Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

W jakich sklepach kupujecie zabawki dla dzieci?

zabawki dzieci

158 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~Kasia..~

~Kasia..~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 19:39:46

Polecam sklep internetowy z zabawkami

KUFEREK SKARBÓW mają fajne ceny, do tego promocje a jak zamawiałam to spotkała mnie miła niespodzianka otrzymałam dodatkowo małą torebeczkę dla mojej księżniczki. Polecam

#122 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 19:42:09

KUFEREK SKARBÓW mają fajne ceny, do tego promocje a jak zamawiałam to spotkała mnie miła niespodzianka otrzymałam dodatkowo małą torebeczkę dla mojej księżniczki. Polecam

#123 ~Kasiaaa~

~Kasiaaa~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 19:43:45

#124 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2018 - 14:53:45

Witam wszystkich forumowiczów

Ja osobiście dla moich dzieci kupuję na [SPAM] Posiadają bardzo obszerny asortyment w niskich cenach, a na dodatek co jakiś czas dostaję o nich bony rabatowe które zawsze chętnie wykorzystuję ze względu na jeszcze niższe ceny zabawek dla moich pociech

#125 NataliaJ

NataliaJ

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 marzec 2018 - 18:21:18

Ja mogę internetowy polecić :) Przyjaciółka mi poleciła [SPAM]

Znajdziesz i sporo fajnych, ciekawych zabawek ale też gry dla dzieci 

Mają czat więc można też poprosić o poradę :)

#126 SylwiaS84

SylwiaS84

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 marzec 2018 - 16:31:50

Ja kupuje przeważnie w sklepach internetowych lub na targach, bo przyznam, ze stacjonarnie często to sam plastik lub jakieś zabawki robione w chinach. Ja kupuje zabawki edukacyjne Lundi. Fajna mała firma rodzinna. 

#127 pattuss

pattuss

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 30 kwiecień 2018 - 13:00:05

Oczywiście drewniane zabawki nie będą dobre dla młodszych dzieci, a starszym na pewno trochę się znudzą. Na przykład chłopcy uwielbiają zestawy konstrukcyjne lub typowe klocki lego znajdziecie super zestawy w sklepie z zabawkami https://ene-due.eu Mnie zachwyciła seria Mała Armia i World of Tanks klocków Cobi. Dla 12-latka to wspaniała zabawa.

#128 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2018 - 18:41:22

Przestrzegam przed firmą DARMAR II FOKSIŃSKI DARIUSZ z Torunia zabawki.torun.pl. Sprzedać tak, przyjąć reklamację- nigdy. Oszust i naciągacz.

Potwierdzam również nie polecam tego sklepu DARMAR II FOKSIŃSKI DARIUSZ z Torunia zabawki.torun.pl. Mili do sprzedaży potem sprzęt się psuje po niecałym roku części niema niemiła obsługa 

#129 Dobron

Dobron

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 13 lipiec 2018 - 13:19:18

Jeżeli chodzi o wybór zabawek, to często szukam najpierw jakichś inspiracji, najczęściej w internecie. Zazwyczaj aby dowiedzieć się jakie są aktualne trendy w branży zabawkarskiej zaglądam na bloga modne-zabawki.eu gdzie mam okazję poznać nowe pomysły na prezenty dla moich pociech. Warto jest przede wszystkim stawiać na bezpieczeństwo i wybierać zabawki adekwatnie do wieku dziecka.

#130 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 11:31:26

Polecam sklep internetowy bartusiowo.pl mają w wiekszosci zabawki drewniane, bardzo dobrej jakosci,sama zamawiam u nich

#131 ~niuniao0~

~niuniao0~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2018 - 16:06:33

Jestem trollem, więc wypisuję wszędzie komentarze, które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Robię to po to, bo mam nadzieję, że ktoś moje anonimowe wypowiedzi na forum uzna za prawdziwe i będzie wklejał grupom lokalnym pod postami, w których proszą o wsparcie, bo pomagają zwierzętom. Na pewno znajdzie się taka ameba umysłowa, która moje anonimowe komentarze uzna za prawdę, niezła heca! hahahah ahahhaah ahhahaha. 

#132 ~niuniao0~

~niuniao0~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2018 - 16:06:56

Jestem trollem, więc wypisuję wszędzie komentarze, które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Robię to po to, bo mam nadzieję, że ktoś moje anonimowe wypowiedzi na forum uzna za prawdziwe i będzie wklejał grupom lokalnym pod postami, w których proszą o wsparcie, bo pomagają zwierzętom. Na pewno znajdzie się taka ameba umysłowa, która moje anonimowe komentarze uzna za prawdę, niezła heca! hahahah ahahhaah ahhahaha. 

#133 ulyana

ulyana

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 30 listopad 2018 - 14:28:14

Ja dotąd to kupowałam raczej w sklepach stacjonarnych, ale powiem szczerze, że przerażają mnie ceny, jakie trzeba zapłacić za zabawki z atestami czy takie firmowe. Dlatego teraz przerzuciłam się na kupowanie w sieci. Trafiłam na sklep: https://www.limango-...awki-niemowlece i wydaje się, że ma fajne i ładne zabawki. Kupowałyście cos już tam?

#134 Balia

Balia

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 03 grudzień 2018 - 14:00:01

Nie mam jakiegoś ulubionego, ale wiadomo, przed większymi wydatkami na prezenty, jak teraz w grudniu, szukam po prostu oszczędności. Znalazłam fajną promocję na zabawki w TOYS'R'US https://toysrus.pl/t...o-50-,kategorie (niestety nie mam w pobliżu sklepu stacjonarnego, a żałuję), jutro powinien dotrzeć kurier, więc w sam raz, przed Mikołajkami :) 

#135 ~Lara~

~Lara~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 22:26:08

Fajnie, że napisałaś o tym, bo nie miałam pomysłu na prezenty pod choinkę dla swoich i siostry maluchów. Wiadomo, że jak rodzinna Wigilia to trzeba dla każdego mieć, a ja mam pięć sztuk do obskoczenia, to będzie jak znalazł. :D

#136 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 15:59:21

Mogę ci polecić ola4kids.pl najlepsze zabawki cena idealna do jakości plecam

#137 ~Luska~

~Luska~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 10:48:01

Polecam fajny sklep internetowy Jokomisiada. Szeroki wybór świetnej jakości zabawek dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych. Zawsze zaopatruję się u nich w prezenty dla chrześniaka.

#138 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 15:47:10

W multixshop są solidne, markowe zabawki.

#139 ~avocado~

~avocado~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 22:04:31

Ja podobnie jak poprzedniczki stawiam na Toys'R'Us. Nie zawsze mogę pojechać, ale zawsze mogę zamówić do domu i zaoszczędzę nie tylko na kasie, ale i na czasie, a ten w okresie przed świętami jest na wagę złota. :)

#140 ~Basiaa998~

~Basiaa998~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 14:31:07

Jeśli chodzi o różnorakie edukacyjne tablice to ja mogę polecić z doświadczenia tablicę mozaikową: tupiko.pl/produkt/tablica-edukacyjno-mozaikowa-6/. Coś innego niż typowa tablica magnetyczna i kredowa, myślę że dziecko będzie zadowolone.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zabawki, dzieci

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych