Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

W jakich sklepach kupujecie zabawki dla dzieci?

zabawki dzieci

158 odpowiedzi w tym temacie

#101 odetaforest

odetaforest

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 maj 2017 - 12:32:52

Skoro prosisz, to proszę bardzo https://www.moriongames.pl/ ja tu kupowałam kolekcje SW. Można również dostać komiksy itp. Dla każdego coś dobrego!

#102 Aniabal

Aniabal

Bywalec

• PipPipPip
  • 58 postów

Napisano 17 maj 2017 - 10:51:05

Sprawdź sobie ofertę sklepu internetowego Cobi http://cobi.pl/ znajdziesz tutaj bardzo duży wybór fajnych zabawek dla młodszych jak i tych starszych dzieci. Ja osobiście zamówiłam tutaj kiedyś model samolotu do składania synowi i był on bardzo zadowolony. Ceny również są w porządku.

#103 ~miranda~

~miranda~
  • Goście

Napisano 31 maj 2017 - 08:37:45

Lubię kupować w sieci bo oszczędzam tak czas. Znam jedno dobre miejsce - Jokomisiada, mają świetny wybór bo to hurtownia zabawek. Niedawno kupiliśmy tam trampolinę, wiadomo, że dzieciaki  je kochają, mogą skakać pół dnia na co oczywiście nie pozwalam ale cieszę się ze kupiliśmy bo jak się wyskakają to jest chociaż chwila spokoju J

#104 Kamilxxx

Kamilxxx

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 12:20:09

Wszystkie akcesoria dla dzieci kupuje sobie w Sprzedaz-Y.  Ceny są naprawdę OK, dodatkowo mają ogromny wybór zabawek i ciuchów. Myślę, że powinien Ci ten sklep przypaść do gustu.

#105 ~Joanna41~

~Joanna41~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 09:05:07

Ja dla swoich dzieci robię zakupy w sklepie welovekids.pl. Bardzo przypadł mi ten sklep do gustu ze względu na same markowe produkty pochodzące od znanych producentów. Poza tym mają tam bardzo bogaty asortyment i można wybrać coś dla dziecka w każdym praktycznie wieku i na każdą okazję. Z przesyłkami i płatnościami nie ma problemu także polecam zapoznać się z produktami pochodzącymi ze sklepu welovekids :) 

#106 ~renata22~

~renata22~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 19:28:34

Ja tez jednak czesciej kupuje ciuszki. A nawet teraz trafiłam na bardzo fajny link txm.pl/niemowlak/odziez i tutaj tez złożyłam już spore zamówienie.

#107 monna_lissa

monna_lissa

Bywalec

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 73 postów

Napisano 31 lipiec 2017 - 17:36:21

W internecie takie rzeczy kupicie najkorzystniej bo sklepy internetowe mają ciekawsze oferty i ceny są przystępniejsze. Na pewno warto przyjrzeć się ofercie na stronie [SPAM] gdzie będziecie mieli problem, żeby wybrać coś konkretnego bo oferta jest bardzo różnorodna. Idealne miejsce dla tych, którzy chcą kupić coś wartościowego za rozsądne pieniądze.

#108 karol231

karol231

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 01 sierpień 2017 - 10:47:26

Również to polecam, naprawdę fajna stronka :) 

[SPAM]

#109 pluskwamala

pluskwamala

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 18 sierpień 2017 - 13:15:23

Ja zabawki kupuję już tylko przez internet. Wyszukuję sobie konkretne marki, o których wiem, że mają bezpieczne produkty i potem zamawiam na modino.pl. Ceny są o wiele niższe niż w takich stacjonarnych sklepach w Lęborku, a ja jakoś nie lubię przepłacać jak nie muszę.

Co do chińszczyzny - niestety sporo firm tam produkuje, bo zwyczajnie się im to opłaca. Ale chińskie chińskiemu nie równe.

#110 darsmi

darsmi

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 19:43:58

Robiłem zakupy w sklepie [SPAM] Sklep działa bardzo sprawnie, a robienie w nim zakupów to czysta przyjemność. Bez problemów kupiłem to, czego potrzebowałem. Moje zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko.

#111 rama

rama

Znajomy

• PipPip
  • 46 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 07:54:07

Najczęściej kupuję zabawki dla dzieci w sklepach online. Tam mam największy wybór i znacznie niższe ceny niż w tych stacjonarnych. Poza tym, mogę dostać rzeczy, o które trudno w sklepach naziemnych. Wysokiej jakości, oryginalne zabawki znajdziecie na przykład na stronie: [SPAM]. To mój ulubiony sklep z rzeczami dla dzieci.

#112 Lanna

Lanna

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 13:00:43

Takich sklepów jest co najmniej kilka, ciężko jest tutaj wymienić jeden, bo przecież pewnie każdy, kto kupował zabawki dla dzieci ma jakieś swoje własne doświadczenie pod tym względem. Nie będę więc podawać konkretnego sklepu z zabawkami, ale dam taki mały top [SPAM] z czego pewnie te sklepy i tak są powszechnie znane. Sądzę, że najlepiej właśnie korzystać z tych sklepów i stron, z którymi już jakieś doświadczenie się ma.

#113 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2017 - 16:10:14

Ja ostatnio kupiłam zabawkę swojemu synowi na elfiaki . Co widziałam jest to nowy sklep i jakoś dużego asortymentu jeszcze nie mają, ale przynajmniej znalazłam tanio i dobrej jakości.

I ja zadowolona i dziecko zadowolone :) :)

#114 mamameczka

mamameczka

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 06 październik 2017 - 08:28:16

Ostatnio jakoś na Facebooku trafiłam na sklep [SPAM] z akcesoriami dla dzieci i niemowląt. Kompletowałam tam wyprawkę dla dziecka, a teraz regularnie kupuję zabawki edukacyjne. Mają duży wybór i aktualne trendy :) Polecam :)

#115 Miska22

Miska22

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 24 październik 2017 - 20:30:35

ja kupuje mojemu dziecku zabawki i akcesoria tematyczne :) w modzie są ostatnio zabawki super wings i zygzak mcqueen. Do tej pory kupowałam w smyku, ale ostatnio robię zakupy na [SPAM]

#116 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2017 - 17:17:35

jak sensoryczne zabawki to polecam rosneszybko.pl. dobrze uszyte i z antybakteryjne.

#117 Kornelia-0

Kornelia-0

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2017 - 17:29:06

z kodem "Lovi" jest rabat 20% na wszystko w [SPAM]

#118 ~porato~

~porato~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2018 - 08:17:26

Patrzcie tutaj - superurwis.pl/118-bestsellery

Kto powiedział, że wypasione zabawki muszą być drogie? Nie muszą. A przede wszystkim dziecko powinno dostawać takie, które je kręcą, potrafią zainteresować i mają w sobie to coś. 

Przecież nie chodzi o kupowanie dziecku prezentów ile wlezie, róbcie to rozsądnie.

#119 paulaa95

paulaa95

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 10 styczeń 2018 - 09:52:48

ja również polecam sklep [SPAM]. W internecie jest mnóstwo sklepów z przeróżnymi zabawkami ale w tym przypadku nie wiem jak oni to robią ale zawsze jest akurat to czego mi potrzeba :)

#120 Franek.74

Franek.74

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 18 styczeń 2018 - 21:22:49

Zabawki dla moich dzieci zamawiam często u [SPAM]. Mają bardzo duży wybór zabawek edukacyjnych dopasowanych do wieku dziecka. Szybka wysyłka i ciekawe promocje. Warto dodać, że zabawki posiadają wszelkie atesty.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zabawki, dzieci

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych