Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Via SMS - problem

pożyczka

50 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Fineczka45~

~Fineczka45~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2014 - 14:54:16

Mam decyzję! Na szczęście jest pozytywna. Teraz mam tylko czekać na pieniądze. Mam nadzieję, że szybko trafią na konto :)

#22 ~marcel barski~

~marcel barski~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 13:40:27

Nie radzę wierzyć w jakiekolwiek firmy, to wszystko wymaga sensownego porównania, oceny warunków, w przeciwnym wypadku raczej kiepsko na tym wyjdzie. Więc składacie wniosek przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, następnie analizujecie to co dostaliście i wtedy nie spłacacie ogromnych odsetek. Łatwo o pożyczkę, ale łatwo też władować się w jedno wielkie G.

#23 ~Florka~

~Florka~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2014 - 15:56:23

Korzystną pożyczkę można dostać u nich: pozyczkadlazadluzonych.info Nie sprawdzają BIK, nie wymagają zaświadczeń z ZUS i US, nie patrzą na komornika. Nawet zadłużeni mogą dostać u nich pożyczkę.

#24 zuzannaa

zuzannaa

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 czerwiec 2014 - 10:27:40

Chwilowki to dość dziwny produkt jak dla mnie. Zauwazcie rzecz taką, że nikt nigdy pożyczek za darmo nie dawał. W jakim celu taka niby promocja? I tu wam coś wytłumacze.

Wszystko jest ładnie pięknie jak spłacicie w terminie. No ale jak spłacicie w terminie to firma nic nie zarabia, a nawet dokłada bo w końcu ma  koszty pracownicze, weryfikacyjne itp. Ogólnei nic za darmow tym świecie.

Otóż, jak już mówiłam, spłacasz w terminie i spoko. A jeśli nie?

I tu jest pies pogrzebany. Chwilowki to kredyty dla biedniejszych. Nie oszukujmy się. Każdy normalny mający stałe źródło dochodu pożyczy w banku. Ci biedniejsi mają to do siebie, że żyją od pierwszego do pierwszego. Wezmą jedną pożyczkę i spłacą, drugą i spłacą, a przy 3 będzie problem.

Wtedy firma pożyczkowa zaczyna liczyyć koszty dodatkowe za mnóstwo rzeczy:

- za powiadomienia

- za telefony do pożyczkobiorcy

- za smsy

- za listy

- odsetki karne

- przełużenie

I tak oto z pożyczki na 1000 zł robi sie nagle 1600 zł do spłąty po zaledwie 2 miesiącach. Jeśli spłącisz po 2 miesiącach ok, ale jesli nie machina kręci się dalej.

http://chwilowo.pl/p...po-jej-wzieciu/

Więcej chyba opowiadać nie muszę...

Pozdrawiam!

Użytkownik zuzannaa edytował ten post 09 grudzień 2015 - 16:08:06

#25 Rokosz

Rokosz

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 11 lipiec 2014 - 09:44:48

Weź w innej i spłać ViaSms, a potem kolejną. Masz tu listę to się nie nameczysz ze znalezieniem porządnej chwilówki Twoja Pożyczka Ale pewnie już spłacona.

#26 waszkamm

waszkamm

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 16 lipiec 2014 - 07:32:40

Pożyczki online są popularne czego dowodem jest coraz większa konkurencja i coraz więcej firm, które świadczą tego typu usługi. To wygodne i szybkie rozwiązanie, niestety w rękach osoby, która nie potrafi się nim obsłggiwać bardzo niebezpieczne. Wkrótce tą branżę może dopaść duży kryzyw. Wszystko w związku ze zmianami, które planuje wprowadzić władza, więcej na ten temat tutaj zaliczkuj.pl - pożyczki online będą miały trudniej. Większość opinii mówi, że po przyjęciu nowej ustawy tego typu usługi przestaną się opłacać. Pytanie tylko czy tacy wielcy gracze jak Vivus czy Wonga mają sposób, żeby sobie z tym poradzić...

#27 ~kinkiet~

~kinkiet~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2014 - 12:37:58

Nie radzę wierzyć w jakiekolwiek firmy, to wszystko wymaga sensownego porównania, oceny warunków, w przeciwnym wypadku raczej kiepsko na tym wyjdzie. Więc składacie wniosek przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, następnie analizujecie to co dostaliście i wtedy nie spłacacie ogromnych odsetek. Łatwo o pożyczkę, ale łatwo też władować się w jedno wielkie G.

Akurat tutaj potwierdzam. Jeśli wniosek idzie przez doradcę, to szanse na kredyt są większe. Oni potrafią się jakoś sensownie dogadać, nie wiem jak, ale my tak dostaliśmy kasę.

#28 szympol89

szympol89

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 07 sierpień 2014 - 11:21:01

ja też jakoś nie do końca ufam takim smsowym pożyczkom, bo to za szybka pożyczka i kompletnie bez jakiejkolwiek weryfikacji. Lepiej weź na przyszłość pożyczkę w normalnej firmie  http://chwilowkiok.pl/opinie/ zajmującej się tym w całej Polsce i przynajmniej będziesz spokojnie spał ;)

#29 tomigiel

tomigiel

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 11 wrzesień 2014 - 21:55:27

nie lepiej po prostu dogadać się na dobre warunki ze swoim bankiem i tam zawrzeć korzystną umowę kredytową? naprawdę trzeba korzystać z chwilówek, które w większości nas potem zżerają? ;p poczytajcie sobie troche tu http://lozysko-igielkowe.com.pl i tam i dopiero się decydujcie na podpisywanie umów ;p

#30 kolip99

kolip99

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 14 wrzesień 2014 - 13:06:50

ja zgadzam się z kolegą wyżej, lepiej spróbować w banku a nie w parabankach bo to zawsze po zawarciu umowy dopiero wychodzą jakieś problemy, także uważaj, ale życzę jak najlepiej :D  a jeśli ktoś szuka przy okazji dobrych ofert na węgiel kamienny czy inne materiały opałowe bo zima się powoli zbliża to polecam sobie tu http://bialchem.pl zajrzeć bo mają spore zaplecze jeśli chodzi o takie materiały ;)

#31 nutis

nutis

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 14 październik 2014 - 16:30:59

dlaczego problem? jeśli w ogóle nie chcesz takiej pożyczki za pośrednictwem smsów itd. to poczytaj o innych opcjach i innych firmach w ogóle zajmujących się tym. tu pożyczki w 15 minut są fajne artykuły i taka jakby porónywarka także może się przyda...

#32 kreditto99

kreditto99

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 06 styczeń 2015 - 17:03:41

nie radź się na forach ogólnych, tylko najlepiej spróbuj zadać pytanie na fachowym i po problemie ;) ja zazwyczaj jak mam z czymś problem, nie rozumiem pewnych kruczków w ofertach, zawsze zadaję problemik na forum kredytowym i za moment mam wszystko fachowo wyjaśnione także polecam raczej zaglądać tu pożyczki prywatne

#33 tomek34

tomek34

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 15 czerwiec 2016 - 21:05:16

Z VIA SMS nie korzystałem, bo firma nie udziela pożyczek od 18 lat, ale z tego co słyszałem i czytałem, to jest całkiem niezła.

#34 ~sara~

~sara~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 20:49:06

W wieku 18 lat raczej stałych dochodów nie masz a to jeden z warunków w via sms, musisz mieć co najmniej 20 lat. No ale fajne u nich jest to, ze mają konta w 7 bankach i na dowolne z nich można wpłacać raty.

#35 ~filemonica~

~filemonica~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 19:59:23

no tak biorąc pożyczkę trzeba być świadomym i mieć możliwości do tego, aby pożyczkę spłacać, dlatego kwestia wieku na pewno odgrywa ważną rolę, ja brałam już 2 razy u nich kredyt, drugi wzięłam dzisiaj bo dla stałych klientów dają w każdą środę 50% zniżki więc się opłaca, a skoro i tak miałam wziąć to wybrałam dzień gdzie mi się to opłaca najbardziej, pierwszą pożyczkę u nich dostałam za darmo na 30 dni, więc za każdym razem mi się opłaca. 

#36 lippps2

lippps2

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 10 sierpień 2016 - 13:03:57

Zobaczcie na pozyczki soho credit chwilówki w tej chwili to jedna z najlepszych firm jeśli chodzi o szybkie pożyczki na rynku, niesamowici są, otrzymałem u nich szybką pożyczkę od ręki i nigdy nie miałem problemów !

#37 ~yolla~

~yolla~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2016 - 15:10:27

Koniecznie trzeba sprawdzić zanim podpisze się cokolwiek! Ja sprawdziłam różne chwilówki i wybrałam szybką, bezpieczną i bez żadnych zaświadczeń, a formalności załatwiłam dzisiaj rano przez internet bez wychodzenia z domu. Jednak viasms według mnie jest najbardziej wiarygodną firma.

#38 ~lidia~

~lidia~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 14:26:16

Dla mnie też, pożycząłam już kilka razy a teraz mogę pożyczać w każdą środę za 50% znizki, a to w sumie bardzo dobre rozwiązanie dla potrzebujących

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2016 - 18:43:55

Te szczęśliwe środy to super sprawa, bo nie przepłaca się aż tak bardzo, taka duża znizka jest kusząca dla potrzebujących szybkiej kasy

#40 ~amanda~

~amanda~
  • Goście

Napisano 12 październik 2016 - 14:12:08

jak to działa z tymi środami, ile razy trzeba pożyczyć żeby mieć te 50% zniżki na prowizję?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pożyczka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych