Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

W jakich sklepach kupujecie zabawki dla dzieci?

zabawki dzieci

144 odpowiedzi w tym temacie

#141 slawek333332

slawek333332

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 11:43:11

Ostatnio swojemu synowi jako prezent kupiłem zabawkę bransoletki loom bands wzory . Sam do końca nie wiedziałem czy w ogóle taka zabawka będzie mu się podobała.Na szczęście ta zabawka bardzo mu się spodobała.Wszystko było super.

#142 Julia1994

Julia1994

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 16 sierpień 2019 - 11:37:19

Nie wiele się dowiedziałam, ale dzięki. To, że wszedzie made in chine to każdy wie, ale są takie miejsca gdzie będzie 99% chińszczyzny, a będa takie w których będzie 80%, wiec te 20% z których już wybrać można. Na targu jeden dość fajny sklepik (nazwy nie podam, bo zatraz ten od kryptoreklamy się odezwie, ale co w niej złego w końcu każdy ma swój rozum i jak ktoś napisze że to miejsce super to całe miasto tam poleci, bo przecież to forum kształtuje powiatowe trendy i jest opinotwórcze), ale gdzie jeszcze warto coś kupić??
Internetu to pewnie każdy czasami cos kupuje, ale czasami też fajne cos kupić na miejscu, jak się idzie z dzieckiem.
etykiety potrafie czytać i nie trzeba tu wielkiej wrażliwości by zrozumieć, że nie o to pytałam. Ale cóż, myślałam że wątek się też może przydać innym w końcu świeta za 1.5miesiąca.

Polecam sklep internetowy https://homeland.toy...omki-umeblowane - ostatnio zamówiłam u nich piękny drewniany domek dla lalek z mebelkami dla mojej trzylatki i obie jesteśmy w nim zakochane, a wykonanie to 100% rękodzieło produkowane w Polsce! 

Użytkownik Julia1994 edytował ten post 16 sierpień 2019 - 11:38:58

#143 ~Kamil77~

~Kamil77~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 13:51:27

Sporo ró żnych ofert na rynku jeśli chodzi o zabawki sprzedawane w sieci. Poza tymi największymi sieciami sklepów myślę, że warto będzie kupić coś w tych mniej znanych firmach, bo często będzie można coś zaoszczędzić. Dosyć bogatą ofertę produktów mają w sklepie tupiko.pl/. Kupowałem u nich gry od marki Clementoni i jestem zadowolony.

#144 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 09:31:21

Świetną ofertę zabawek znajdziecie w sklepie Kraina Zabawy. Dobre ceny, często promocje lub wyprzedaże. Zabawki dobrej jakości i w dobrych cenach, a oprócz tego szybka realizacja zamówienia.

#145 MilaKinga

MilaKinga

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 20 sierpień 2019 - 18:44:31

Bierz tam gdzie najtaniej. Wszedzie chinszczyzne sprzedaja.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zabawki, dzieci

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych