Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~albatros~

~albatros~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 13:18:34

Niewątpliwie karta została zmieniona, ale czy na lepsze? Jak dla mnie obecnie nie ma co zamówić u Państwa z Ciao ciao. Odcinek obejrzę bardzo chętnie :)

#2 ~Pop Son~

~Pop Son~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 13:57:55

Nie polecam tego shitu.

Obejrzę, żeby się pośmiać.

Kwestia czasu, a ,,ciao ciao" upadnie :)

#3 ~kolo~

~kolo~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 17:38:03

Potwierdzam ,byłem w sobotę na pizzy - zaduch, okna zaparowane, sama pizza jakaś mdława, wystrój praktycznie niezmieniony (odmalowane tylko dechy, zniknęły starocie na których można było zawiesić oko).Ogólnie lipa, więcej nie skorzystam.

#4 ~gall~

~gall~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 17:48:01

jedzenie ,,beznadziejne" Szczerze, nie polecam!!

#5 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 18:05:49

A mi tam smakowalo i smakuje bo czesto tam jadam. Poziom bardzo wysoki dlatego pewnie konkurencja od razukrytykuje. Pozdrawiam Ciao Ciao

#6 ~Jerzyk~

~Jerzyk~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 18:40:27

Jedzenie , Katastrofa !!! Mdle ,bez smaku , naprawde szkoda kasy

#7 ~zatorze~

~zatorze~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 19:12:54

Żal wam d*** ściska widać z zazdrości :) powodzenia Sławek!

#8 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 20:26:23

A mi tam smakowalo i smakuje bo czesto tam jadam. Poziom bardzo wysoki dlatego pewnie konkurencja od razukrytykuje. Pozdrawiam Ciao Ciao

Byłam, niesmacznie, niemiło, brudno na stole itp.

Każdy kto tam  był potwierdzi moje słowa!

Współczuje właścicielom, bo nikomu nie życzę źle, ale niestety dobrze tego nie widzę :-(

#9 ~sławek~

~sławek~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2014 - 09:45:24

Sławek , pracowałeś cały zycie na budowie a teraz gwałtowniej jestes kucharzem?

teraz rozumiem dlatego kuchnia włoska w słupsku jest do niczego

#10 ~dorota~

~dorota~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2014 - 10:15:26

Sławek , pracowałeś cały zycie na budowie a teraz gwałtowniej jestes kucharzem?
teraz rozumiem dlatego kuchnia włoska w słupsku jest do niczego

Skad Ty to wziales? Bywam tam czasem i wiem z obserwacji i rozmow z pracownikami ze Slawek wcale nie jest tam kucharzem. Skad Wy macie takie info? Powodzenia zycze tej restauracji bo jest fajna. A wpadki zdarzaja sie kazdemu. Tak jak Tobie... polska jeszyk trudnajezyk hehe

#11 ~Irek~

~Irek~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2014 - 23:59:23

ogladam na necie masakra kurrr................... jakis syf podawali i mowia "mamy to jesc?" hahah.

#12 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2014 - 20:34:02

Skad Ty to wziales? Bywam tam czasem i wiem z obserwacji i rozmow z pracownikami ze Slawek wcale nie jest tam kucharzem. Skad Wy macie takie info? Powodzenia zycze tej restauracji bo jest fajna. A wpadki zdarzaja sie kazdemu. Tak jak Tobie... polska jeszyk trudnajezyk hehe

Ty Olka co sama sobie pozdrowienia puszczasz? Zapomnialas ze sama ganialas do mopsu i ciagnelas kase na lewo oszukujac przy dochodach. A teraz co robisz? Oszukujesz panstwo na podatki nie nabijajac na kase fiskalna, tak ta twoja uczciwa praca wyglada.

#13 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2014 - 11:28:33

wiec jezeli on nie jest kucharzem po co siedzi cały czas w kuchni??karaluchy zbiera?

#14 ~super ktos~

~super ktos~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2014 - 16:22:21

wiec jezeli on nie jest kucharzem po co siedzi cały czas w kuchni??karaluchy zbiera?

A Ty siedzisz u nich caly czas ze wiesz ze ON siedzi caly czas w kuchni??? kur... zobaczycie piate przez dziesiate i cala historie napiszecie.... zazdrosne szuje......

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 07:34:01

A Ty siedzisz u nich caly czas ze wiesz ze ON siedzi caly czas w kuchni??? kur... zobaczycie piate przez dziesiate i cala historie napiszecie.... zazdrosne szuje......

słowa superc***

#16 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 03 maj 2014 - 17:38:22

Witam.
Wraz z mezem goscilam dzis w ciao ciao. Zamowilismy pizze i piwo. Pizza miala byc z szynka, byla z mielonka, ktora przesmierdla cala pizza. Do tego piwo dziwne w smaku. Przy platnosci okazalo sie,ze piwo bylo zepsute (przy nas wymienial butle serwisant, stwierdzajac skisniecue piwa). Znam to miejsce, gdy prowadzil je jeszcze 'wloch' i bylo smaczniej. Nigdy wiecej sie tam nie wybierzemy. Nikomu nie polecam.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Kuchenne rewolucje, Gessler, Ciao ciao, program, słupsk, telewizja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych