Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Wojt~

~Wojt~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 21:38:02

Ni Hja, nie dość, że biorę psa pod opiekę, płacę za żarcie, szczepienia, sprzątam po moim zwierzaku to jeszcze będę płacił - komu? - za to, żeby mi pozwolił posiadać psa? Pocałujcie mnie tam gdzie wąchają się psy na przywitanie! PS.Żeby jeszcze wybiegi dla psów w parkach porobili czy coś... ale gdzie, tylko łapę wyciągnąć.

#2 ~Posiadacz psa~

~Posiadacz psa~
  • Goście

Napisano 31 październik 2014 - 10:14:52

Jest to mormalna sprawa, że za posiadanie czegoś się płaci podatki. U nas w Polsce tak trudno sie do tego przyzwyczaić. Zresztą nasze samorządy ten podatek ustalaja w stawce minimalnej, a mógłby on być 8-10 razy wyższy. Placenie tego podatku prowadzi do zakładania jakiejś ewidencji posiadaczy psów i to jest dobre. Powinno być obowiązkowe czypowanie wszystkich psów.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2014 - 11:41:14

u mnie pies jest jak członek rodziny, więc może te nienażarte buraki z UG wprowadzą opłatę od dziecka?

drugie spostrzeżenie to co z innymi zwierzakami? koty, chomiki, gołębie, rybki i inne takie :P ? te za free? tylko durny opiekun psa ma bulić?

#4 ~Opiekun~

~Opiekun~
  • Goście

Napisano 31 październik 2014 - 19:30:21

Utrzymanie psa i innych zwierząt dużo kosztuje każdego z nas i jeszcze te opłaty. A przy okazji polecam Gabinet Weterynaryjny - przy Dworcowej 1 w Bytowie. Byłem tam z moim pupilem jest OK.

#5 ~pies, czyli kot~

~pies, czyli kot~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2014 - 01:55:02

A za kota się płaci?

Jeżeli nie, proponuję zadeklarować, że nasz pies, to nie żaden pies, tylko kot.

Jeżeli stosowny urzędnik to zaneguje, to mówimy mu, że pies nie podnosi nogi przy sikaniu i ma skłonności do wchodzenia na drzewo. Skoro o płci człowieka decyduje "płeć społeczno-kulturowa",  to o przenależności do gatunku, sposób zachowania naszego psa (znaczy kota) - tym bardziej.

#6 ~Zbyszek~

~Zbyszek~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2014 - 18:49:15

opłaty, szczepienia tylko dla tego, bo widać  a co z  rybkasmi i kanarkami?

a jeśli hodzi o lekarza wetyrynari to polecam na ul. Sikorskiego   lekarz z powołania

właściciel  2 psów i 3 kotów

#7 ~hund~

~hund~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2014 - 16:06:30

Pies to zwierzę które zasługuje na szacunek. Opłaty za pieska mają wyeliminować pseudo przyjaciół zwierząt,bo pies to nie zabawka.Odpowiedzialność powinna być nakazana z Konstytucji i takich deb***i właścicieli psów wyeliminować  ze świata ludzi normalnie panujących na tym padole..ole ole. Jak są prawa to i obowiązki.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: W Bytowie za psa zapłacisz wi, pies, bytów, ustka, gmina, podatek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych