Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

W jakich sklepach kupujecie zabawki dla dzieci?

zabawki dzieci

156 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 09:03:53

Czy ktoś poleci jakieś fajne sklepy z zabawkami, niedawno się przeprowadziłam i oprócz tych na rynku to nie bardz się orientuję, a zależy mi na bezpiecznych sprawdzonych zabawkach, a nie chińszczyźnie promienitwórczej.

#2 ~PIT-alska~

~PIT-alska~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 11:37:29

Powiedz mi o co jeszcze będziesz pytała?
Za dużo pytań zadajesz.
Moderatorze zakończ ten temat.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 11:52:10

W każdym sklepie znajdziesz chńszczyznę, Żeby kupić dobre zabawki musisz się orientować w markach następnie kieruj się zdrowym rozsądkiem i potrzebami dziecka.

#4 ~Józefina~

~Józefina~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 12:04:37

W każdym sklepie znajdziesz chńszczyznę, Żeby kupić dobre zabawki musisz się orientować w markach następnie kieruj się zdrowym rozsądkiem i potrzebami dziecka.

Jest takie coś jak metka na wyrobie. Wystarczy poczytać gdzie jest dany wyrób produkowany. Pytanie się na forum gdzie co kupić pociąga za sobą ukryta reklamę.
Teraz rzucam pytanie jako Pytalska, a za jakiś czas sam sobie odpowiadam jako Odpowiadalska.

#5 ~ech~

~ech~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 13:34:07

LUDZIE co się z wami dzieje- ja się pytam po chol... jest to forum jak o nic nie można zapytać! Co drugi temat to dla was reklama lub odsyłacie do google. Opanujcie się!
A teraz na temat - ja osobiście kupuję zabawki na allegro są o połowę tańsze jak w sklepach a tym bardziej tych Lęborskich.

#6 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2012 - 21:33:05

Nie wiele się dowiedziałam, ale dzięki. To, że wszedzie made in chine to każdy wie, ale są takie miejsca gdzie będzie 99% chińszczyzny, a będa takie w których będzie 80%, wiec te 20% z których już wybrać można. Na targu jeden dość fajny sklepik (nazwy nie podam, bo zatraz ten od kryptoreklamy się odezwie, ale co w niej złego w końcu każdy ma swój rozum i jak ktoś napisze że to miejsce super to całe miasto tam poleci, bo przecież to forum kształtuje powiatowe trendy i jest opinotwórcze), ale gdzie jeszcze warto coś kupić??

Internetu to pewnie każdy czasami cos kupuje, ale czasami też fajne cos kupić na miejscu, jak się idzie z dzieckiem.

etykiety potrafie czytać i nie trzeba tu wielkiej wrażliwości by zrozumieć, że nie o to pytałam. Ale cóż, myślałam że wątek się też może przydać innym w końcu świeta za 1.5miesiąca.

#7 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2012 - 15:44:14

W kupcu i w Jantarze, pozatym to nic nie ma w tym mieście.

#8 komuna

komuna

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 23 styczeń 2013 - 18:26:26

Polecam sklep Smyk Megastore na Matarni w Gdansku, wybor przeogromny, cenowo już średnio

#9 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 08:53:42

Polecam sklep z zabawkami Jaś i Małgosia (ul. Staromiejska). Bardzo duży wybór zabawek.

#10 ~ciekawski~

~ciekawski~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2013 - 00:45:53

Polecam tę stronę, buty do nauki wiązania są ekstra.

#11 ~homer~

~homer~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2013 - 17:44:13

Przestrzegam przed firmą DARMAR II FOKSIŃSKI DARIUSZ z Torunia zabawki.torun.pl. Sprzedać tak, przyjąć reklamację- nigdy. Oszust i naciągacz.

#12 ~Hanna~

~Hanna~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 14:00:23

Ja kupuję w sklepach internetowych. Najbardziej sprawdzony sposób.
Opisy są przy każdym produkcie, znalazłam ostatnio taki sklep, w którym naprawdę są produkty dobrej jakości. Polecam, www.magiadziecinstwa.pl

#13 ~dalmacja~

~dalmacja~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 12:03:48

tez polecam sklepy internetowe z zabawkami. większy wybór, można liczyć na zniżki - ja np na święta kupuję więcej dla wszystkich dzieciaków z rodziny i zawsze mam jakiś rabat albo nie płacę za przesyłkę. jak nie chcesz chińszyczyny, to tak wyżej ktoś dał link do puchatkolandi, sama robiłam tam zakupy i polecam zdecydowanie, bo jakość zabawek jest naprawdę wysoka

#14 ~Gabi~

~Gabi~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2013 - 13:44:19

Ja również preferuję zakupy przez internet. Bardzo lubie kupować na www.marko-baby.pl, mają dobre opisy, zdjęcia a nawet filmiki.

#15 ~doso~

~doso~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 10:48:50

( ........................................... )

tutaj znajdziesz na pewno coś fajnego

Użytkownik Yktorn edytował ten post 25 wrzesień 2013 - 13:01:30
Reklama

#16 Mela_T

Mela_T

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 21 lipiec 2013 - 17:30:50

( ........................ )

Użytkownik Yktorn edytował ten post 25 wrzesień 2013 - 13:01:04
Reklama

#17 ~mimesis~

~mimesis~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 09:51:35

( .................................... )

Użytkownik Yktorn edytował ten post 25 wrzesień 2013 - 13:00:07
Reklama

#18 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2013 - 11:42:18

Przestrzegam przed firmą DARMAR II FOKSIŃSKI DARIUSZ z Torunia zabawki.torun.pl. Sprzedać tak, przyjąć reklamację- nigdy. Oszust i naciągacz.

Jak dla mnie rewelacja kupiłem jestem zadowoloby a serwis pomaga nawet w złożeniu pojazdu.

Wkrótce będę potrzebował znów zabawkę - na pewno tam wrócę.

#19 ~wielkizbyszek~

~wielkizbyszek~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2013 - 21:53:35

( ......................... )

Użytkownik Yktorn edytował ten post 25 wrzesień 2013 - 12:59:38
Reklama

#20 Bakst16

Bakst16

Nowy

• Pip