Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

W jakich sklepach kupujecie zabawki dla dzieci?

zabawki dzieci

156 odpowiedzi w tym temacie

#41 Amiell

Amiell

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 grudzień 2014 - 19:27:41

Jeśli ktoś szuka zabawek nierobionych metodą kopiuj/wklej, ale ładnie wykonanych i gwarantujących frajdę (nie tylko dzieci), to warto zajrzeć do leolandii - mają tam tekturowe modele do składania. Prezentują się bardzo dobrze, także z bliska. Wiem, bo już zamawialiśmy.

Na ( ...................... ) chyba w przyszłości pojawią się jeszcze inne modele, ale i te które już można kupić, są fajne. U nas wiszą i fajnie to wygląda.

Użytkownik Yktorn edytował ten post 14 grudzień 2014 - 13:15:23
Reklama

#42 nintendo

nintendo

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 09 grudzień 2014 - 20:28:17

zdecydowanie smyk albo allegro

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2014 - 17:10:37

Nigdy nie kupuję u tej pazernej z be!Eko

#44 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2014 - 13:09:53

Darmar- zabawki Toruń 

Nie polecam tego sklepu nikomu, oszukują ludzi, towar został dostarczony uszkodzony i powiedziano mi że to moja wina o pieniądzach moge oczywiście zapomnieć.

SKLEP PORAŻKA

#45 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2014 - 10:51:13

Jak dla mnie rewelacja kupiłem jestem zadowoloby a serwis pomaga nawet w złożeniu pojazdu.
Wkrótce będę potrzebował znów zabawkę - na pewno tam wrócę.

Jeśli tam wrócisz to jesteś idiotą. Facet naciaga ma kasę. Złożyłem donos w prokuraturze wiec gowno niebawem wyplynie

#46 ~nika~

~nika~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2014 - 22:05:10

Ja mam od niedawna swój ulubiony kinderland24 naprawde fajny asortyment. I dobre sprawdzone firmy.

#47 Justynka20

Justynka20

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 12 luty 2015 - 10:04:35

Ja najczęściej kupuję w sklepie ( ........................................... ) mają śliczne zabawki wysokiej jakości, moja córka uwielbia się bawić w dom, dlatego zdecydowałam się zakupić jej kuchnię dla dzieci  ( ............. ) i był to bardzo dobry pomysł gdyż dzięki temu budujemy kreatywność i odpowiedzialność naszych dzieci.

Użytkownik Yktorn edytował ten post 23 luty 2015 - 21:42:28
Reklama

#48 sylwia4012

sylwia4012

Znajomy

• PipPip
  • 44 postów

Napisano 23 luty 2015 - 21:30:39

Mogę Wam polecić super sklep internetowy, ( .................. ) Znajdziecie tu przeróżne zabawki dla dzieci w każdym wieku. Dodatkowo mają w sprzedaży mnóstwo innych akcesorii, niezbędnych dla mam. Kupicie tu zarówno całą wyprawkę, ubranka, rzeczy do pokoju, rowerki biegowe, klocki, smoczki, nocnik...dosłownie wszytsko.

Użytkownik Yktorn edytował ten post 23 luty 2015 - 21:40:32
Reklama

#49 zanka

zanka

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 11 marzec 2015 - 09:50:22

raczej zamawiam na internecie na allegro głownie fajne zabazki, lub kupuje w smyku chińszczyzna owszem ale dobrej jakości, z atestami. prawda jest taka że dziś większość rzeczy jakie nas otacza to chińskie produkty ale za jakośc płacimy

#50 tatijana

tatijana

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 27 marzec 2015 - 08:42:44

Ja lubię kraineekozabawek mam juz całkiem sporą kolekcję zabawek z tego sklepu. Dobrze sprawdzają się u mnie drewniane zabawki, ostatnio spodobała mi się drewniana ( ............................ ) i zastanawiam się nad jej zakupem :)

Reklama.

Użytkownik Yktorn edytował ten post 27 marzec 2015 - 08:58:50

#51 Lucy

Lucy

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 06 kwiecień 2015 - 15:34:05

Mój ulubiony to lidibrii.pl kupiłam tam min. taką grę dla mojej dwulatki, doskonała do nauka kolorów :) https://lidibrii.pl/...Gra-drzewko/244

#52 ~Basia24~

~Basia24~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2015 - 16:06:05

Kupuję zabawki ze sklepu internetowego z Torunia.

#53 Marrrrek

Marrrrek

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 09 lipiec 2015 - 07:06:01

Ja kupuje tylko w necie. Dla starszych pociech polecam www.sterujzdalnie.pl. Duży wybór modeli zdalnie sterowanych w różnych cenach.

#54 ~mipka~

~mipka~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 21:41:27

Zazwyczaj tak, gdzie jest najtaniej. Ostatnio jak kupowałam bum bum rurki, to przeszukałam wiele sklepów, a okazało się, że kupiłam je w pierwszym, do którego zajrzałam.

#55 Maria_Podsiadlo

Maria_Podsiadlo

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 07 sierpień 2015 - 12:32:01

Ja swojej córce kupuje zabawki w internetowym sklepie

http://margaretta.sklep.pl/78-lalki. Mają duży wybór zabawek dla dziewczynek i dla chłopców. Córce kupiłem tam pare lalek i była zadowolona. Ceny są również ok!

Użytkownik Maria_Podsiadlo edytował ten post 07 sierpień 2015 - 12:33:36

#56 wreoss

wreoss

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 11 sierpień 2015 - 08:00:09

Szukaj w sklepach internetowych albo na allegro lub na olxie tam znajdziesz najlepsze, te wszystkie sklepy stacjonarne mają taką przebitkę, że głowa mała, ja tylko tam kupuję zabawki dla swoich dzieciaków i są mega zadowolone, pozdrawiam. 

#57 tomanek

tomanek

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 31 sierpień 2015 - 13:05:10

Są czasami sklepy online, które nie koniecznie zdzierają. olx i allegro to tylko używki jeżeli chce się oszczędzać. Jedynie co to jeszcze pozostaje http://www.babystore24.pl

#58 ~ewela~

~ewela~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2015 - 22:38:22

Bum bum rurki można kupić w wielu sklepach. Taka zabawka jest naprawdę świetna. Warto porównać ceny i wybrać najtańszą opcję.

#59 Bertrs

Bertrs

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 24 wrzesień 2015 - 08:23:37

Ja kupuje w sklepach internetowych zawsze pokazuje dziecku przez zakupem i wybiera sobie ze sklepu internetowego 

#60 ~juaa~

~juaa~
  • Goście

Napisano 03 październik 2015 - 11:23:58

zawsze w internecie, bo tam jest najtaniej, ale sprawdzam czy produkty to nie podróbki, czy wysyłka ok, czy opis zgodny z produktem. do tej pory moje wymagania spełniło niewiele sklepów ;) m.in zabawkowa-wyspa 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zabawki, dzieci

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych