzieliła mi odpowiedniej pożyczki pozabankowej na moje potrzeby aspiracyjne. Jeśli szukacie pożyczek to nie chwilówki tylko właśnie takie jak oferuje firma AASA kredyt online na takie wydatki to najlepsza opcja, wiem z własnego doświadczenia !

#14 ~Moro~

~Moro~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2017 - 21:08:41

A wracając do tematu - fakt na niektórych lotniskach te saloniki to chyba jedyne miejsce gdzie można odpocząć, a taka kasa, za święty spokój jest do zaakceptowania. Widziałam, że to Prime można założyć przez internet, nie ma problemu z kartą przy tej opcji, normalnie wydają?

#15 ~tylko w SPARKASSE~

~tylko w SPARKASSE~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2017 - 21:19:14

Angela Merkel daje gwarancje!

#16 ~alias~

~alias~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2017 - 22:34:30

Moro jak pytasz o taka normalna płatnicza, debetowa to nie. Normalnie wydaja i nie płacisz za wydanie.

#17 eyeshot

eyeshot

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 24 listopad 2017 - 21:48:33

Ja miałem konto w bzwbk ale dużo opłat mieli, znalazłem stronę http://zakladam24.pl tam miałem porównanie wielu ofert bankowych i wybrałem teraz ING i  jestem zadowolony. 

#18 taricotti

taricotti

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 27 listopad 2017 - 09:15:01

Jeśli chodzi o osobiste konto bankowe to polecam nest bank. Wiele banków przedstawia swoje oferty jako bezpłatne ale często ukrywają jakieś warunki, które trzeba spełnić w celu uniknięcia opłat. Od kilku miesięcy w nest banku na razie się nie doszukałem żadnych haczyków, obsługa jest wygodna, także nie mam się do czego przyczepić póki co :)

#19 geldmarket

geldmarket

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 02 grudzień 2017 - 00:12:08

To takie troche prozaiczne pytanie duzo mamy teraz porównywarek kont osobistych .

Wyastrarczy wybrac opcje jakie nas interesuja i same wyskakuja dopasowane oferty je zeli wybierzemny darmow e przelewy, karte, bankomaty  itd itp wykocza nam dopasowane oferty

#20 ~TIMON~

~TIMON~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2018 - 23:27:47

Witam

Zapraszam do kontaku ze mną, bankowowiadomo@gmail.com 
Indywidualnie postaram się polecić dla Ciebie najlepsze konto osobiste, 
pożyczkę, kredyt lub inne usługi bankowe.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych